Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) GoodSpeed


GoodSpeed
őstag
LOGOUT blog

Sikerült összeszedni a sok noname cuccot. Grat.

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

(#2) Squirrel


Squirrel
őstag

Igen én is ezen gondolkodom. Kellene egy új, egész házat (és kertet) lefedő wifit kiépíteni, ami tényleg jó jelet biztosít a 3 szinten (hegyoldalba van a fél ház beásva) és a philips hue spotoknak a kertben. Az asus zenwifi xt8-as kerül 140 ezer Ft-ba, itt meg papíron nagyobb területet lefedő cucc, amiről sose hallottam 28k... Zavart érzek az erőben vagy az asus ennyire túlárazott?

(#3) nexwo


nexwo
őstag

1 Gbps hálózat mar mainstream, én is inkább 10 Gbps-et építettem ki, erre még mindig nyomatják a 100 Mbps-t, még a HDD-t is vissza fogja :D

Cuccok: https://de.pcpartpicker.com/list/fRPZ34

(#4) bartos96


bartos96
tag

Fura, hogy egy tech oldalon olyan tapokat ajánlanak aminél kicsivel drágábban sokkal jobbat kapni mint azok amik az előző cikkben voltak. A házak szintén semmi szellőzés de azért ajánlott... :W

(#5) Reggie0 válasza bartos96 (#4) üzenetére


Reggie0
félisten

Manapsag tudni kell felismerni a bujtatott fizetett hirdeteseket :)

(#6) dudika10 válasza Reggie0 (#5) üzenetére


dudika10
veterán

Mi ebben a bujtatott?! Az elso mondatban tisztan le van irva, hogy szponzoralt rovatrol van szo. :F

Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

(#7) Reggie0 válasza dudika10 (#6) üzenetére


Reggie0
félisten

Az szamomra azt jelenti, hogy a megjelenest fizetik, nem a felulertekelest.

(#8) tasiadam válasza Squirrel (#2) üzenetére


tasiadam
veterán

Hegyoldal? Haz? Udvaron wifi? Hol vagyok?

Gyermektelen, nem házas, másodrangú állampolgár

(#9) zone válasza GoodSpeed (#1) üzenetére


zone
őstag

A Tenda noname?

YouTube - https://goo.gl/bCKFYP

(#10) GoodSpeed válasza zone (#9) üzenetére


GoodSpeed
őstag
LOGOUT blog

Nem az?

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

(#11) azbest válasza Reggie0 (#5) üzenetére


azbest
félisten

Ez a rovad mindig is fizetett ajánló volt.
Inkább az a durva, hogy már számítógép sincsen közöttünk.

(#12) tasiadam válasza GoodSpeed (#10) üzenetére


tasiadam
veterán

Hát a TP link is noname akkor :D nem 1 cisco, de na.

Gyermektelen, nem házas, másodrangú állampolgár

(#13) Jhonny06 válasza zone (#9) üzenetére


Jhonny06
veterán

Dehogy, csak fogalma sincs, hogy miről beszél. Tesztekben általában a TP Link szintjén, vagy kicsit alatta van.

(#14) fatpingvin válasza GoodSpeed (#10) üzenetére


fatpingvin
őstag

azért nem... SOHO routerekben nem top de egész jó cuccaik vannak.

egyébként az első két routern néztem, sajnos semmil.yen értelmezhető gyári specifikációt nem találtam hozzá, pedig mindkettő egész ígéretes OpenWRT target lehetne. ennyit viszont most nincs kedvem fizetni csak azért hogy szétszedjem és megnézzem milyen SoC van benne.

A tipikus munkafolyamat legjobb tesztszimulációja a tipikus munkafolyamat. A "napi anti-corporate hsz"-ok felelőse :)

(#15) zone válasza fatpingvin (#14) üzenetére


zone
őstag

(#16) tomchee91


tomchee91
csendes tag

Én ha egyszer jatekos kuckót épitek, ott kizart hogy bármi is wifiről működjön így az a router már eleve szóba sem jöhet :D

(#17) GoodSpeed


GoodSpeed
őstag
LOGOUT blog

Besértődtek azok, akiknek nem futja ASUS-ra. :D

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

(#18) GreatL válasza zone (#9) üzenetére


GreatL
őstag

Aha.

Intel Core i9-9900K víz | 32 GB | GBT RTX 3080 Ti Gaming OC | 48" LG C1 TV | Samsung(.hu) Galaxy S22+ 256 Vodával | Voda Samsung Galaxy A54 | Pocketbook Inkpad 3 Pro

(#19) ralfee106


ralfee106
tag

A nitro concepts s300 szék ami 110k körül van feketében és egyéb színekben, terepszínben (urban camo) viszont 52k körül megy. 52-t még megér, viszont az tény, hogy bűnranda. Minőségre rendben van ennyiért, de ha 110-et fizettem volna érte akkor kicsit csalódott lennék, 100 ezerért jobb minőséget vár az ember....

Nem a győzelem a részvétel, hanem a fontos!

(#20) đe$|re válasza GoodSpeed (#17) üzenetére


đe$|re
senior tag

-

[ Szerkesztve ]

(#21) fatpingvin válasza tomchee91 (#16) üzenetére


fatpingvin
őstag

???

mi köze a routernek a wifihez?

A tipikus munkafolyamat legjobb tesztszimulációja a tipikus munkafolyamat. A "napi anti-corporate hsz"-ok felelőse :)

(#22) fatpingvin válasza zone (#15) üzenetére


fatpingvin
őstag

köszi, ezt nem találtam meg, viszont ebben is csak az AC23-ról van kép, és csak a SoC/radi infó, pl board layout, serial és JTAG pinout nincs. nyilván nem szemrehányásként írom, csak megjegyzés hogy azért ez jóval kevesebb mint egy OpenWRT-s techdata sheet
board layoutot innen [link] lehet lesni, de ez kínaiul van.

A tipikus munkafolyamat legjobb tesztszimulációja a tipikus munkafolyamat. A "napi anti-corporate hsz"-ok felelőse :)

(#23) LordyDaVidra válasza Squirrel (#2) üzenetére


LordyDaVidra
csendes tag

Én egy ASUS RT-AX56U-t vettem, mert elég jó véleményeket írtak róla. Gondoltam, ha nem ér le a kertbe, akkor még mindig ki tudom egészíteni, hiszen van benne mesh támogatás.
Egyelőre további elemek nem kellenek, mert felraktam a routert a másodikra és még mindig tűrhető a jelerősség a kertben (több téglafalon meg födémen keresztül). A zenwifi nekem túlárazottnak tűnt.

(#24) tomchee91 válasza fatpingvin (#21) üzenetére


tomchee91
csendes tag

Lévén az első oldal javarészt arról szól melyik routerilyen wifi teljesítményt nyújt hány antennával. Holott ha kicsit is komolyan veszzük a gaminget, - márpedig miértne vennénk ha szobát építünk ki rá - akkor a wifi szóba sem jöhet :))

(#25) Synthwave válasza Reggie0 (#7) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Mi lett felülértékelve? Mert általam biztosan semmi sem.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#26) Synthwave válasza tomchee91 (#16) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Van rajta RJ-45 is, de nem mintha a játékos kuckó inkább nem a soron következő két oldalra utalna. ;)

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#27) nuke7


nuke7
veterán

a gamer székek a világ egyik legnagyobb lehúzása mostanában... :U

https://youtube.com/user/nuke7

(#28) tasiadam válasza nuke7 (#27) üzenetére


tasiadam
veterán

Akkor meg nem ultel benne

Gyermektelen, nem házas, másodrangú állampolgár

(#29) nuke7 válasza tasiadam (#28) üzenetére


nuke7
veterán

nem csak én mondom, és már ránézésre is látszik, hogy milyen messze van az ergonomiától és mekkora lehúzás...
Gamers nexus?

https://youtube.com/user/nuke7

(#30) tasiadam válasza nuke7 (#29) üzenetére


tasiadam
veterán

Azert egy arena racer vagy noble az mar jo. Nekem AK van, nem erte meg az arat. De 150ert (noble, arena ar) jobb irodait nemigen kapsz. Gari is tobb.

Gyermektelen, nem házas, másodrangú állampolgár

(#31) nuke7 válasza tasiadam (#30) üzenetére


nuke7
veterán

lehet, hogy azok már jobbak, de annyiért (vagy olcsóbban) lehet jobb vagy ugyanolyan nem "gaming" széket kapni, ez a videó lényege... a "gaming" markup a lehúzás.

[ Szerkesztve ]

https://youtube.com/user/nuke7

(#32) tasiadam válasza nuke7 (#31) üzenetére


tasiadam
veterán

Olyan 80e folott mar lehet jonak hivni a gamer szeket. Alatta egy atcsomagolt szutyok, minosegre es ergonomiara is. Nekem az AK 2 evesen szetment, a combtamasz szivacsa szetnyilt, ja es nem tudod a huzatot levenni, nehogy megcsinald :D

Gyermektelen, nem házas, másodrangú állampolgár

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.