Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#601) zseko válasza lezso6 (#600) üzenetére


zseko
veterán

Köszi a javítást! :R Most már működik :) Igaz, ha nem a listából választom ki kattintással, hanem entert nyomok, vagy a keresés gombra, akkor nincs találat. Egyedül az S8-nál ad találatot enter/keresés gombra, a többinél nem. De mondjuk nem csak ennél van így, Huawei-t, LG-t próbáltam még gyorsan, enterre ott sem ad legtöbbször találatot. A Huawei P10-nél pedig más találatot ad enterre, és mást egérrel kattintva :)
Valamint, megduplázza a készülékeket :), de ez szerintem azért lehet, ahogy próbálgattam, hogy meglegyen az öt találat az ablakban.

De már így is sokkal jobb, köszönöm :) :R

HR24.hu

(#602) petipetya


petipetya
nagyúr

A mai nappal elkészült az összes fejlesztés, minden funkció 100%-an üzemel, és a fórum hamarosan átáll az új felületre.

"nincs rá lezsóidő"

(#603) Rimuru válasza petipetya (#602) üzenetére


Rimuru
veterán

Jo is lenne. ;]

Vigyázat, csalok!

(#604) Arcanus válasza Rimuru (#603) üzenetére


Arcanus
aktív tag

Még jó hogy április 1.-je van :DDD

[ Szerkesztve ]

(#605) Rimuru válasza Arcanus (#604) üzenetére


Rimuru
veterán

[link], ez legalabb illik a ph arculatba :P

Vigyázat, csalok!

(#606) Fryskitt válasza petipetya (#602) üzenetére


Fryskitt
addikt

? Mikor?

Ne vegyél élő nyulat Húsvétra! Az ilyenkor vett kisnyuszik 90%-a nem éri meg az egyéves kort!

(#607) sz.balazs.95


sz.balazs.95
veterán

egyébként a mostani oldal egész jó lett, pl az tök jó, hogy a kedvencek és itt szóltam hozzá rész fentre került :R
Ami egyedül nem tetszik, hogy a profilkép és a hozzá tartozó személyes menű a lenyíló menün belül van mobil nézetben, és nem közvetlen a felső sávon, 4. elemként.
Illetve a felületen nincs olyan menüpont, amivel egy kattintással el lehetne jutni arra az oldalra, amivel közvetlen a saját képeimhez juthatnék.
Ha kikeresek egy képet, amit csináltam, akkor az adatlapomhoz jutok, helyette a kép felette levő elérési útvonalon kell a nevemre kattintani, ami mindig elkerüli a figyelmem, és keresgélnem kell egy ideig, mire észbe kapok, hogy azzal kell odajutni, a menüben meg egyáltalán nincs link, ami ide vezetne. :(
a legmagától értetődőbb az lenne, ha a saját menüben (ami a profilképből nyílik le) a nevemre kattintva a fototrend/fotok/fotos/username/index.html nyílna meg.

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#608) petipetya válasza Fryskitt (#606) üzenetére


petipetya
nagyúr

Január 1-én.

"nincs rá lezsóidő"

(#609) sz.balazs.95 válasza petipetya (#608) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

melyik év január elsején? ;]

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#610) Rimuru válasza sz.balazs.95 (#609) üzenetére


Rimuru
veterán

2118, valami ilyesmi igeret remlik (szerintem a 2018 csak eliras volt :DDD).

Vigyázat, csalok!

(#611) Parci


Parci
HÁZIGAZDA

srácok, egészen pontosan milyen funkcióval van még gond?

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#612) csako válasza Parci (#611) üzenetére


csako
veterán

Fent a topikon belüli lapozás nem megy visszafelé (balra), de erről már írt valaki valahol.

(#613) colomb2: Én csak ezzel az eggyel találkozok mindennap, mikor nyomnám meg, de semmi sem történik... :D

[ Szerkesztve ]

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#613) Rimuru válasza csako (#612) üzenetére


Rimuru
veterán

Ezt biztos hogy jeleztem en is, de van meg sok masik bug is.

Vigyázat, csalok!

(#614) Parci válasza Rimuru (#613) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

rengeteg dolog javítva lett. ha van még bug, légyszi tételesen jelezzétek például itt (és légyszi ne is írjunk mást, hogy ne kallódjanak el). :R

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#615) Rimuru válasza Parci (#614) üzenetére


Rimuru
veterán

Amugy nem lehetne csinalni egy publikus changelistet, pl rios blogba?

Vigyázat, csalok!

(#616) sz.balazs.95 válasza Parci (#611) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

Nekem most ami egyedül eszembe jutott, bár nem tudom, mennyire funkcionális, mindenesetre az, hogy a hamburgermenüben van a felhasználói menü mobil nézetben, ami szerintem elég rossz megoldás, sokkal jobb lenne, ha a két menü egymás mellett jelenne meg.
Illetve ha a főoldalon az oldal aljára görgetek, jó lenne egy "további képek betöltése" gomb. :B

szerk.: Ja, meg ami a leginkább zavart a kezdetektől fogva:
1. Ha a személyes menü (amit a felhasználói profilkép szimbolizál) "adataim" menüpontra kattintok, az egyből az adatlap szerkeszése felületre visz engem, ahelyett, hogy simán az adatlapra vinne, ahol lenne egy szerkesztés gomb
2. A beléptél, xy-nál a név nem kattintható. Pedig jó lenne, ha a fototrend.hu/foto/fotos/xy/index.html-re vinne el, ez az oldal ugyanis iszonyatosan el van rejtve.
3. A 2.-es pontban említett oldal kizárólagos elérési módja az, hogy megnyitok egy képet, majd a felette levő elérési útvonalnál a névre kattintok. Ezt irtó sokáig kerestem, mert minimálisan sem logikus. Mármint nem az a baj, hogy az ott van, hanem hogy az említett oldal kizárólag így érhető el.
4. A főoldalon a képek jobb felső sarkában levő profilkép nem kattintható. Ez is jó lenne, ha a 2.-es pontban írt linkre vinne
5. Ha a fénykép oldalán a jobb oldali panelen rákattintok a felhasználó nevére, aki készítette a képet, az a fototrend.hu/tag/xy.html oldalra vezet, ami szerintem teljesen értelmetlen, legalábbis a fototrend felületén teljesen irreleváns. Az már önmagában is fura, hogy kétféle adatlap létezik, a /foto/fotos/xy és a /tag/xy ahelyett, hogy a kettő össze lenne vonva.

Szóval ez a része szerintem teljesen kidolgozatlan, és úgy lett kiegészítve a régi felület új elemekkel, hogy a kettő egyáltalán nem lett összhangba hozva.

szerk2.: Egyébként nem akartam ennyire negatív lenni, mert tényleg látszik a fejlődés :R

[ Szerkesztve ]

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#617) vgyuri válasza Parci (#614) üzenetére


vgyuri
őstag

Oldal tetején az első oldalra és az előző oldalra lépés gomb nem csinál semmit, az oldal alján lévő ugyanilyen gombok működnek. Chrome, Opera és Firefox böngészőkkel teszteltem.

(#618) petipetya válasza vgyuri (#617) üzenetére


petipetya
nagyúr

Annyival egészítem ki, hogy akkor nem működik egy link sem, ha a felső zöld sáv helyére kerülnek. A videó elején látható, hogy kattinthatóak a linkek, ám ahogy valamelyik sor a zöld sáv helyére kerül, inaktívvá válnak: youtube

"nincs rá lezsóidő"

(#619) csako válasza petipetya (#618) üzenetére


csako
veterán

A fejlécnek valamiért 40px helyett 80px a mérete és a "semmi" takar...
Most eszembe jutott, hátha van valami a gombokon is és lám, ott egy 100x100 pixeles üres négyzet :D

Fototrendre vonatkozó Userstyle-ba mehet ez a kód:

#header {
height: 40px !important;
}
.media:before
{
width: 0px !important;
height: 0px !important;
}

Egyelőre nem vettem észre, hogy ezzel elrontottam volna valamit máshol :B

Mellesleg felhoznék még egy hibát: A helyesírás-ellenőrzés még mindig ki van kapcsolva a szövegszerkesztőben.

[ Szerkesztve ]

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#620) petipetya válasza csako (#619) üzenetére


petipetya
nagyúr

Pontosan, a helyesírás ellenőrzés hibáját már én is említettem korábban.

"nincs rá lezsóidő"

(#621) Rimuru válasza csako (#619) üzenetére


Rimuru
veterán

A header 2 reszbol all, a header-menu miatt lesz az a szamodra semmit jelento resz.

Bar en is kiszedtem, a header-menu-vel egyutt. :DDD

[ Szerkesztve ]

Vigyázat, csalok!

(#622) #18001664 válasza Parci (#614) üzenetére


#18001664
törölt tag

Én személy szerint nagyon örülnék egy "Saját képeim" menüpontnak...

(#623) lezso6 válasza csako (#619) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Bootstrap 3.3.7 => 4.0 migráció okozta bugok, javítottam a fejléc meg a lapozók bugját is. Utóbbi egyébként azért lenne, hogy a hashtages odaugrásnál ne takarja a hsz tetejét a fejléc. Sajnos most takarja. Valami jó CSS trükk kell ehhez, az a .media:before eddig jó volt, csak azóta valahogy bugos lett, valószínűleg a Bootstrap frissítés miatt.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#624) lezso6 válasza petipetya (#620) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Életre keltettem a spellchecket.

Anno benéztem, mert hiába kapcsoltam be a TinyMCE-ben, nem működött. Hát persze, hisz mint kiderült: a böngészőmben ki volt kapcsolva. :DDD

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#625) csako válasza lezso6 (#623) üzenetére


csako
veterán

CSS-t nem, de ilyet találtam, userscriptbe csak szimplán, módosítatlanul bedobva úgy tűnik működik
Szerk.: nem tökéletes :( csak alkalmanként :D

[ Szerkesztve ]

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#626) lezso6 válasza csako (#625) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Ha nincs más, akkor marad a JS, de az egyszerűség híve vagyok, amit lehet azt CSS-ből szeretnék megoldani. :)

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#627) Rimuru válasza lezso6 (#626) üzenetére


Rimuru
veterán

Firefox android/macos(/meg ki tudja meg mi) bugra ra tudsz nezni?
Hint: fromat buttons / dropbown: /muvelet/beallitasok/modosit.php

Vigyázat, csalok!

(#628) zseko válasza lezso6 (#623) üzenetére


zseko
veterán

Respect nektek, hogy ennyit foglalkoztok vele, velünk :R, az ipon 'dizájn'váltás után nem igazán akar kommunikálni az emberekkel, fórumozókkal :(
Múlt pénteken szó- és figyelmeztetés nélkül bekapcsolták az új 'izét' (kinézetnek nem mondanám), amitől még én is jobbat raktam össze magamnak Stylusban pár óra kísérletezés után, nulla tapasztalattal és előélettel css-ben :/

Most rá is állok utánatanulni, miket is állítgattam át :D

[ Szerkesztve ]

HR24.hu

(#629) Armahun válasza zseko (#628) üzenetére


Armahun
addikt

Ott legalább eltűnik a fejléc ha görgeted az oldalt.

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#630) unravel válasza Armahun (#629) üzenetére


unravel
őstag

rányomsz a legfrissebb képekre és az a faleveles makrófotó mindig ott van :))

¯\_(ツ)_/¯

(#631) csako válasza unravel (#630) üzenetére


csako
veterán

Nekem nincs :F csak a legnépszerűbbek között van az első helyen

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#632) Armahun válasza unravel (#630) üzenetére


Armahun
addikt

Hol, a fejlécen? ;] :DDD

[ Szerkesztve ]

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#633) unravel válasza csako (#631) üzenetére


unravel
őstag

[link]
A legnépszerűbbe meg kétszer van :D

[ Szerkesztve ]

¯\_(ツ)_/¯

(#634) csako válasza unravel (#633) üzenetére


csako
veterán

Az ott egy szép kis szponzorált tartalom :D ha nem vagyok belépve, akkor mégiscsak ott van nekem is... Amint belépek, eltűnik, illetve ha állítgatom a reklámok eltüntetését a prémium funkciók között, akkor is ez a helyzet.

[ Szerkesztve ]

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#635) zseko válasza Armahun (#629) üzenetére


zseko
veterán

Bár ez lenne a legnagyobb probléma ott...

HR24.hu

(#636) petipetya válasza lezso6 (#624) üzenetére


petipetya
nagyúr

A helyesírás ellenőrzés nem lett aktív azóta (pedig még külföldi fórumokon is működik), és a videón bemutatott probléma sem szűnt meg.

"nincs rá lezsóidő"

(#637) vgyuri


vgyuri
őstag

Hardverapro mobilon Chrome és Opera Mini böngészővel is asztali nézetben:
- kedvencekhez hozzáadás gomb megnyomásakor nem történik semmi
- hozzászólásokat nagyon sokszor nem tölti be: "A funkció a Prohardver szervereinek kommunikációs hibája miatt átmenetileg nem elérhető!"
- jobb oldalt az ajánló alatti részen ugyanez a hibaüzenet

Prohardver-en, hardverapro-n és Fototrend-en is be vagyok jelentkezve. Kérlek nézzétek meg, hogy nálam van-e a hiba.

(#638) csako válasza vgyuri (#637) üzenetére


csako
veterán

Rossz topikba írtál...
Ide

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#639) vgyuri válasza csako (#638) üzenetére


vgyuri
őstag

Köszönöm, beírtam oda is.

(#640) Freddycom


Freddycom
őstag

Fotófeltöltésnél miért írja azt ki nekem, hogy 'A címkék legalább 2 elemet kell, hogy tartalmazzon.'? Megadok három tag-et, de továbbra is ez a nyűgje.

[ Szerkesztve ]

(#641) Winner_hun válasza Freddycom (#640) üzenetére


Winner_hun
félisten

Szóközzel elválasztod őket egymástól?

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#642) Freddycom válasza Winner_hun (#641) üzenetére


Freddycom
őstag

Aha, át is alakul olyan x-elhető szürke hátterű kis címkévé.

(#643) Doki16 válasza Freddycom (#642) üzenetére


Doki16
addikt

Nálam is ugyanez a nyűgje. [kép]
Mi lehet a baj?

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#644) lezso6 válasza Doki16 (#643) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Javítottam, sorry. :B :R

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#645) Doki16 válasza lezso6 (#644) üzenetére


Doki16
addikt

Szuper :) Köszi minden okés már, működik rendben. :R

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#646) Kékes525


Kékes525
félisten

A kép és link beszúrása nálam nem müködik. Egyik elem sem kattintható (X, Mégse, Beszúrás, manuálisan sem tudok a mezőbe belépni és elhalványul a kép), a lapot újra kell hívni, hogy használható lehessen az oldal. uBlock Origin ki van kapcsolva. Más script blokkolót nem használok.

Másrészt lemezről lehet képet tallózni? PC-és verziót használom Windows 10 alatt.

[ Szerkesztve ]

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#647) Rimuru válasza Kékes525 (#646) üzenetére


Rimuru
veterán

A feni az egyedi hibanak tunik.

Most meg nem lehet kepet feltolteni forumra, ahhoz marad a korabbi felulet.

[ Szerkesztve ]

Vigyázat, csalok!

(#648) Freddycom válasza lezso6 (#644) üzenetére


Freddycom
őstag

Köszi!

(#649) lezso6 válasza Rimuru (#647) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Képet eddig se lehetett feltölteni, csak beszűrni. :F

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#650) Rimuru válasza lezso6 (#649) üzenetére


Rimuru
veterán

Igen, de a kollega ezt nem tudta. :)

Vigyázat, csalok!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.