Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#98) Chaser válasza Apollyon (#96) üzenetére


Chaser
titán

érdekes ( :
másik érdekességként rá lehet nézni az apróra 1650-eknél, alig van
de mért is lenne, mikor nincs mire váltani róla, ha van is erősebb qrva drágán
gt 1030-ak beugró ára több éves, használt gar nélküli verzióban ott van ahol ősszel az újak mentek...és alig van abból is aprón, korábban annyi volt mint a szemét, most? - és hiába jobb egy amd apu, ha nem lehet kapni, ha meg lehet akkor drágán ( : -
ha annyira pánik-vásárlás lett volna és mindenki két vga-t visz haza, akkor lehet tojásnak gondolja és költi ( : vagy csak egyszerűen kiürült a piac teljesen, mára lassan használt fronton is
btc meg eth kb oly mindegy, ahogy nézem ugyanazt az utat járták be, ha egyik megugrik másik is, és nyilván ha beesés lesz akkor mindkettőnél
de nem baj, most már lehet ssd-vel is tolni, hallottam már mobilt is, remélem még a zsebszámológépeket is befogják "munkára"

szerk:
sheratan
parttalan vitába nem megyek bele
gyakorlatilag 2x2 matekról beszélünk, nem másról
nem próbálok mondani, "kielemeztem" a grafikont
belinkelhetsz kinti vga árakat, én is tudok neked
előbb linkeltem is 1050 ti usa árakat
ha neked nem egyértelmű, hogy az árfolyam megindulásával párhuzamosan ürült ki a vga piac, akkor nem az :R - és persze pusztán véletlen egybeesés, hogy az állapot mai napig tart, nyilván -
az is teljesen véletlen lesz, mikor az árfolyam beszakad rá pár hónapra megint habzsidőzsi' lesz vga-ból
nincs oldal, ahol ne jönne szembe a bányászdáról valami cikk, kb bárhol olvasok
persze van vga, van egy tag aki állandóan azt szajkózza németeknél van 1-2000 rtx 3070 viszonylag értelmes áron
azt felejti ki, hogy ott speciel 180 millió a lakosság száma

[ Szerkesztve ]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.