Hirdetés

2024. május 23., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#32) citkar válasza vicze (#30) üzenetére


citkar
addikt

Hogy ezzel (MT6795-tel, mert a 6595-ről szó sincs) mennyire és hova tud betörni sok mindentől függ, pl, mikor lesz a kezünkben, ez így igaz.
Ugyanakkor én sem állítom, hogy ezzel fog a csúcskategóriában tarolni, csak azt, hogy úgy érződik elindult a felsőbb kategória felé, azaz teljesítményben egyre közelebb kerül hozzájuk.
Nem mintha a 6589 olyan gyér lett volna, mikor kijött, de számomra az jön le (persze lehet csak én érzem így) szélesebb (magasabb) körben is akar terjeszkedni.
Aminek részben örülök, mert a fejlődés jó, hasznos, lesz konkurencia stb, ugyanakkor kicsit félek, mert számomra teljesen felesleges jelenleg (és vélhetőleg akkor is, amikor kijön) ez a teljesítmény, az árról meg nem is beszélve, nem nekem csinálják a csúcs kategóriát, úgyhogy csak remélem, hogy megmarad egy olcsó, de jó (alsó és) középkategória az MTK palettáján, nehogy elszálljanak az áraik. Emiatt váltottam "rájuk", de azt fogom venni, amelyik az adott árkategóriában (kb. 200 USD, dual sim) számomra többet nyújt, ha MTK, MTK, ha Qualcom, akkor Qualcom.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.