Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) eddie17


eddie17
addikt

Demó mikor jön belőle? Már szívesen kipróbálnám:)

(#2) marcias


marcias
őstag

Nem olvastam végig, de: ... egyenlőre." Utolsó előtti sor. Helyesen: "egyelőre" Kérlek javítsd.

Ja és még vmi: a vesszők, pontok használata: "tehát, azt" nem pedig "tehát ,azt" Ezt a hibát több helyen is felfedeztem és elég zavaró.

[ Szerkesztve ]

Steam: marcias88

(#3) ZooLee19.. válasza eddie17 (#1) üzenetére


ZooLee19..
tag

Elméletileg nem lesz demo.

(#4) eddie17 válasza ZooLee19.. (#3) üzenetére


eddie17
addikt

Igen rájöttem, hogy túl nyitott a terep. Fene, na mindegy, biztos jó lesz, még látatlanba is.

(#5) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

A grafika szép, de:
-kurvára idegesítő, hogy 6-7 G3-as golyó kell egy emberbe, hogy meghaljon
-félpercenként megtámadnak az útonállók
-hülyén mozog a karakter
-egysikúak a feladatok (tiszta GTA4 menj oda, ölj meg mindnekit, menekülj el)
-a sztori jóval gyengébb

Tiszta Crysis feeling csak konzolon. Nagyon szép, csak játék nincs mögötte.

(#6) Mr.Grincs


Mr.Grincs
veterán

Remélm jó lesz azért:) A grafika tényleg szép, de biztos nincs olyan hosszú mint az első része...Már várom, már várom:)

[ Szerkesztve ]

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#7) mad1 válasza (Kolombusz) (#5) üzenetére


mad1
veterán

Tenyleg sok kell a felmesztelen niggoba is.jo szivossak ezek a fekak :DDD
Dobtam 1 granatot,es a bokor fel percig bugos volt mint az allat.pattogott jobra balra.
Az arcok kidolgozasat az Alone5 siman veri,nem hogy a crysis,
Tolteni kell az energiat :O
Viszonnt akkora tereket bufferol be hogy az mar hihetetlen,mindez Crysis szintu kornyezetben.
A navigacio nagyon ott van.Emiatt a kocsiban is ... Viszont nincs spontan terkep ,ellensegpontokkal kor alakban az alsosarokban,mint a boxos farcrynal is volt...Ez nagy hianyossaga, mert neha azt sem vagom honnan lolnek elbujkalva.Ezt miert nem raktak bele :F
Nem sok koze van az elso reszhez jack carvert hianyoltam bar az mar predatorra mutalodott az ubisoftnak koszonhetoen.
Ehelyett 9kulombozo koru emberke lep helyebe,ezek kozul valaszthatunk.
A celkereszt szerintem tul nagy celzas nelkul nagyon melle lehet lolni.mondjuk mint a cod2ben,de ott el is talalom az ellenseget...

Mr.Grincs:100orat mondanak ha kihasznalod a terepeket.

[ Szerkesztve ]

Ne szemetelj ! = Steam

(#8) mad1


mad1
veterán

Nezegetem en ezeket a kiszaradt fuszalakat becsapos 2d :D

Ne szemetelj ! = Steam

(#9) rolko válasza (Kolombusz) (#5) üzenetére


rolko
őstag

Jaja, kicsit GTA-s, mert ha a "lezárt" területre mész megdöglesz a vírustól, GTA-ba meg a zsaruk vettek üldözőbe.... Meg ezek a mászkálások :U ha végig ez lesz akkor nagyon szar lesz :(
Amúgy a graf tényleg nagyon szép :K

(#10) robert104


robert104
csendes tag

csak nekem tűnt fel,hogy nincs a játéknak kezdése! Rögtön kocsiba ülsz! :F

(#11) Tib82


Tib82
csendes tag

1. csak retail, tehát kiadás előtti Xbox 360 verzió lett elküldve pár embernek... A véglegesben jópár dolog javítva lesz (lett)
2. a kiadott verzióról okt.20-ig nem szabad semmilyen képi vagy írásos cikket jelentetni...

---> www.FC2.hu <---

(#12) ez_meg_emaz


ez_meg_emaz
őstag

A teszt tetszett.

A vélemények viszont meglepőek. Másra számítottam, bevallom jobbra.
A vélemények alapján egyenlőre ugy néz ki ezt nem veszem meg. Nem mintha nagyon költeni akarnék játékra, nem szokásom. Csak gondoltam hogy ha jo a story, graf, fizika, játékélmény, multi akkor bevállalom. Persze attol még jo game gondolom. De megvenni azokat szoktam amik nagyon bejönnek. Na jo azokat se mindig. Viszont ha vmi ott van nagyon akkor megveszem általában. Persze mindezt saját szemszögből mondom. Szal attol még lehet a többségnek nem tetszik vmi, de nekem meg megéri megvenni

(#13) Racecam válasza marcias (#2) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Egyáltalán, a mondatközi és mondatvégi írásjelek után szóközt kell tenni, azt hiszem ez nem olyan bonyolult. Másodszor, ha már címlap, akkor érdemes lenne bemásolni egy Word ablakba a szöveget és kijavítani a helyesírási hibákat. Most megtettem én, de utoljára. :U

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#14) Peat;)


Peat;)
veterán

Megjelent már itthon ez a játék?

Most látom a 11-es hozzászólást, elnézést. Na akkor a véleményem hogy topikot és cikket szépen deletézni... :(((

[ Szerkesztve ]

(#15) mad1 válasza Peat;) (#14) üzenetére


mad1
veterán

Csak warez verzio van.ujsagiroi dvd.Hivatalossan semmire nincs meg kiadva.

Ne szemetelj ! = Steam

(#16) Peat;) válasza mad1 (#15) üzenetére


Peat;)
veterán

Ilyenkor az ilyen faszagyerekeket akik attól lesznek valakik a tükörben hogy egy warez verzióról publikálnak olyan cikket amiben az egyenlőre=egyelőre számukra...na jó nekik már nem is kell bann, elég szar a helyzetük így is ;]

(#17) Scoobyka válasza Peat;) (#16) üzenetére


Scoobyka
addikt

Peat ezt nagyon megmondtad....húzd ki magad és biccents a tükörbe.....

Amúgy a kritikákat köszönöm....helyesírásért meg elnézést.....este fele írtam,bár ez nem lehet kifogás. :B

(#18) capafog23 válasza Tib82 (#11) üzenetére


capafog23
őstag

Álmodik a nyomor ...
Ez a végleges verzió !
Ha aranylemezen van, vagyis már nyomatják azokat a lemezeket amik a boltba mennek akkor még hogy javítanak rajta?

(#19) (Kolombusz) válasza Tib82 (#11) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

A retail pont azt jelenti, hogy ez kerül a boltba...

(#20) ez_meg_emaz válasza Peat;) (#16) üzenetére


ez_meg_emaz
őstag

Nem értek egyet. Ez nem erről szolt, hanem arrol hogy így legalább megjelenés előtt megtudhatunk vmit a játékrol végre. A PR videok nem festenek teljesen reális képet soha.

Én örültem hogy vki kiprobálta. Vehetjük ugy hogy mivel nem volt demo ez most az volt.:DDD
Ha lett volna demo akkor ennek a cikknek én se láttam volna értelmét, de így egészen más. Kötekedni meg máshol is lehet nem muszáj pont itt. Sokan nem értenek egyet a warezzal ezt elhiszem de azért lehetett volna kicsit kulturáltabban. Nem ő tette ki netre. Ha vkire haragudni akarsz akkor az az legyen aki feltette. ;)

[ Szerkesztve ]

(#21) Peat;) válasza ez_meg_emaz (#20) üzenetére


Peat;)
veterán

"Kötekedni meg máshol is lehet nem muszáj pont itt. Sokan nem értenek egyet a warezzal ezt elhiszem de azért lehetett volna kicsit kulturáltabban. Nem ő tette ki netre. Ha vkire haragudni akarsz akkor az az legyen aki feltette. ;)"

- Ha a fenti írásaimat elolvasod úgy hogy bekapcsolod a szövegértelmezést akkor láthatod hogy személynevet nem írtam le. A cikket kritizáltam és azt a személyeket akik ilyeneket írogatnak. (ezt még le is írod, hogy így kellene tennem, kicsit komolytalan hangulatot is ad az írásodnak) De nem neveztem meg. Így nem tudom "Nem ő tette ki netre" hogy most kire gondolsz. Van itt aki magára veszi az írásaim alapján? Akkor nem véletlenül veszi magára, előtted egy embernek válaszoltam, de ha megnézed nem neki ment a dolog, hanem következtetés levonása volt az ő írásából.

"A PR videok nem festenek teljesen reális képet soha." tudod ha nem tűnik fel hogy pocsék a teszt akkor talán nem is megyek bele vitába. Mert nem cseszném szét a topikot a beröfögésemmel. De itt nem láttam olyan minőséget amit meg kellene óvni az offolástól.
De ettől a "teszttől" ha most reális kép alakult ki benned, akkor te valóban tudsz a sorok között olvasni és egy teljes értékű tesztté kódoltad át az irományt. Hát nekem ez nem sikerült.

[ Szerkesztve ]

(#22) ez_meg_emaz válasza Peat;) (#21) üzenetére


ez_meg_emaz
őstag

A cikket kritizáltam és azt a személyeket akik ilyeneket írogatnak.

És én nem tudok értelmezni. :) Pont ezt magyaráztam! Hogy ne azt szidd aki írta! Hanem azt aki miatt ez a játék (nem a cikk) felkerült a netre és letölthetővé vált!
Hát a videok és az itt elhagzott nem 1 vélemény alapján sokkal reálisabb kép mint a pr videokbol. :K

(#23) Peat;) válasza ez_meg_emaz (#22) üzenetére


Peat;)
veterán

Én meg a cikket és íróját kritizáltam alapból, így na ná hogy ha ezekre reagáltál, hogy nem ő tette ki akkor én azt a cikkre magára értelmeztem. Mivel mint kiderült, ha hivatalos verziót teszteltek volna akkor sem lett volna szabad kitenni róla tesztet. Mondjuk úgy hogy félreértés, nekem már ez a szint is kiböki a szemem, míg te alapjáraton is magára a warezverzió feltöltésére gondoltál. Ezért elnézést a szövegértelmezéses szövegért. Nekem a célom az volt hogy a warezbéla ne büszke legyen, hanem fogja vissza magát. (Azt itt hiába szídnám hogy ki tette ki a netre.)
Aztán ha már kapható a program toljon egy részletes tesztet, lelke rajta, de ha a hivatalos megjelenés előtt teszi ki az írást akkor erősen kételkedem hogy annak a célja a tájékoztatás és nem a gizdázás. Összecsapott, rövid, hibás írás volt vagy sem? Ezért is írtam a 21-esben, hogy ha részletes, értéket felmutató írás bele sem kötök. De így ordít róla mi volt az elsődleges cél. No nálam ez nem nyerő.

És nem, én nem vagyok szent, pc-n warezolok, csak nem hirdetem de ez már böki egy jóérzésű ember szemét. Főleg miután rámentem a a cikkíró nevére kb 5 perce (eddig rohadtul nem tudtam hogy ki az, meg se néztem..nem személyeskedni akartam, mint láthatod) adatlapjára és kiderült hogy nem egy csóró emberke, tehát nem igazán mondhatja hogy az elkeseredett rossz helyzete miatt lázad ily módon...:) Itt befejeztem, és remélem hogy más ír egy minőségi tesztet. Ami nálam egy ilyen játéknál 3 oldalnál kezdődik.

(#24) ksasa


ksasa
tag

Nem tudom mit puffogtok ezen ennyit. Lelke rajta, ha feltette a cikket. Nekem csak felkeltette az érdeklődésemet és ezek után már tuti, hogy meg fogom venni.

(#25) ez_meg_emaz válasza Peat;) (#23) üzenetére


ez_meg_emaz
őstag

Így már értelek. :R :K

De:

"Aztán ha már kapható a program toljon egy részletes tesztet, lelke rajta... "

Ha már kaphato 1 napon belül jobb (vagy rosszabb, ki-ki döntse el) esetben le lehet szedni netről. Akkor már senkit nem fog érdekelni milyen, mert kiprobálja saját maga. ;)
Nekem nem is csupán a cikk volt az ami átláthatobb képet adott, hanem az a pár hozzászolo aki szintén kiprobálta és leírta a véleményét.

(#26) johnnyok válasza (Kolombusz) (#5) üzenetére


johnnyok
csendes tag

EGYETÉRTEK !
Ez egy rocska fos !!! A szemem kigúvad,ha közelebb megyek rámtörnek nem tudom honnan,forgok mint egy veszett eb,mert ugye ők is mozognak.A gránátvetőm fullon van,egyet lövök és a faszi eldobja az egészet.Majdnem széttörtem.Az ellen úgy autózik mintha F1 lenne.Az emberre rádobtam három gránátot, attól sem döglött meg .
A térképet nem látom vezetés közben teljesen,csak ha lejjebb húzom.Baromság.
Keresem a gyémántot,de nem látok a térképtől,olyan nagy.Ha kikapcsolod nincs jel.
Hol vannak azok a fegyverek amiket megvettél ?
A célkereszt tényleg használhatatlan.Véletlen eltalálod hiába piros.
Mentés szar.Végigautózol 20 percet,mentés nincs,(ha messze a S.H.)majd kilőnek.Azt hittem szétvágom.
A pisztoly csak nyalóka. A fegyverfizika nagy dupla 0 !
Vártam ,hogy beindul,(egy kis izgalom)de egysíkú unalmas ugyanaz.
A grafika ok,de a szemem jojózik a sok mozgástól.( fű,fa virág) Idegesítő.
Nem látni rendesen az ellent,egy egész arzenált lőttem ki,és kiderült ,hogy falevél.
Stb...stb... .

Két napot játszottam vele,de nekem ennyi. Méghogy az év játéka..???

(#27) Scoobyka válasza johnnyok (#26) üzenetére


Scoobyka
addikt

...amúgy nekem sem jött be igazán....a kezdeti jódolgokat felváltotta az unalom....ennek már pár napja és nem érzem ,hogy újra elő szeretném venni....bár azért nem ilyen súlyos a helyzet mint ahogy itt leírjátok...

nálam 10/7.5öt megkapná.....

azért gondolj bele,hogy ha látnád az ellent akkor az elégé kizökentene a realisztikus érzésből.....sztem így reális,hogy nincs jelezve merre az ellen....a fizika,meg mint írtam szerintem is csak jó...........

(#28) kormi0312


kormi0312
senior tag

nálatok is van gond a mentésekkel??? össze-vissza kavarja za egészet. az ideg szétvág. elmentek vmit akkor az tuti nem kerül mentésre...nincs ott a kép se a helyszínről :( - az időt meg abszolut nem mutatja. hely probléma nem lehet mert HDD van. ha felül akarom írni akkor egyszerűen eltűnik az adott mentés is..., vmi ötlet esetleg? :R

(#29) johnnyok válasza kormi0312 (#28) üzenetére


johnnyok
csendes tag

Engem is kikészített.Most úgy csinálom ,hogy:
Amikor megvan egy mentés,(kép is)leírom az időt/utolsó mentés/
Akövetkező mentés ehhez az időhöz lesz legközelebb.Persze +.
Mentés után visszatöltöm az új mentést,(idő megjegyez;sokszor nehezen találom)majd idő leír.(előző idő áthúz,új idő alá ír)/utolsó mentés/

(#30) kormi0312 válasza johnnyok (#29) üzenetére


kormi0312
senior tag

húú öregem, nem rossz taktika lehet, bár nekem kicsit magas :$
az a baj hogy neked gyakran a kép sem jelenik meg, vagy ugyan az a kép amit egyszer már elmentett hasonlóképp, pl. a safe house-ban a kék dobozt mutatja.
egyébként én arra jöttem rá hogy a játszott játékidőt figyelem a statics-ban és ahhoz legközelebbi mentést próbálom vhogy elővadászni, de az kicsit időigényes.
msn-en esetleg meg tudjuk beszélni a szisztémákat?:D
kormi0312@freemail.hu ;)

(#31) johnnyok válasza kormi0312 (#30) üzenetére


johnnyok
csendes tag

Ara jöttem rá,hogy a mentés után ha kilépek az ajtón,amit látok képet az a mentés képe
csak távolabbról fotózva.
Lényeges nagy dolgokra figyelek a képen : fák,szikla meg tűz,autó,nap..stb.
Vissza load-olva + időt nézve elég gyorsan megtalálom az utolsó mentést.

Próbáld ki.

(#32) kormi0312 válasza johnnyok (#31) üzenetére


kormi0312
senior tag

most jöttem csak rá :) - box-od óráját állítsd be, és ahhoz fogja a mentéseket is igazítani!

(#33) johnnyok válasza kormi0312 (#32) üzenetére


johnnyok
csendes tag

OK.

(#34) storm81


storm81
csendes tag

Itt is van egy teszt. Hátha írnak valamit amit eddig még nem olvastatok. ;) [Link]

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you...

(#36) (Kolombusz) válasza (#35) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Mert nem vettél.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.