Hirdetés

2024. június 18., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Tigerclaw


Tigerclaw
nagyúr

Én valami pont ilyet képzeltem el a jövő nappalijába, mint ez a VEGA, sőt inkább a kisebbik verziót, mint a 15 collost. Kicsi, könnyű kézre esik, lehet vele böngészni, olvasgatni híreket.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#2) dabadab


dabadab
titán

Mint lokális XBMC próféta, kötelességemnek érzem, hogy elmondjam, hogy ezekre a kis izékre is alakul az XBMC port. :)

DRM is theft

(#3) bambano


bambano
titán

kéne az a tablet...

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#4) Geönczy válasza Tigerclaw (#1) üzenetére


Geönczy
aktív tag

Én az ölembe is el tudnám képzelni.
Az lenne még jó ha a ház elektromos kütyüit is rá lehetne kötni Wi-Fi-n keresztül.
Pl: hőmérsékletszabályozás, lámpák, stb.

(#5) #90996736


#90996736
törölt tag

tudom, ízlések és pofonok, de nekem valahogy otrombának tűnik az a talp ahhoz a kecses kis érintőképernyős megoldáshoz.

(#6) bambano válasza Geönczy (#4) üzenetére


bambano
titán

elektronikus kütyü vezérlésre nem szokás wifit pazarolni, arra vannak jobb, egyszerűbb, olcsóbb rádiós megoldások.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#7) DaviD202 válasza bambano (#6) üzenetére


DaviD202
aktív tag

pl?

(#8) szuper-t válasza DaviD202 (#7) üzenetére


szuper-t
senior tag

igaza van pl 1-2mhz-s adó-vevő

(#9) Jim Tonic válasza szuper-t (#8) üzenetére


Jim Tonic
nagyúr

Az inkább 20 vagy 450MHz, de jól mondod. A jövő várhatóan erre mutat.

[ Szerkesztve ]

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#10) Major Major


Major Major
őstag

Ami hátrány, hogy az ARM-alapú Snapdragon nem támogatja a hagyományos Windows operációs rendszereket, de ez a probléma is kiküszöbölhető például Linux vagy Windows CE használatával.
hol itt a probléma? :)

amúgy ez a Vega nagyon jól néz ki, viszont a Lenovo hihetetlenül gagyi...

(#11) rtom


rtom
senior tag

Igen, úgy tűnik, álmom lassan megvalósul egy 11"-es ARM-os tablet képében! :DDD ami reményeim szerint nem fogja hőkezelés alá vetni a tökömet, ha az ölembe veszem, nem úgy, mint egy átlag laptop esetében

Már mióta megjelentek az első cikkek a Snapdragonról és a Tegráról, erre várok (eredetileg ez a design fogott meg, de ez Atom procira épül, és nincs a piacon ez sem)

(#12) Tigerclaw


Tigerclaw
nagyúr

Kíváncsi leszek, hogy az apple tablet kütyüje is ilyen vega irány lesz-e, nem csak egy nagyra nőt ipod. Jó lenne egy kis apple tablet mac os-el.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.