Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) s4hu|SyD^


s4hu|SyD^
addikt

Még mindig nem jött meg a Mi Band 4-em, de remélem ez az új Honor nem fogja sokban felülmúlni. Bár ha egy NFC lenne benne esetleg lehetne válaszolni az üzenetekre már azzal sokat verne a többi olcsó kütyüre.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#2) Csapoati válasza s4hu|SyD^ (#1) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Ez viszont szerintem nem a Mi Band 4 árkategóriájában fog versenyezni, ha 20 dollár csak a foglaló.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#3) pusszycat válasza Csapoati (#2) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

20-25 $ több lesz. (naés :) ) Nem kérdés melyik a befutó. Elvagyok a 4-el de ha manitu szólítja jöhet a következő kiadás.

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#4) Kokzor


Kokzor
aktív tag

A foglaló után meg majd jön az üzenet, hogy tessék még 100 dollárt fizetni. :DDD Elég gagyi fülessel akarják ösztönözni a népet az előrendelésre.

Egyénként forintban ez valahol 15.000-20.000 Ft között lesz valószínűleg.
A Mi Band 4, szerintem ár-érték arányban jobb vétel.

(#5) akaido


akaido
addikt

Eddig elégedett vagyok a Band 3 Pro GPS-szel is.

[ Szerkesztve ]

Szabad országban, szabad ember, szabad akaratából azt mond és azt tesz...amit szabad. UDS Ignition.

(#6) =Mentor= válasza Kokzor (#4) üzenetére


=Mentor=
őstag

Sosem értettem azokat, akik 30-40%-os felárral rendelnek elő egy cuccot... Én részemről várok pár hetet amíg beáll a normális ára.

(#7) Kokzor válasza =Mentor= (#6) üzenetére


Kokzor
aktív tag

A 100 dollárt csak viccből írtam, mert nekem az jön le, hogy a foglaló után kérhetnek bármennyit, mert nincs megadva ár. Talán nem lesz ennyire feláras, de sose tudni.
Egyébként sokan azért képesek jóval többet fizetni, hogy elsők között kaphassák meg a terméket. Jobban jár az aki vár, mert spórol, csak sokan türelmetlenek. :)

(#8) s4hu|SyD^ válasza Kokzor (#7) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Játékoknál is így van. Kifizetik a 40 fontot ami csak 20 egy 6 hónap múlva és a sok hibajavítás után még egy jobb játékot is kapnak. De ez egy ilyen dolog. Ha az ember mindig várna akkor sosem költene. :D

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#9) beyruth82


beyruth82
veterán

Jelenlegi Honor band 4-et fogja váltani :)
Egyébként az egészségappban tárolt adatok megmaradnak ha eszközt váltok?Tehát az eddigi statisztikáimat ugyan úgy vissza tudom majd nézni ha törlöm a honor band 4 eszközt az alkalmazásból és 5-re váltok?

(#10) Skillerz válasza beyruth82 (#9) üzenetére


Skillerz
tag

Elvileg a Profilodat menti az Egészség app, tehát a serverre lementett adat az független a bandtől.

[ Szerkesztve ]

battletag: bArney#2866 PSN ID: Nigma911

(#11) beyruth82 válasza Skillerz (#10) üzenetére


beyruth82
veterán

Ok köszi!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.