Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) james001


james001
veterán

Na végre egy új Fifa Street :C És ahogy látom végre egy rendes,nem az a "pálcikaemberes" mint a 3 volt...

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#2) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Hibás a cikk PS3-ra és Xbox360-ra érkezik valamikor 2012-ben., nem látom a PC-t a felsorolásban :(((

Pedig jó lenne arra is :(

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#3) matthew95(2)


matthew95(2)
senior tag

Ha olyan lesz, mint az 1-2 és nem olyan pálikaemberes szar, mint a 3, akkor tuti vétel.

(#4) BiP


BiP
nagyúr

A teremfocit imádom, de ezt az agyoncselezős futsalt nem bírom.

(#5) sh4d0w


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Az égbolt rogyjon az EA-ra, hogy konzol only lesz megint...

https://www.coreinfinity.tech

(#6) Ocarina


Ocarina
aktív tag

A 2-t szerettem, kivancsi vagyok erre is.

Keelah se'lai | SEN: ZsomleHUN

(#7) balcsy válasza sh4d0w (#5) üzenetére


balcsy
aktív tag

Ha belegondolsz ez tényleg egy konzol játék.A cseleket legjobban csak ott lehetne elsajátítani.Max pc gémpaddal.Szerintem ez az játék azok közé tartozik amiket tényleg jobb konzolon játszani.Bár én lennék a legboldogabb ha kijönne pc-re. :)

Nem én írom a szabályokat, csak kitalálom.

(#8) fasirTTT


fasirTTT
őstag

hát igen, ezt nyugodtan átportolhatnák pc-re mint a fifákat pl....

(#9) sh4d0w válasza balcsy (#7) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Már PC-n is nagyon sokan használnak különböző kontrollereket, amikkel lehetne játszani a játékot, tehát itt inkább arról van szó, hogy az EA ismét magasról tesz a PC-sekre.

https://www.coreinfinity.tech

(#10) fasirTTT válasza sh4d0w (#9) üzenetére


fasirTTT
őstag

pontosan.
amúgy is tudtuk, mert ez a fifa grafoknál látszik is hogy régi shit vol, 1x volt ez az egeres irányítás hogy húúú pc-re van egerese, wazze EA mekkora király, hogy a PC-re is többé-kevésbé bejőtt, de szerintem nem sokan voltak akik ezzel tolták, max kipróbálták :D

(#11) balcsy válasza sh4d0w (#9) üzenetére


balcsy
aktív tag

és akkor szerinted erre építenek? Hogy mindenkinek van kontrollere? Vagy hogy ez miatt fog venni? :)

Nem én írom a szabályokat, csak kitalálom.

(#12) sh4d0w válasza balcsy (#11) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Nyilván aki akar vele rendesen játszani, venni fog gamepadet. Ahogyan az F1-2010-hez is az igazán jó játékélményhez kell kormány, úgy ez itt is igaz.

https://www.coreinfinity.tech

(#13) fasirTTT válasza sh4d0w (#12) üzenetére


fasirTTT
őstag

mint például az utolsó megjelent NFS :D ott is kormány nélkül hulladék, aki szeret szenvedni az játszott vele, ergo ezt ellehetne játszani itt is, csak kormány helyett gamepad... olcsóbb mint 1 kormány, már 2-3k-ért lehet kapni 2 stik-eset, amivel be lehet állítani a dolgokat

meg hát akik ezek a játékok iránt érdeklődnek biztos van gamepadjuk :D

(#14) giigz


giigz
veterán

Valaki tud rá magyarázatot adni, hogy ezt a sorozatot miért nem lehet PC-re is kiadni?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.