Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#27) babkukta válasza Stanley-B. (#18) üzenetére


babkukta
senior tag

Vitázni nem akarok. Nincs Apple készülékem, de nem vagyok Apple ellenes. Ezt gondoltam tisztázom a hsz-em előtt :D
Régebben voltak elég komoly hírek a felől, h az Apple frissítésekkel lassítja a készülékeit, h válts. Mivel nincs készülékem, nem tudom, ebből mi igaz, de elég nagy visszhangja volt. Nem beszélve arról, h a szomszéd szobában lévő gyerek i4-e tényleg qrvára belassult (most nem tudom h a 7-től, vagy melyiktől pontosan). Persze nem kizárt, h nem mindenkinél volt ez jelen, ugyanúgy, mint ahogy droid fronton vkinél az egyik frissítés jó, vkinél nem.
Igen, jó a támogatottsága, ezt nem vitatom. Csak ez meg a profittal fordul szembe :DDD Persze jól hangzik, h van még 1 év, de egyébként semmi nem lett volna belőle akkor se, ha nem kapja meg a 4s, mert szerintem senki nem várta volna el tőlük, h egy 4 éves telefont támogassanak. Szerintem itt van vmi a háttérben, de nem akarok összeesküvés-elméletet gyártani :D

(#24) alkatraz3000: mióta van rá 2 év? Soha nem láttam még kiírva iPhone mellé, h 2 év :U De lehet én néztem rossz oldalt. Mondjuk tudom h van vmi ptk-s dolog is, de ennyire azért nem vagyok benne a dologba

[ Szerkesztve ]

Üdvözlettel, Tibi

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.