Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) nexplo


nexplo
őstag

Kellet ez mint egy falat kenyér. Kicsit gyorsabb ütemben mehetne ez a hitelesítés. Tudom ne legyünk telhetetlenek de na :) Havonta kéne jó pár tucat moncsit bejelenteni. Az lenne az igazi.
Ha valaki feltette már, nyilatkozzon hogy van e egyéb új bug :K

Zavard össze a világot: mosolyogj hétfőn! :)

(#2) GAbre válasza nexplo (#1) üzenetére


GAbre
veterán

Nincs összehasonlítási alapom,de nálam se jelzi szinte sehol,hogy enyémmel akár "félig hivatalosan" is menne.
Mégis megy szinte probléma mentesen.
Szóval annyira nem hiányzik így,jónak jó de ennyi.
Valaki nem tudja a múlt 7en bejelentett hibámnak,hogy fél éve óta nem megy 1ik driverrel se jól,annak mikor kéne bekerülnie dokumentációba?

Avatar

(#3) GAbre


GAbre
veterán

Ennyit arról,hogy az overwatch hibát is kijavították az előző driver óta.... :W

Avatar

(#4) nexplo válasza GAbre (#2) üzenetére


nexplo
őstag

Igen én is hallottam hogy sok monitor megy, de az a tuti ha hivatalosan is bejelentik. Hol és mit jelentettél? :U

Zavard össze a világot: mosolyogj hétfőn! :)

(#5) szasanyi válasza nexplo (#1) üzenetére


szasanyi
félisten

Már csak azért is mehetne, mert több monitor aminél hibátlanul működik szóval nem kell heteket ráfordítani ennek megállapítására (és mondjuk alapozhatnának felhasználó visszajelzésekre is, ami alapján ezek a típusok hamar tudomásukra juthatnának(.

(#6) arn


arn
félisten

Elso blikkre nalam is ugy tunt, hogy rendesen megy, de aztan jottek elo furabbnal furabb problemak, ami kiderult, hogy a gsynchez van koze. Pl, hogy elalszik a monitor, de utana nem ebred fel. Konkretan aramtalanitani kell hozza, hogy ujra hasznalni tudjam, vagy eleg sok capturet csinalok regi gepekrol, es a ugyanolyan frissites ellenere sem smooth a video.

Szoval azert annyira nem egyszeru ezt kitesztelni.

[ Szerkesztve ]

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#7) Lord Myn válasza GAbre (#2) üzenetére


Lord Myn
senior tag

Úgy tudom, hogy a 100 Hz alatti monitorok soha nem is fognak bekerülni a hivatalos támogatási listába, miközben rengeteg 60-75 Hz közötti Freesync-es monitor tökéletesen működik a G-Sync-kel.

"War does not determine who is right - only who is left."

(#8) nexplo válasza szasanyi (#5) üzenetére


nexplo
őstag

Igen erre gondoltam én is. Fórumok alapján vagy publikus bejelentési cím alapján simán tudnának hasítani vele :K

Zavard össze a világot: mosolyogj hétfőn! :)

(#9) nexplo válasza Lord Myn (#7) üzenetére


nexplo
őstag

Én 100 bocsánat 144Hz alatt nem is használnék pl játékra moncsit. :(

Zavard össze a világot: mosolyogj hétfőn! :)

(#10) arn válasza nexplo (#9) üzenetére


arn
félisten

a 90es evekben nagy gondban lettel volna a 10-20fpsekkel :D

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#11) Cassi


Cassi
senior tag

Úgy látom még nem volt róla hír, de az Nvidia bejelentette, hogy az idei LG OLED TV-k rövidesen megkapják a G-Sync Compatible minősítést HDMI-n keresztül (4K/120 Hz VRR), és ez működni fog az eddigi Turing-alapú kártyákkal, tehát HDMI 2.0 host és HDMI 2.1 kijelző között tud működni. A mostani driverben még nincs benne, egy LG firmware-frissítésre várnak.

(#12) MrTwister válasza Cassi (#11) üzenetére


MrTwister
őstag

Neked milyen LG OLED-ed van vagy nem azért írod? :)

Samsung Galaxy S20 Ultra@128GB Cosmic Grey##HP Elitebook 8540W@SSD@1TB HDD##ALPENFÖHN WING BOOST 2 PLUS 14cm PWM Blue * 4 db(2*front&1*rear&1*bottom)##RoS gém'tag:MrTuuist3r#2966

(#13) MeszesKPT válasza Cassi (#11) üzenetére


MeszesKPT
őstag

Érdekesen hangzik. Arról van esetleg hír, hogy Pascallal is működik-e majd?

(#14) s.bala31


s.bala31
őstag

Sajnos a Division 2 DirectX 12-es fagyása most sem lesz javítva, bár legalább tudnak róla.

(#15) GAbre válasza s.bala31 (#14) üzenetére


GAbre
veterán

Megjelenés óta nincs,de nem fagyás,hanem asztalra ledobást írnak(crash,nem freez)

Avatar

(#16) s.bala31 válasza GAbre (#15) üzenetére


s.bala31
őstag

Nekem már volt fagyás is Dx12-vel, meg a szokásos crash. Olvastam hogy ez nem csak Nv kártyákkal fordul elő hanem AMD-vel is van szívás Dx12 alatt. Division 1-nél is fennállt ugyanez a probléma és úgy rémlik ott sem sikerült javítaniuk, de ott a Dx11-el nem volt semmi sebesség beli hátrány, de az új résznél a Dx12 hozna jó pár fps-t ha működne rendesen.

[ Szerkesztve ]

(#17) GAbre válasza s.bala31 (#16) üzenetére


GAbre
veterán

Nálam inkább nem teljesen oc-nál fagyott,és gondolkozott el esetleg pár percre.
Inkább az fps drop miatt vagyok kiakadva a dx 12-re,mintsem maga a fagyás miatt,mivel,hogy ha projektekre mész,már akkor is ledob sokszor a játék.
De előbbi gond talán javult ezzel a driverrel.
Igen jó dbig szívás volt ott is,de anno én sem tapasztaltam ezt már.
Igaz,érezhetően jobb a teljesítmény dx 12-ben.
Nálam kisebb amd karival tök jól ment,bár 1-2 napig mentem azzal.

Avatar

(#18) Lord Myn válasza nexplo (#9) üzenetére


Lord Myn
senior tag

Mivel nem multizom, tökéletesen elvagyok 60 Hz-en is, bár az adaptív szinkron azért néha hiányzik, úgyhogy lesz monitor csere a közeljövőben...

(#10) arn: Sőt, a 3-5 fpsről nem is beszélve a 8-bites gépeken (bár az nekem inkább '80-as évek volt), ugye az első FPS Freescape-es játékok Commodore-on... (Dark Side, Total Eclipse és társai) Mondjuk, az már tényleg a szinte játszhatatlan kategória volt.

"War does not determine who is right - only who is left."

(#19) arn válasza Lord Myn (#18) üzenetére


arn
félisten

A 20 fps mar a csucs volt :) a doom kb ennyivel futott egy akkori csucs dx2 66on, a tipikus 386on volt vagy 5.

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#20) Lord Myn válasza arn (#19) üzenetére


Lord Myn
senior tag

Tudom, meg is lepődtem, amikor AMD 5x86-ra váltottam és "folyt" (így hívtuk) a kép a Doom-ban (30+ fps).

"War does not determine who is right - only who is left."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.