Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Jégkokó


Jégkokó
veterán

Rá lettem kényszerítve erre a kliensre mert az utorrentet már nem lehetett többet telepíteni a gépre. Hát engem nem győzött meg ,alig akar feltölteni pedig minden beállítást elvégeztem, a poroto is megnyitottam.

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#52) carr


carr
őstag

skacok, a seed gépem asztali, 40w-t zabál ha 2.2.1 torrent megy és 75w-t ha qb.
A többi gépem QB fut. kérdés: miért esik be indulásnál 0-ra a letöltés, aztán pár ilyen kirobbanás után beáll a normál/max letöltési értékre. Valakinek van vmi tippje? Minden driver legfrissebb.
(a gép maga kicsit korosodó, de ezekből áll: AMD A10-9700, Asrock AB350Pro4, 2x4gb DDR4 memo, Riotoro Enigma G2 750w táp) 1 ssd, 2 hdd. :R

360+Mindenkit szeress,ne sokban bízz,Ne bánts senkit,ellenséged inkább féljen,Minthogy legyőzd,barátodat szívedre rejtsd,Szidjanak hallgatásért,ne beszédért.

(#53) carr válasza Jégkokó (#51) üzenetére


carr
őstag

Nálam ua. utorrent 2.2.1 van hogy napi 100G+ is felmegy, ugyanazok a qb-n meg se moccannak...

360+Mindenkit szeress,ne sokban bízz,Ne bánts senkit,ellenséged inkább féljen,Minthogy legyőzd,barátodat szívedre rejtsd,Szidjanak hallgatásért,ne beszédért.

(#54) losslessonly


losslessonly
csendes tag

Sziasztok,
Ha már van telepített qtorrentem (portable módban), 4.5.5 és vannak benne aktív torrentek akkor is rá lehet migrálni a utorrentben lévő torrenteket vagy felül fogja írni teljesen a file-t a konverzió, amiben a qtorrentes torrent-adatok vannak?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.