Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) epityesz


epityesz
aktív tag

:R és csak így tovább PH!

tökjó.2009-ben kizárt csaló tag után kaptam 1 feketét:(

(#2) egoistus


egoistus
tag

Először gyorsan átfutottam, de sajna így sem akadt meg a szemem egy újdonságon sem, akárcsak évközben.
Ez van. A 2013 év hardvereket nézve szinte nulla volt, konzolok pörögnek, de miután még mindig drágák a magyar átlagnak (főleg hosszútávon) köztük nekem is, ezért nem igazán érint. Sajnos azt kell mondjam hogy év közben is kb havonta 1-2 cikket olvastam el végig mert nem azokról a dolgokról szóltak ami engem érdekel.Persze ez nem a ti hibátok, ti csak arról tudtok írni amit gyártanak.
Ja és köszönjük a 2013-as munkátokat B.U.É.K.

asse tom mi van sokszor, hát még most

(#3) vittorio7


vittorio7
őstag

Köszönjük az összefoglalót, bár forradalmi változás tényleg nem történt...

(#4) alevan


alevan
őstag

Számomra volt egy újdonság az összefoglalóban: napi szinten látogatom a prohardver lapcsaládot, de az Inteles alaplap leépítés hír elkerülte a figyelmem.

"Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

(#5) huskydog17


huskydog17
addikt
LOGOUT blog

5. oldal:
"Sajnos a PixelSync technikát méltatlanul mellőzik a fejlesztők, hiszen a GRID 2 és a Total War: ROME 2 után nem élt újabb bejelentéssel az Intel. Pedig igazából az egyik legnagyobb újítás volt idén. Ráadásul a DirectX és az OpenGL kiterjesztéssel viszonylag egyszerűen implementálható, így nehéz megmondani, hogy mi lehet a látszólagos sikertelenség oka."

Szerintem ennek nagyon egyszerű az oka: nem csak kizárólag Haswell IGP-n kéne engedélyezni a kódot, hanem minden más DX1-es GPU-n és IGP-n és akkor talán sikeresebb lehetne. A Grid 2-ben alkalmazott PixelSync-nek azért nincs semmi értelme, mert kizárólag Haswell IGP-re van korlátozva. Még szép, hogy ilyen értelmetlen megkötések mellett senki nem akarja beépíteni.

Amúgy valóban nem volt túl izgalmas év, de én is úgy gondolom, hogy a két nagy konzol volt a legnagyobb durranás.

Gameplay csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCG_2-vD7BIJf56R14CU4iuQ

(#6) Fücsök007 válasza huskydog17 (#5) üzenetére


Fücsök007
őstag

+1, de 2014-ben több újítás fog érkezni, mint idén. :C

(#7) satz18


satz18
őstag

Köszönjük szépen az egész éves munkát! :) Számomra az év a notiaimban HDD-ről SSD-kre való cserélgetésről szólt, és a megfelelő tablet megtalálásáról. Szerencsére végül mindkét fronton sikerrel jártam. És örülök Rudi, hogy neked is tetszik a t100.

Asus G513QY, Samsung A52s 5G

(#8) Dumy


Dumy
csendes tag

Az idei kütyük közül nekem a chromecast is bejövős.

Az Élet, A Világmindenség Meg Minden? 42!

(#9) P00By


P00By
nagyúr

Köszi az összefoglalót! :C

(#10) rudi válasza satz18 (#7) üzenetére


rudi
nagyúr

Inkább az új Atom tetszik, a T100 lehetne jobban kidolgozott még úgy is, hogy drágábban adják. De majd a konkurensei...!

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#11) gghrtz


gghrtz
őstag

Koszonjuk a hosszu osszefoglalot valoban hasznos volt. Az idei ev nekem is jelentos volt, 3D TV, Android tv stick, uj router, Androidos telefonok, vegre tudtam venni elerheto aron normalis tabletet is. :C

(#12) Tian66


Tian66
senior tag

Kiváló összefoglaló. Köszönjük. Jó érzés volt újra élni ezt az évet. :R

(#13) tibaimp


tibaimp
nagyúr

Jó összefoglaló volt, kösz, átolvastam.
Nekem is az ssd-k tárhelyének gyors ütemű növekedése tetszett a legjobban idén, és ha jól tudom jövőre több gyártó is jön a tlc technológiával, szóval. Valóban már csak az áraknak kellene mérséklődni még inkább, főleg mert ssd vásárlása előtt állok :)

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#14) deja vu


deja vu
addikt

Abu kedvencét volt kitalálni a legnehezebb, álmatlan éjszakákat okozott számomra ez a kérdés. ;]

Iphone 7 Plus | Sony A7R+Zeiss FE 35mm F2.8+Zeiss FE 55mm F1.8 | Eizo CX271+Eizo CS270+Eizo SX2262W+Eizo S2233W | Z170 Ext4+I7-6700K+Noctua U14S | GTX1070 Gaming | 16gb 3600MHz | 850PRO 768GB | Seasonic Platinum | Define R5+3xNoctua | Razer Taipan

(#15) Stalker-2572


Stalker-2572
addikt

A cikkben szereplő fehér 17-es DELL lapotop melyik modell? :F

All Black...

(#16) Joci10


Joci10
őstag

A cikk végén ott szerepelt Eszterencs neve is a készítők között; de tőle nem jött egy szubjektív összefoglaló. Ez direkt történt (mert nem érezte annyira fontosnak a mondanivalóját; vagy nem is lett volna megosztanivalója), vagy csak lemaradt? :)

(#17) tomi5244


tomi5244
őstag

Remélem tavaszra csökken a RAMok ára. Hihetetlen, hogy mennyire elszálltak.

B.Ú.É.K. :)

(#18) Stalker-2572 válasza Stalker-2572 (#15) üzenetére


Stalker-2572
addikt

Inspirion 17 7000

Azt hittem vmi speckó :U

All Black...

(#19) ViiiiktorOC


ViiiiktorOC
senior tag

Köszönjük!
B.u.é.k. nektek!

LamboLVR - CSR2 Lambo T. Hungary

(#20) beteg


beteg
őstag

Köszi az egész éves magas színvonalat, de a hardver aprót nagyon gyászolom! Semmi nem volt súlyosabb 2013-ban.

Csak futni kell!

(#21) Spancho válasza tomi5244 (#17) üzenetére


Spancho
őstag

A remény hal meg utoljára :)
Szerintem max 1-2k -val fog mérséklődni az áruk.
(bár ha a Forinton múlik akkor csak drágább lesz).

A nyuszik és az őzgidák is várják a majálist, hát miért lennél épp te szomorú?

(#22) kekjjoe


kekjjoe
csendes tag

Ezt az évet is köszönjük PH! :R

(#23) MaxxDamage


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Abu85, Daywalker, elefant, eszterencs, Oliverda, rudi
Köszönjük, remek összefoglaló 2013 -ról ! ;) :R

B.U.É.K. !

L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#24) waithEard válasza deja vu (#14) üzenetére


waithEard
őstag

Azért a tiédet sem lenne bonyolult megfejteni. ;]

"The cold feel of my skin. I try to lose but always win." - M.D.B. - The Fever Sea (RégiHApró: 68 piros \ 0 fekete)

(#25) westlake


westlake
félisten

"az egész csomagot eladták a Belkinnek"
Roszz a link.

Play nice!

(#26) sz.balazs.95


sz.balazs.95
veterán

:))

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#27) hemaka válasza alevan (#4) üzenetére


hemaka
nagyúr

Igen, az valahogy nekem is kimaradt, most hallottam rola eloszor.

Koszi az osszefoglalot, jo kis olvasmany volt igy reggel.

(#28) Cefet


Cefet
aktív tag

Köszi a cikket és BUÉK!

(#29) kiszi07


kiszi07
senior tag

Jó összefoglaló lett ! :R

Slow down & you'll make less mistakes. At the pace of faith, work is productive, relationships prosper, & your spirit is at peace

(#30) winhate


winhate
őstag

Szep nagy osszefoglalo lett ha lesz idom majd elolvasom :)

Lehet ev kozben nem fogok egy rss t sem elolvasni majd ev vegen egy ilyen cikket :)

http://pouet.net/prod.php?which=5633

(#31) kromatika


kromatika
veterán

Remek össze foglaló.Köszi.

(#32) mepet


mepet
addikt

Akinek esetleg nincs kedve végigolvasni, annak lerövidítem egy rövid felsorolás formájában:
- hardverapró lebutítva.
- sok nagy cég vásárolt és perelt nagy cégeket, mint mindig.
- az új konzolok frankók.
- a tabletek már erősek, de még mindig feleslegesek.
- a google glass talán sosem lesz kapható.
- jelentek meg új procik és más cuccok, de úgysem veszünk, mert túl drága az euró.
- az új vékony laptopokba 250ezer körül sem jár külön videokari, viszont vékonyak.
- 4K TV félmisi felett? media marktban még tavaly is láttam 1024-es felbontású plazmát.

Ennyi. :K

[ Szerkesztve ]

(#33) waithEard válasza mepet (#32) üzenetére


waithEard
őstag

Köszönjük. :)

"The cold feel of my skin. I try to lose but always win." - M.D.B. - The Fever Sea (RégiHApró: 68 piros \ 0 fekete)

(#34) beteg válasza mepet (#32) üzenetére


beteg
őstag

:K

Csak futni kell!

(#35) ATEE77


ATEE77
tag

"Ahogy arra számítottunk, ismét kaptunk hideget és meleget egyaránt, de tisztában voltunk vele, hogy nem mindenki örül majd, ha a régóta üzemelő, jól megszokott rendszerhez hozzányúlunk. Ugyanakkor a változás elkerülhetetlen volt, és reméljük, hogy az új rendszer plusz szolgáltatásai és fejlesztései azokat is kárpótolják, akik elsőre nem fogadták kitörő örömmel a megújult oldalt. Pozitívabb általános megítélésben részesült Logout közösségi oldalunk külsejének megújulása, mely végre megkapta a lapcsalád többi tagjánál már megszokott dizájnt. Emellett a funkciókat is bővítettük, illetve bővítjük folyamatosan. Lapcsaládunk bővült idén, immáron tagja az Sg.hu oldal is."

Ezt a kamus,parázós NAV csatlós,Vaterabérenc brigádot.Pontozhat boldog-boldogtalan 5x-ör.Mínusz Ph TV.Ez a 2013-as év termése,köszi.Lehet hogy nem vagyok szalonképes,de ezt a sittet ne akarjátok pozitívumként beállítani.Bocsi.A cikkek viszont korrektek.

www.Phmegbizhatosag.atw.hu Itt ellenőrizheted az értékeléseimet.

(#36) winhate válasza mepet (#32) üzenetére


winhate
őstag

:K

:D

[ Szerkesztve ]

http://pouet.net/prod.php?which=5633

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.