Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#23) Peat;) válasza ez_meg_emaz (#22) üzenetére


Peat;)
veterán

Én meg a cikket és íróját kritizáltam alapból, így na ná hogy ha ezekre reagáltál, hogy nem ő tette ki akkor én azt a cikkre magára értelmeztem. Mivel mint kiderült, ha hivatalos verziót teszteltek volna akkor sem lett volna szabad kitenni róla tesztet. Mondjuk úgy hogy félreértés, nekem már ez a szint is kiböki a szemem, míg te alapjáraton is magára a warezverzió feltöltésére gondoltál. Ezért elnézést a szövegértelmezéses szövegért. Nekem a célom az volt hogy a warezbéla ne büszke legyen, hanem fogja vissza magát. (Azt itt hiába szídnám hogy ki tette ki a netre.)
Aztán ha már kapható a program toljon egy részletes tesztet, lelke rajta, de ha a hivatalos megjelenés előtt teszi ki az írást akkor erősen kételkedem hogy annak a célja a tájékoztatás és nem a gizdázás. Összecsapott, rövid, hibás írás volt vagy sem? Ezért is írtam a 21-esben, hogy ha részletes, értéket felmutató írás bele sem kötök. De így ordít róla mi volt az elsődleges cél. No nálam ez nem nyerő.

És nem, én nem vagyok szent, pc-n warezolok, csak nem hirdetem de ez már böki egy jóérzésű ember szemét. Főleg miután rámentem a a cikkíró nevére kb 5 perce (eddig rohadtul nem tudtam hogy ki az, meg se néztem..nem személyeskedni akartam, mint láthatod) adatlapjára és kiderült hogy nem egy csóró emberke, tehát nem igazán mondhatja hogy az elkeseredett rossz helyzete miatt lázad ily módon...:) Itt befejeztem, és remélem hogy más ír egy minőségi tesztet. Ami nálam egy ilyen játéknál 3 oldalnál kezdődik.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.