Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#84) kelly416 válasza Brianiac (#52) üzenetére


kelly416
veterán

Első sorban köszönöm a cikket a szerzőjének, nagyon kellett már. :R :R
Én is megjártam 2-3 alkalommal, hogy már fogyasztóvédelemmel kellett fenyegetőzni, mire egyáltalán csináltak valamit. De volt olyan is, hogy a két hónapos alaplapba beleégett a memória. Visszavittem úgy ahogy volt, el is küldték. Visszajött azzal, hogy nem garanciális hiba. Mondtam, adják írásba, azzam majd megkeresem az illetékeseket. Hopp-hopp, küldjök csak be még egyszer... és lám, egy ugyanolyan alaplapot kaptam vissza, de érintetlen szüzet. A memória nem volt garanciás.

Brianiac:
Nem örülök, de ezek szerint más is szenved az U-val hasonszőrű hibától. Az asszony szokta rámcsapni vagy csak lenémítani a telefonját, miközben beszélünk. Na majd én is jól visszaviszem (az én nevemre lett véve, de Ő használja, hogy ne legyen képzavar). De legalább foglalkoznak vele, meg csinálnak is valamit. Nekem anno a Wave-emmel volt gondom, GPS jelet nem talált, vagy elveszítette gyorsan, memóriakártyát lassan kezelte (3-5 perces videót 15percig másolta, Kingstone 4gb Class4, még be is kérték egyszer a telefonnal, de semmi), meg a telefonkönyvemet hektikusan kezelte. Ha jó perce volt, név is megjelent, ha rossz perce volt, hiába volt benne mindkét (sim+telefon) telefonkönyvben, csak a számot mutatta. És MINDEN ALKALOMMAL úgy kaptam vissza, hogy a hibát nem tapasztalták, új bada van rajta oszt csá. Tehát nem mondhattam azt sem, hogy már harmadjára van bent, vagy negyedjére, mert így kaptam vissza, tehát = nem volt bent, csak én vagyok hisztis.
No ezzel bő lére eresztve azt akartam mondani, hogy mivel szervizelték minden alkalommal és minduntalan ugyanazzal a visszatérő hibával vitted be, úgy tudom, kérhetsz cserét pont erre hivatkozva, hogy még mindig nem tudják megjavítani ugyanazt a hibát. De szerintem a beadáskor kreált jegyzőkönyvet is nézd meg, legyen benne érthetően a panaszod, úgy nagyobb az esélyed.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.