Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) vicze


vicze
félisten

"sokat kifogásolt Galaxy Buds képességeiből indulunk ki"
Max szentkuti11 által kifogásolt(). Nagyon sokan elég nagy megelégedéssel használjuk. :)

(#2) GeoJoe


GeoJoe
senior tag

Nem az üzemidő a baja hanem a gyenge BT kapcsolat, azon javítsanak..

(#3) vicze válasza GeoJoe (#2) üzenetére


vicze
félisten

Mivel volt problémád és mikor? Olyan 8 SW update volt már rá, sok mindenen javítottak, volt 1 frissítés amivel gyengült, de azt kivéve rendben volt végig.

(#4) akooos válasza vicze (#1) üzenetére


akooos
veterán

+1, abszolút elégedett vagyok vele amióta megvan. Oké, bevallom, telefonáláshoz eddig kb 2x használtam, de zenehallgatáshoz hibátlan. Az üzemidő is király, elég 3-4 naponta tölteni.

(#5) GeoJoe válasza vicze (#3) üzenetére


GeoJoe
senior tag

Kültéren (teló zsebben + nagykabát) ha a spotifyt magasabb minőségre állítom akkor szaggat. Fejfordítás szaggat. Gondolom magas a bitráta. Ezen egyik frissítés se segített, nekem kellett levenni a stream minőségét :(

(#6) vicze válasza GeoJoe (#5) üzenetére


vicze
félisten

Amennyiben teljesen leárnyékolod a telefonod antennáját, akkor ez normális, ezen tényleg nem fog segíteni semmi, puszta fizika.
Legegyszerűbb megoldás, ha az ellentétes oldali zsebbe rakod, hogy közelebb legyen az aktuális vevőhöz, és nagyobb eséllyel menjen át a telj a nem kevés árnyékoláson.
Esetleg az is megoldhatja, ha megfordítod a telefonos, attól függően, hol van a BT antennája.

[ Szerkesztve ]

(#7) GeoJoe válasza vicze (#6) üzenetére


GeoJoe
senior tag

Ezért mondom, hogy ezen dolgozzanak inkább :) Nagyobb BT füleseknél ez nem probléma (AKG Y45BT-t váltottam erre) de gondolom itt a kis méret sok kompromisszumot követelt.
Amúgy a telefonálással nekem sincs bajom ha épp az irodában ülök, néha még az utcán is elmegy.

(#8) vicze válasza GeoJoe (#7) üzenetére


vicze
félisten

"ezen dolgozzanak inkább"
Továbbra is fizikai korlátokról van szó.
Egy fejes eláll a fejedtől és az antenna viszonylag szabadon messze lehet a fejed árnyékolásától, ez TWS esetében kb. lehetetlen. Van pár trükk, mint az Apple lelógó párcikái, vagy fül mögé vezetett hurok(ez kevésébe hatékony), de ettől még két kicsi antennád lesz, amit a fejed teljesen árnyékol.
De fejes esetében is simán le tudom úgy árnyékolni a telefont, hogy akadozzon, elég csak zsebre rakjam a kezem.

[ Szerkesztve ]

(#9) GeoJoe válasza vicze (#8) üzenetére


GeoJoe
senior tag

Pont az a dolguk, hogy kitágítsák a jelenlegi határokat. Nem érdekel, hogy nagyobb telejsítményű bt modul kerül beszerelésre vagy a füles fog előre bufferelni x mp-et csak találjanak ki valamit. Előbb-utóbb lesz rá valami trükk.

(#10) vicze válasza GeoJoe (#9) üzenetére


vicze
félisten

A füles vételi oldalon "passzív", küld vissza jelet és de az adat nagy része a kapott információ. (Igen vaj jelzősítés meg egyéb dolgok.) Innentől csak is kizárólag az antenna mérete és pozíciója határozza meg a jel erősségét, és a telefon által kibocsátott jel erőssége. A telefon jel erőssége megint csak korlátozva van egy maximális szintre, így itt se lehet mit csinálni. Egyedül a füles antenna méretével és pozíciójával lehet játszani, de a fejed minden esetben útban lesz, főleg ha az a célod, hogy minél jobban leárnyékold a telefonod.

Némileg javít majd a dolgon a BT LE Audio, ami jobb vételt kínál majd A2DP helyett, de az még legalább 1év ha nem több mire elterjed.

(#11) Sefneni


Sefneni
őstag

Múltkor érdeklődtünk a helyi SES-ben a v1-ről, de már csak sárga színben volt nekik. A v2 megjelenéséig már nem is kapnak belőle.

Kíváncsian várom ezt. :) Remélhetőleg az S20 mellé preorder ajándék lesz.

Not all stories have happy endings. But yours has yet to be written.

(#12) MrTwister válasza Sefneni (#11) üzenetére


MrTwister
őstag

:K :C

Samsung Galaxy S20 Ultra@128GB Cosmic Grey##HP Elitebook 8540W@SSD@1TB HDD##ALPENFÖHN WING BOOST 2 PLUS 14cm PWM Blue * 4 db(2*front&1*rear&1*bottom)##RoS gém'tag:MrTuuist3r#2966

(#13) GeoJoe válasza vicze (#10) üzenetére


GeoJoe
senior tag

Ma elugrottam a samsungba és megvettem az újat. Úgy fest mégis megoldották a "lehetetlent", nagykabátban, forgolódva max spotis minőségben sem szaggat. Jó vétel :R

(#14) vicze válasza GeoJoe (#13) üzenetére


vicze
félisten

Mármint úgy, hogy közben eltakarod a telefonod BT antennáját? Mert ugye erről volt szó, és ez volt a fő probléma.

(#15) Sefneni válasza GeoJoe (#13) üzenetére


Sefneni
őstag

A hívások minőségéről esetleg tudnál mondani pár mondatot? Az is javult a v1-hez képest?

Not all stories have happy endings. But yours has yet to be written.

(#16) vicze válasza Sefneni (#15) üzenetére


vicze
félisten

Itt hallhatod saját füleddel a különbséget.

(#18) Yogibear974


Yogibear974
senior tag

Sziasztok!

Használja valaki labs dupla koppintást?! Hiába aktiváltam, nem tudom vezérelni a széleken. Biztosan rosszul csinálok valamit. Az animáció sem egyértelmű, a fület nem ábrázolja, hogyan helyezkedik el benne.
Felül, lent kell koppintani, mennyire a szélén?! Rá kell jönni, begyakorolni, hogy pl. futás közben is biztonságosan lehessen használni.

Köszi.

Üdv: -=Yogibear=-

(#19) Yogibear974 válasza lakotibi (#17) üzenetére


Yogibear974
senior tag

Szia!

Nekem sem sikerül elsőre. Van, hogy 2x,3x kell ismételni, vagy csak az egyik sikerül. Alapjában véve jól csinálod! Bedug, elcsavar picit. Van, hogy rögtön csippan. Fontos támasz és a párna mérete, (IconX-nél rá voltak írva a méretek) hogy ne essen ki a hallójáratból. Tech2 Laci is sokat 'bénázik'. Szokni kell a mozdulatsort :K

Üdv: -=Yogibear=-

(#20) Yogibear974


Yogibear974
senior tag

<del>

[ Szerkesztve ]

Üdv: -=Yogibear=-

(#21) excalibur36


excalibur36
senior tag

Sziasztok!
Vettem egy Galaxy Buds+ fülest.
Meg kell, mondjam nagyon jó!
Az a kérdésem vele kapcsolatban, hogy ha nem használom a fülest, akkor mindig rakjam vissza a bölcsőbe?
Az nem teszi tönkre idő előtt az akkuját, hogy ilyen kor mindig tölti?
Vagy már ezekben olyan akku van ami ezt bírja?

Az ember jellemét az határozza meg, hogy mit tart nevetséghesnek...

(#22) Yogibear974 válasza excalibur36 (#21) üzenetére


Yogibear974
senior tag

Szia!

Valóban nagyon jó, csak jól kell behelyezni a fülbe, akkor bitang jól szól!
Szerintem mindig rakd vissza, egyrészt védi! Másrészt, ha sokáig nem használod a bölcső is elkezd merülni a fülessel együtt, így közösen használódik az akku. Ezek a Li-Ion akksik jól bírják a rátöltést. Nekem az IconX jobb fülese 3 év után cc 75-80% kapacitással műödött. Azután tönkrement, nem töktötte a bolcső! Kicseréltem, de sajnos nem javult, úgyhogy szerintem, valami elektronikai hibája lett. Imho lehet nyúzni, előbb megy tönkre elektronikusan, mint az akksi adná föl.

Üdv: -=Yogibear=-

(#23) excalibur36 válasza Yogibear974 (#22) üzenetére


excalibur36
senior tag

Köszönöm!

Az ember jellemét az határozza meg, hogy mit tart nevetséghesnek...

(#24) Dimond G


Dimond G
senior tag

Sziasztok!
Ma vettem egy ilyen eszközt!
Kérdésem az lenne, hogy külön a fülesnek van hangereje, vagy a telóét használja?
Köszönöm a válaszokat! :C

(#25) Yogibear974 válasza Dimond G (#24) üzenetére


Yogibear974
senior tag

Szia!

Lehet vezérelni kúkön a hangerőt. Wearable appban a labs-ban kell engedélyezni. Eléggé macerás a dupla koppintást használata. (Legalább, mint a helyes berakása a dugókat). Pl. futás közben elég nehéz vezérelni, inkább óráról v. telóról érdemes. Fülest meg masterként maxon hagyni.

Üdv: -=Yogibear=-

(#26) Dimond G válasza Yogibear974 (#25) üzenetére


Dimond G
senior tag

Köszönöm a választ!
így teszek!
A Labs be van kapcsolva! Egyelőre ezt még szoknom kell!
Amúgy bitang kényelmes számomra a cucc! Ez az első ilyen szerkezetem, de megérte mind a 389900 ft-ot! :-D
Tudom, hogy van olcsóbb...bla-bla-bla! Nekem 1 napon belül kellet és így alakult! :C

(#27) Yogibear974 válasza Dimond G (#26) üzenetére


Yogibear974
senior tag

Egy pöttyet drága de, ha mínusz egy nulla, akkor okés. :DDD Főleg, ha nem szürkeimportos, rendes garis. Valóban jó a cucc(, főleg IconX után). Amúgy a wearableban vannak animációk is a használathoz, meg online user manual. Érdemes forgatni ezeket!

[ Szerkesztve ]

Üdv: -=Yogibear=-

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.