Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#85) flymi


flymi
addikt
LOGOUT blog

Kösz mindenkinek! :R
De lesznek képek. Egyelőre csak pár hibát fotóztam (esztétikai).

Bizony meglepő a szélessége. :K Az úton nem igazán érződik, de mikor itthon beálltam a szakadt rönyó helyére (ami most az utcán parkol), bizony óvattal nyitottam az ajtót. Egyik oldalról vas kerítés, masik oldalt a házfal.

Eszméletlen mennyi kütyü van benne, még ismerkedem minden apró gombbal, karral, beállítással.

Közben azért sikerült kiderítenem ezt-azt a kocsiról így utólag, egy kis utána járással. Az élete első felét céges autóként kezdte, ami azért fura, mert benya, nem dízel...
Az autó a kerben ideiglenesen ki volt vonva egyébként.

Kgfb megkötve, két hét múlva fizetek egy éves díjat csekken, épphogy egy kávé árával lesz több, mint 40k.
Ha a kereskedőt nem szàmolom, aki a klímát cseréltette, akkor az előző tulaj (hölgy) 2015-ben szépen ráncba szedte a vasat. Jópár fontos alkatrész cserélve lett, ezekről megvan minden számla. A korábbi papirosok viszont egyáltalán nincsenek meg.

Hazaindulás előtt megkértem az eladót, h ellenőrizzük le a világítást, áldom is ezért az eszemet, mert ott derült ki, h a bal első tompított kiégett.

Első utam párszáz méter volt a legközelebbi kútig. Ott löttyintettem bele negyedig. Onnan elhozott a lakhelyemen üzemelő kézi mosóig, majd onnan haza.
Holnap veszek bele eü csomagot (mert lejárt) és egy égőt vagy égő szettet ha lehet olyat kapni (megnéztem a kézikönyvet az égő típusoktól a motorolaj típusokig mindent). Talán felrakom már a kamerát is, ha futja az időmből...

[ Szerkesztve ]

/// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.