Hirdetés

2024. június 5., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#616) sz.balazs.95 válasza Parci (#611) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

Nekem most ami egyedül eszembe jutott, bár nem tudom, mennyire funkcionális, mindenesetre az, hogy a hamburgermenüben van a felhasználói menü mobil nézetben, ami szerintem elég rossz megoldás, sokkal jobb lenne, ha a két menü egymás mellett jelenne meg.
Illetve ha a főoldalon az oldal aljára görgetek, jó lenne egy "további képek betöltése" gomb. :B

szerk.: Ja, meg ami a leginkább zavart a kezdetektől fogva:
1. Ha a személyes menü (amit a felhasználói profilkép szimbolizál) "adataim" menüpontra kattintok, az egyből az adatlap szerkeszése felületre visz engem, ahelyett, hogy simán az adatlapra vinne, ahol lenne egy szerkesztés gomb
2. A beléptél, xy-nál a név nem kattintható. Pedig jó lenne, ha a fototrend.hu/foto/fotos/xy/index.html-re vinne el, ez az oldal ugyanis iszonyatosan el van rejtve.
3. A 2.-es pontban említett oldal kizárólagos elérési módja az, hogy megnyitok egy képet, majd a felette levő elérési útvonalnál a névre kattintok. Ezt irtó sokáig kerestem, mert minimálisan sem logikus. Mármint nem az a baj, hogy az ott van, hanem hogy az említett oldal kizárólag így érhető el.
4. A főoldalon a képek jobb felső sarkában levő profilkép nem kattintható. Ez is jó lenne, ha a 2.-es pontban írt linkre vinne
5. Ha a fénykép oldalán a jobb oldali panelen rákattintok a felhasználó nevére, aki készítette a képet, az a fototrend.hu/tag/xy.html oldalra vezet, ami szerintem teljesen értelmetlen, legalábbis a fototrend felületén teljesen irreleváns. Az már önmagában is fura, hogy kétféle adatlap létezik, a /foto/fotos/xy és a /tag/xy ahelyett, hogy a kettő össze lenne vonva.

Szóval ez a része szerintem teljesen kidolgozatlan, és úgy lett kiegészítve a régi felület új elemekkel, hogy a kettő egyáltalán nem lett összhangba hozva.

szerk2.: Egyébként nem akartam ennyire negatív lenni, mert tényleg látszik a fejlődés :R

[ Szerkesztve ]

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.