Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) lenox


lenox
veterán

Igen, kedvencem volt. Nekem amugy az volt benne a nagy tudas, hogy keves memoriaba oriasi nagy vilagot birtak berakni. Ennek ma mar semmi jelentosege, kivancsi vagyok, hogy lehet ebbol jo jatekot csinalni ma.

(#2) dabadab válasza lenox (#1) üzenetére


dabadab
titán

Szerintem a nagy vilagnak tovabbra is megvan a varazsa, csak a kovetelmenyek nottek meg: mar nem az az erdekes, hogy van par szaz statikus celpont, hanem az, hogy legyen egy komplett, mukodo vilag (es nem csak a latohatarig, hanem tenylegesen mukodjon es letezzen az egesz), ami reagal a jatekos viselkedesere.

DRM is theft

(#3) smkb


smkb
őstag

C-64-en nyomtam rengeteget, vektorgrafika (bár nem fillezett mint amigán és pc-n) miegyéb... szinte végtelen univerzium, kismillió naprendszer, rengeteg küldetés, hiperugrások... bolygónként eltérő termékárak, jól lehetett kereskedni stb. Tuning cuccok, fegyverek, űrhajók, .. mindez kb 50kbyte szabad memóriába belepréselve... ma egy autoexec.bat nagyobb...és persze kevesebb játékélményt nyújt :)

(#4) Maverick14


Maverick14
tag

Régi és leendő Elite függőknek: [link]

My other car is an F-14 Tomcat!

(#5) sh4d0w


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Boldog Születésnapot, Elite! Még XT-n játszottam végig, CGA grafikával, az egész volt 64 KByte, ha jól emléxem... meg ekkoriban követtem életem első hexeditoros csalásait :DDD

https://www.coreinfinity.tech

(#6) Attici


Attici
őstag

Hát igen! Én is C64-en játszottam végig a kedvenc QuickShot II Turbommal. Azok voltak a szép idők! Persze PC-n is próbálkoztam vele színesben, de valahogy nem volt ugyanaz a fílingje! Lehet, hogy az évforduló alkalmából előveszem az öreg masinát és beizzítom a hétvégén! Hátha még a kimentéseim is megvannak valahol, :C

"Minden, ami a “DE” előtt elhangzik, lényegtelen."

(#7) puttputt


puttputt
őstag

Életem első saját gépén, életem első játéka... :D (Olyan '93 táján...)

286XT proc.+4Mb RAM+8Mb vinyótárhely+Hercules Monochrome monitor... :U +ELITE! :))
(Még mindig emlékszem, a Kék Duna Keringő volt a főcímzenéje...)

[ Szerkesztve ]

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#8) sh4d0w válasza puttputt (#7) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Ne is mondd, alig győztük elkussoltatni, mikor jött a számtech tanár :DDD

https://www.coreinfinity.tech

(#9) Fáraó válasza smkb (#3) üzenetére


Fáraó
őstag

Sok küldetés azért nem volt benne, de a 8 rendszer az nem volt semmi. Azok a ritka állatok megvétele nagy kiba#@đs volt. Éltek, mint nyulak. :D

VIGYORRRGAZMUS.....

(#10) dabadab válasza puttputt (#7) üzenetére


dabadab
titán

"Kék Duna Keringő volt a főcímzenéje..."

C64-en csak az automata dokkolo jatszotta azt, eleg nyilvanvalo utalas volt a 2001-re :)

DRM is theft

(#11) puttputt válasza dabadab (#10) üzenetére


puttputt
őstag

2. kommenttől...:

[link]
:D

[ Szerkesztve ]

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#12) twollah


twollah
nagyúr

Anno Speccy-n (ZX Spectrum) eleg sokat jatszottam vele.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.