Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#44) Dany007 válasza fLeSs (#43) üzenetére


Dany007
veterán

Jajaja csak olyan laza volt... :D
Tyű akkor jól megsérült az autó már a legelején. Mást nem nagyon tudsz tenni, mint ráhajtani az időmérőn hogy elöl végezz. Igazából Forma 1-ben is annak a legszarabb aki kb középről indul... pontosan azért, amiért neked.

Szerintem az az ütközés nem a te hibád volt. Te letudtál fékezni ütközés nélkül, a mögötted levő pedig nem. Neki (is) kellett volna időben kapcsolni.

Ja azt én is észrevettem, hogy egyenesben gyorsabb, de a kanyarokban meg annyival lassabb volt, hogy szerintem ha megtudtad volna valahol előzni akkor még így is magad mögött tarthattad volna. Persze akkor is ott volt még a forgalom...
Na mindegy.

Szóval az ilyen "apróságok" miatt tetszik ez az egész. Vezetve biztos mégizgalmasabb, de így meg egy kis kellemes lazulást jelent nekem... Kár, hogy már évek óta nem füvezek... nagy fless lenne egy ilyen komolyabb verseny. :)
No meg ugye azért ez nem kis verseny. Nem csak az van, mint egy NFS-ben hogy mentek 2 kört azt viszlát... Majd egy órás a teljes verseny azért ott van mit tenni. Érdekes ki mit tud kihozni az autóból, érdekes volt látni, hogy sokan sokféleképpen veszik ugyanazokat a kanyarokat... Meg mondom az egész hangulata, hogy belsőnézetes meg amikor jönnek a lekörözések...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.