Hirdetés

2024. június 3., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) gianni85


gianni85
veterán

Nem csoda, sikeres volt a harmadik rész. Na meg Ubi-ról beszélünk, ha sikeres lesz a negyedik rész is, akkor onnantól évente jön majd Far Cry :U

(#2) Jeanne d'Arc

Tényleg jó volt a 3. része, így nem csoda hogy a sikert szeretnék fokozni. :)

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#3) Zirowe


Zirowe
nagyúr

Én továbbra sem értem, hogy lehet egyáltalán ezt sorozatnak nevezni, ha a 3 játékban csak a cím közös. :U

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#4) Chapel


Chapel
addikt

Imádtam az előző részt, régóta éreztem utoljára ezt, hogy kapok rendes tartalmat a pénzemért cserébe.
Egyértelműen bizalmat szavazok neki, de 2014 ősz/tél-mél előbb úgy sem látjuk...

Edenyke: Szívből kívánom hogy soha ne legyen nagyobb gondod :D :P ;)
Szerintem meg pont ettől jó :K , hogy minden résznek más az "íze"

[ Szerkesztve ]

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#5) sixpak válasza Chapel (#4) üzenetére


sixpak
nagyúr

Fantasztikus lett a harmadik rész, én a mai napig tolom még.
A multija is érdekes, főleg egy BF után.:-)
Én vásárlom a negyediket is, ez egészen biztos.

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#6) E1even


E1even
senior tag

Várjuk szeretettel, ha legalább olyan jó lesz, mint a 3 volt. :C :D

"Régen az égre néztünk és azon töprengtünk, hogy hol a helyünk a csillagok között. Most lefelé nézünk, és csak fészkelődünk a porban."

(#7) Logen88


Logen88
aktív tag

Nem volt rossz a 3. szóval jöhet a 4. is ha legalább olyan jó lesz az is. Csak aztán nehogy ebből is minden évben jöjjön új rész.

The Last of Us is a masterpiece.

(#8) GeryFlash


GeryFlash
veterán

Jó lesz, az FC3 az elmúlt év legjobb játéka, nekem kb benne van a top 5-ben, remélem jön a 4, de ne siessék el, legyen csak szép next gen grafika, jó szotri, stb mitn a 3nál, és NE LEGYEN RÓKABŐR.

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#9) Zso2


Zso2
őstag

Jesszusz, ennyiszer leírni ugyanazt ,olvassátok ti egymás kommentjeit? :)
Már csak az én hsz-m kellett ide....
Leírom én is nehogy hiányt szenvedjetek: DE JÓ VOLT A 3. RÉSZ ,VÁRJUK A 4. -t ááááá :) :W
Komolyan ,mint az affektáló ribik. :)

[ Szerkesztve ]

Adelante ALONSO - Forza Ferrari | BF3-- satazso | Intel Core + Windows = Jaguar, behúzott kézifékkel.

(#10) Slade92 válasza gianni85 (#1) üzenetére


Slade92
aktív tag

az biztos... :DDD

(#11) xtremez


xtremez
aktív tag

Mostanában nem izgatnak uborka címei lol. Nem tetszik, hogy futószalagon kell nyomatni ha egy kicsit is jól sikerült kasszáknál valami,

(#12) Chapel válasza Zso2 (#9) üzenetére


Chapel
addikt

Miért szerinted mi a tököt lehet egy ilyen hírhez hozzászólni? :U :)

[ Szerkesztve ]

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#13) Zso2 válasza Chapel (#12) üzenetére


Zso2
őstag

Mondjuk,hogy a játékról beszélni,hogy mi kellene még,mi volt jó stb.,de ha nem megy akkor nem kell erőltetni.. :) ,vagy csak annyit írni,hogy nekem is tetszett,de nem leírni 101x ugyanazt,mintha nem is olvasta volna az előző kommentet.

Adelante ALONSO - Forza Ferrari | BF3-- satazso | Intel Core + Windows = Jaguar, behúzott kézifékkel.

(#14) mickemoto válasza Logen88 (#7) üzenetére


mickemoto
őstag

Én személy szerint sokkal inkább örülnék ha ebből jönne minden évben játék mint ahogy jön a cod,meg hasonlókból.

(#15) Zso2 válasza mickemoto (#14) üzenetére


Zso2
őstag

Igen az jó,ha egy jó játékból eresztik gyorsan a részeket,viszont akkor biztos vagyok 2 év után olyan tartalmatlan lenne 0 fejlesztéssel,hogy te is dobnád a francba.

Adelante ALONSO - Forza Ferrari | BF3-- satazso | Intel Core + Windows = Jaguar, behúzott kézifékkel.

(#16) Bjørgersson válasza Zso2 (#9) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Izé. Figyelj. Figyelsz? Nekem a harmadik rész nagyon tetszett. Te játszottál vele? Szerintem próbáld ki mindenképpen. Nagyon várom a negyedik részt!

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#17) mickemoto válasza Zso2 (#15) üzenetére


mickemoto
őstag

Igen,meglehet.Bár szerintem az nincs egyenes arányban hogy egy játékot mennyi időközönként adnak ki és hogy annak milyen a minősége.Az hogy egy játékot két évig vagy öt évig készítenek nem jelenti azt hogy az jobb lesz mint amit csak egy évig.

[ Szerkesztve ]

(#18) Zso2 válasza Bjørgersson (#16) üzenetére


Zso2
őstag

Igen ,köszi a kérdést tetszett a 3. rész és nagyon bejövős és qva cool és már alig várom a 4. részt
JÖJÖN MÁR A 4. RÉSZ, mert DURVÁN UNCSI VAGYOK. :) :W

(#17) mickemoto viszont ,ha egy játékot nagyon sűrűn adnak ki ,annak nagyon könnyen az lehet a vége,hogy úgy romlik a tartalma egyenes arányban a minőséggel is,mivel nincs elég idő átrágni ,gondolkozni,fejleszteni.

[ Szerkesztve ]

Adelante ALONSO - Forza Ferrari | BF3-- satazso | Intel Core + Windows = Jaguar, behúzott kézifékkel.

(#19) Bjørgersson válasza Zso2 (#18) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Ez a beszéd. :D

Persze, hogy romlik, lásd NFS, COD, AC,.. :)

[ Szerkesztve ]

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#21) TESCO-Zsömle válasza Zso2 (#18) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Szar neked, tesó. Én még a TR-r se kezdtem el, sem a Bio3-at és még mindig van tonnányi cím, ami várat magára.

De hogy korábbi felvetésedre is affektáljak: Szerintem rakhattak volna a FC3-ba egy "TrueJungle" módot, ahol legalább 2-3x olyan sűrű a növényzet.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#22) james001


james001
veterán

Én mostanában játszok a 3-al,tényleg jó,tele van tartalommal.
Kérdés hogy a 4 megugorja-e a 3 sikerét,a lényeg hogy ne csapják össze.

https://psnprofiles.com/kazama001

(#23) alevan


alevan
őstag

Vaaaaaas-al akarok játszani. Pls, Ubi.

"Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

(#24) JanR


JanR
addikt

Ha lesz olyan jó mint a 3, akkor szeretettel várom :C

(#25) Đusty


Đusty
addikt

Biztos jó lesz, ez szerencsére tipikusan az a sorozat ami egyre jobb lesz. Én is szívesen látnám akár évente, bár valószínűleg úgy már nem lenne akkora előrelépés 1-1 rész között, de akár normálisabb DLC-ket is csinálhatnának hozzá új térképpel és küldikkel. Remélem 2014 karácsonyán már ezt tolom. :)

[ Szerkesztve ]

(#26) a2d2


a2d2
addikt

Basszus én még kb. valahol a 2. rész 1/4-énél tartok. Mondjuk annyira nem vagyok elájulva tőle.
Bele kellene húznom. De végülis mire végzek azzal már bagóért fogják dobálni a 3.-at.

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#27) Zso2 válasza TESCO-Zsömle (#21) üzenetére


Zso2
őstag

Én sem kezdtem el,ha visszaolvasol látod miért írtam... :) Nincs annyi időm,hogy játszogassak minden új "dlc"-vel. Nekem még mindíg a Maffia 1-2 tetszik a legjobban a történettel együttvéve, Múlt héten néztem rá megint. A Far CRY 3-nak nagyon nem tetszett a menürendszere ,meg a fegyverváltogatás (drága volt a fejlesztgetés)

[ Szerkesztve ]

Adelante ALONSO - Forza Ferrari | BF3-- satazso | Intel Core + Windows = Jaguar, behúzott kézifékkel.

(#28) SRII


SRII
őstag

de jó volt a 3. rész, jöhet a 4. már nagyon várjuk.. :C

Légy önmagad! Mindenki más már foglalt!!

(#29) mickemoto válasza a2d2 (#26) üzenetére


mickemoto
őstag

Nem csoda hogy leragadtál a második résznél, az sikerült ugyanis a leggyengébbre.Az első a legjobb, a második az rém monoton és unalmas, a harmadik már kevésbé tehát fejlődött.Szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#30) wertigo1984 válasza a2d2 (#26) üzenetére


wertigo1984
őstag

Azt meg en sem vittem vegig, valahol a felenel lehetek.

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#31) BlackSoft


BlackSoft
addikt

Remélem igaz a hír, és jön a FC4, mert a 3-at és a 2-t is nagyon szerettem :DD

---------> Számítógép szerviz III.Kerület | https://hardverguru.com <---------

(#32) jonnyjoker01


jonnyjoker01
veterán

Ennek a játéknak az összes többi része tetszett, várom a 4-et! :)

Üdv. Johnny

(#33) Lomha 8V


Lomha 8V
addikt

Jöjjön, jöjjön. :K

(#34) seederking


seederking
őstag

Most fejeztem be én is másodszorra a 3-t .Fokozva a nehézséget van még benne pár óra:)
Az biztos,hogy ilyen sokszínű játékot nem adtak ki mostanában.A 4-t epekedve várom ha megüti ezt a mércét.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.