Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Janaboy


Janaboy
veterán

Nem vagyok Samu párti, de ez kifejezetten tetszik!

Janaboy

(#2) Wajk válasza Janaboy (#1) üzenetére


Wajk
addikt

ne ostorozd magad, végülis nem is ők találták ki... :DDD

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Mini 256GB | RT-AC65P - SWRT B5.1.7 - M3 2TB

(#3) vicze válasza Wajk (#2) üzenetére


vicze
félisten

Ja a SideSync csak másfél éve elérhető... Fogták és átnevezték kicsit módosították és eladjuk újításnak.
Pont úgy mint az Apple. Végül ezt a részét tényleg nem ők találták ki.

(#4) Thaaleum


Thaaleum
aktív tag

Hasznosnak tűnik, nekem tetszik,meg akkor is, ha már korábban más megcsinálta (meg ők is.)

„Egy szónak is száz a vége...” - Legendd

(#5) szilagyiv


szilagyiv
senior tag

Nem hiszek benne, hogy ez tényleg működőképes lesz. Pedig jó lenne az ötlet.

(#6) sing1ep1ayer válasza szilagyiv (#5) üzenetére


sing1ep1ayer
őstag

Működni fog, nyugodt lehetsz. A Samsung készülékeknek most is az egyik (ha nem a legnagyobb) erőssége a szoftver és a kiegészítő funkciók. A teljesítményt kínából is megkapod féláron, más gyártótól, de a körítést nem.

(#7) moli.hu


moli.hu
őstag

eleg huje helyen van az a csokor feher rozsa....

(#8) SX Wave válasza moli.hu (#7) üzenetére


SX Wave
aktív tag

...tényleg :)

Nem azért nem játszol, mert megöregedtél. Azért öregedtél meg, mert elfelejtettél játszani. 5110 > 3210 > 3310 > 3330 > ME45 > 3100 > SX1 > 6233 > E51 > Wave II > XPERIA mini pro > SIII > Note 3 > Note 4 > S7 > Note 8 [Gear S3 Frontier] > Note 9 8/512GB [GW4 esim] / Tab S7+ 5G > S22 Ultra 12/512GB

(#9) Janaboy válasza Thaaleum (#4) üzenetére


Janaboy
veterán

Ki csinálta meg korábban?

Janaboy

(#10) ArthurMiller


ArthurMiller
senior tag

Igen, lehet hogy működni fog, kb másfél év múlva. Addig bugos, instabil lesz. De sebaj, az Apple és a BlackBerry már megmutatta hogyan kell ezt csinálni. :)

(#11) vicze válasza ArthurMiller (#10) üzenetére


vicze
félisten

Ja ja meg... Ajánlom a #3 videoját.

(#12) Janaboy válasza vicze (#11) üzenetére


Janaboy
veterán

Kész ez a videó :D

Janaboy

(#13) ArthurMiller válasza vicze (#11) üzenetére


ArthurMiller
senior tag

Mondom ;]

(#14) sing1ep1ayer válasza ArthurMiller (#13) üzenetére


sing1ep1ayer
őstag

Ti meg tudtátok nézni? Én akárhogy próbáltam, 1 percnél tovább nem bírtam hallgatni azt a műjófej balféket a betanult szövegével. :W Borzalmas.

(#15) Stanley-B.


Stanley-B.
őstag

samesungosok is megkapják mostmár ezeket a funkciókat, miután az Apple megmutatta, hogy hogyan is kell működnie ennek. Ez mondhatni menetrendszerű.

Csak az a bökkenő, hogy ez egy szar lett a Continuity-hez képest. És külön telepítgetés nélkül nem működik számítógépekkel sem, ráadásul ki kell jjelölgetni, hogy hova akarod áttolni a tartalmat, vicc...

[ Szerkesztve ]

(#16) buvartacsko válasza sing1ep1ayer (#14) üzenetére


buvartacsko
addikt

Hát ha nincsen humorerzeked... :)

(#17) sing1ep1ayer válasza Stanley-B. (#15) üzenetére


sing1ep1ayer
őstag

:W Mivel szemben azzal, hogy az Apple maga készít(tet) minden mac-et, egyelőre még nem a Samsung gyártja az összes PC-t a világon (meglepő módon még azokat sem, amelyeket a felhasználó maga szerel össze otthon tetszőleges alkatrészekből), így természetesn szükséges valamilyen segédprogram telepítése ezekre, mivel nem tudják már a gyárban belerakni a rendszerbe. Milyen meglepő dolog, hogy enélkül nem fut rajtuk az új feature! :Y Dzsízász! De legalább itt adott a lehetőség, hogy esetleg más típusú / márkájú gépekkel is együttműködjön, nem úgy, mint az almánál. Vicc. :N

(#18) sing1ep1ayer válasza buvartacsko (#16) üzenetére


sing1ep1ayer
őstag

Ez nem humoros, hanem szánalmas. Nagyon erőlteti a srác, de valahogy nem megy neki.

(#19) buvartacsko válasza sing1ep1ayer (#18) üzenetére


buvartacsko
addikt

Valószínű azért mert nem ismered, ha rendszeresen néznéd akkor ismernéd a stílusát. Ha kitörölném az összes emléked a kedvenc sorozatodról, aztán beraknék neked a 7. évad közepéről egy részt az sem tetszene.

(#20) kurtuzov


kurtuzov
senior tag

Ezek jó dolgok. De nekem majd olyan kell, ami tetszőleges márka készülékei közt végzi ezt el.

(#21) sing1ep1ayer válasza buvartacsko (#19) üzenetére


sing1ep1ayer
őstag

Ebben tévedsz. Ha viccelődésről van szó és a sorozatokat említetted, akkor nézz meg például egy Így jártam anyátokkal, vagy Jóbarátok epizódot valahonnan a széria közepéről úgy, hogy még sosem láttad a többit. Vagy mutasd meg másnak. Vicces lesz, garantálom, pedig a részek valamelyest egymásra épülnek, folytatásosak. Ellenben ez a srác abszolút nem humoros szerintem. Olyannyira, hogy a legcsekélyebb mértékben sem lettem kíváncsi a korábbi "remekműveire" sem. Ettől persze neked még lehet hogy bejön a humora és elképzelhető, hogy csak én vagyok túl öreg hozzá, de kerek-perec, szerintem úgy ahogy van szánalmas.

(#22) buvartacsko válasza sing1ep1ayer (#21) üzenetére


buvartacsko
addikt

Akkor nagyon rossz példát sikerült felhoznod, ugyanis én mutattam már így how i met your mothert és mivel rohadtul nem ismerte a szereplőket, ezért rohadtul nem volt vicces számára. Jóbarátokat nem néztem, és mutattak már így jelenetet. Nem volt vicces mert fingom sincsen a szereplőkről.

Hát nem tudom ki a szánalmas, az aki próbál segíteni az embereknek, vagy az aki szerint ez az ember szánalmas. (mindezt úgy hogy láttál egy videót) Nem akarom nagyon védeni Csabát de semmi gond nincsen vele emberileg se, de itt mobilarénán már többször le lett írva hogy „szánalmas“. Tipikus magyar szokás ez is. Amit nem ismerünk az csak szar lehet, meg szánalmas, meg ostoba hülyeség...

Nem tudom miért ilyen savanyú egykét embernek a szőlő.

(#23) sing1ep1ayer válasza buvartacsko (#22) üzenetére


sing1ep1ayer
őstag

Ha többször le lett írva, akkor azért csak lehet benne valami... :U

(#24) buvartacsko válasza sing1ep1ayer (#23) üzenetére


buvartacsko
addikt

Látom lejött a lényeg. :) Neked mindenki szánalmas aki egy kicsit is eltér a stílusa attól amit te eltudsz fogadni? Jó rossz lehet. :)

Kifejtheted hogy miért szánalmas az a rendszer aki próbál valamit bemutatni egyszerűen az embereknek? Illetve elmondja a véleményét tehát szánalmas? Akkor itt jó sok ember szánalmas! Tett ez az ember valami rosszat? Semmit. de azé szánalmas mer csak!!!4444 Nagy sötétség honol itt egy-két ember fejében. :(

Ha valaki egy kicsit is szórakoztató akar lenni, már egyből szánalmas szar embernek van kikiáltva. Magyarország én így szeretlek... :(

[ Szerkesztve ]

(#25) sing1ep1ayer válasza buvartacsko (#24) üzenetére


sing1ep1ayer
őstag

"Kifejtheted hogy miért szánalmas az a rendszer aki próbál valamit bemutatni egyszerűen az embereknek?"

Ha egyszerűen elmondaná, nem is lenne vele gond. És mi az hogy rendszer? Szóval nem egy ember volt a videón? Ahá! Akkor ezért tűnt úgy, mint ha az előre leírt szöveget próbálná jópofi üzemmódban előadni!

"Ha valaki egy kicsit is szórakoztató akar lenni, már egyből szánalmas..."

Ez a baj, hogy csak akar lenni, de nem megy neki, nem az. Inkább ne erőltetné.

De nem értem miért véded ennyire? Ha neked tetszik, akkor nézzed, ha még annál is jobban tetszik, menj hozzá. ;) Ízlések és pofonok. Én sem állok neki a Jóbarátok mellett kampányolni azért, mert szerinted nem is olyan szórakoztató. Ha nem, hát nem. Attól még nekem bejön... illetve bejött, mert manapság már nem érdekel; túl sokszor láttam a sorozatot és fejből vágom előre a poénokat.

[ Szerkesztve ]

(#26) buvartacsko válasza sing1ep1ayer (#25) üzenetére


buvartacsko
addikt

Lényeg hogy ettől még nem lesz szánalmas senki, ... vagy te az utcán is odamész és random le szánalmasozol mindenkit?

(#27) sing1ep1ayer válasza buvartacsko (#26) üzenetére


sing1ep1ayer
őstag

Nem, de magamban ezt gondolom. Rád sem mondtam még, igaz? ;)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.