Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Blyan


Blyan
félisten

Elég durva, hogy a Titan drágább, mint a Sensation... :(((

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#2) blueMerle válasza Blyan (#1) üzenetére


blueMerle
veterán

Ezen én is meglepődtem de nincs gond, nem kell megvenni :)

(#3) Blyan válasza blueMerle (#2) üzenetére


Blyan
félisten

Nem a megvétel a gond, hiszen nem fogom megvenni, amíg ilyen ára van, egyszerűen nem értem az árazást, és főleg azt, hogy mi okozza. :)

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#4) T.Peter válasza Blyan (#3) üzenetére


T.Peter
őstag

Egyetértek. Nem kéne ennyire drágának lennie. Főleg, hogy így nem fog tudni annyira elterjedni a wp7, mint amennyire szeretnék a Microsoft-nál. Kíváncsi leszek, hogy a Titan android-os változata mennyibe fog kerülni.

[ Szerkesztve ]

(#5) Xaels válasza Blyan (#1) üzenetére


Xaels
félisten

Én is ezt néztem. A Sensation XE-n már pörgettek is egy kicsit a mérnökök(több ROM, magasabb órajel és akkor a Beats-es bizbasz) és ahhoz képest a Titan semmit nem tud felmutatni a nagyobb, de kisebb felbontású kijelzőt kivéve...

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#6) Pantal válasza T.Peter (#4) üzenetére


Pantal
senior tag

A WP7 elterjedéséről majd a Nokia fog (próbál) gondoskodni.

(#7) maki12


maki12
senior tag

Azért kerül ennyibe,mert ez az első készülék mangoval,amelyik elérhető eu-ba :(((
Amugy meg ha 150-nél nyitna,lement volna 120 ra karácsonyra és veszek egyet.de hát igy nem....

HTC U11 & Nikon D5300

(#8) marlboromen


marlboromen
aktív tag

Egy XE-re benevezek, de majd csak január-február körül. Addigra remélem olcsóbb lesz már...

(#9) keIdor


keIdor
titán

Mindegyik túlárazott, nem csak a Titan, ami mellesleg nem is kéne 4.7-en a 800x480 "gyönyörűen" nézhet ki, és még használhatatlanul nagy is.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#10) kapeti07


kapeti07
senior tag

Persze, hogy mind túlárazott mert még csak most jelentek meg. Meg persze az árfolyamok miatt is drága lesz ha elérnek hozzánk is ezek a telók.

Én is majd megnézem, hogy Jan-Feb hónapokban mennyiért vesztegetik őket (főleg a Sensation XE-t) de lehet addigra lenyomják a sima Sensation árát és az lesz belőle.

Xbox: kapeti

(#11) Crob


Crob
tag

höhe, HTC Titan product code: HTC-TIT :DDD

(#12) gybazsi


gybazsi
senior tag

A két wp7-es teló még a HTC-hez képest is drága egy kicsit, a Sensation XE viszont nagyjából várható volt, h ennyibe fog kerülni.

"az LFA a LegFaszább Autó rövidítése" - Bazsó Gábor (Totalcar)

(#13) Dr.Anonymus


Dr.Anonymus
addikt

Nem kell parázni, a hd7 is magasról indított... Aztán zuhant rendesen

(#14) T.Peter válasza Pantal (#6) üzenetére


T.Peter
őstag

Tisztában vagyok vele, de egyedül ő sem lesz elég.

(#15) Recon666


Recon666
Közösségépítő

A Titan tetszik, a sensation sem rosz.

(#16) AMD Power


AMD Power
titán

Nekem mindegyik nagyon bejön... de árban max csak a Radar lenne elérhető, persze az is max csak jövőre.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#17) aSzakember


aSzakember
tag

A Sensation XE nem rossz, de a Vigor nekem jobban tetszik, remélem azt is bejelentik végre hivatalosan..

I can do this in a hundred ways

(#18) AMD Power válasza aSzakember (#17) üzenetére


AMD Power
titán

Az már nagyon nagy lenne nekem...

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#19) aSzakember válasza AMD Power (#18) üzenetére


aSzakember
tag

én nem találtam vigorra vonatkozó méretbeli adatokat, de szerintem nem lehet sokkal nagyobb a sensation-nél (vagy nem is ahhoz képest gondoltad? =) ).

I can do this in a hundred ways

(#20) Blyan


Blyan
félisten

HTC Titan uses fast Samsung NAND memory, not slow microSD cards

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#21) tjb007


tjb007
nagyúr

Gyorsboltban már kapható a Radar és Titan is, a Radar ára nem is olyan vészes.

(#22) Highend55


Highend55
tag

2napja átvettem az új Sensation XE-met,nagyon jó telefon semmi rosszat nem tudok elmondani róla. Hero-t nyomogatni ez utan eleg furcsa :) kép róla [link]

(#23) Xaels válasza Highend55 (#22) üzenetére


Xaels
félisten

Üdv a klubban.

Azokkal a piros gombokkal nem bírok megbékélni. :DDD

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#24) Highend55 válasza Xaels (#23) üzenetére


Highend55
tag

Thx,Èlőben nèzd majd meg,szerintem jó a design-a,legnagyobb problemam Herot nyomogatni olyan nyomogatni mikor pl: anno valtottal Alcatelről egy legujabb Nokiára :) B.nőmnek Desire van meg onnan is nagyon Nagy az ugràs!

(#25) Xaels válasza Highend55 (#24) üzenetére


Xaels
félisten

Nekem sima Sensation-öm van. Ez csak a színekben különbözik kívülről tőle. Amúgy igen a sima Desire után is nagy ugrásnak tűnik pedig azt is szerettem.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#26) maki12 válasza Highend55 (#22) üzenetére


maki12
senior tag

te mennyiért vetted?

HTC U11 & Nikon D5300

(#27) Highend55 válasza maki12 (#26) üzenetére


Highend55
tag

40Gbp + 24hó * 27Gbp amiert kapok 600min. beszelgetest ,korlatlan sms 1giga netet.De lejart az elöző 2èves hüsègem azèrt kaptam kedvezményesen meg.

(#28) maki12 válasza Highend55 (#27) üzenetére


maki12
senior tag

de jó neked:) itt meg tiszta csöves szolgáltatok vannak...(M.O.-on)

HTC U11 & Nikon D5300

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.