Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Alchemist


Alchemist
addikt

Én úgy látom, hogy a PhotoShop elsősorban a profiknak (ld. nyomdatechnika) való program. Otthoni használatra a GIMP vagy a PaintShop Pro tökéletesen elegendő. Egy lebutított online PhotoShop e két utóbbihoz képest viszont már gyengécske és nehézkesen használható... bár ha ezzel egy netes kávézóban, saját gép nélkül megretusálhatom a memóriakártyás fotóimat, akkor ez nem is rossz ötlet.

Éppen olvasok egy érdekes könyvet az antigravitációról... képtelen vagyok lerakni.

(#2) pilsner


pilsner
aktív tag

jó dolog, lényegesen több lehetőséget nyújt mint az általam eddig használt picassa (igaz ott az előre megfotosoppolt képek kerültek csak fel) én örülök neki

www.sakertour.com - The carpathian birdwatching and hide photography company

(#3) Dave™ válasza pilsner (#2) üzenetére


Dave™
nagyúr

Végre meg fog ugrani a ps-t legálisan használók száma. Persze most is lennének rengetegen akiknek elég lenne a GIMP vagy akár a Paint.net, de ps-t használni trendi dolog. Reméljük az Express is az lesz.

(#4) Kooky Tommy


Kooky Tommy
csendes tag

"(Az is apró szépséghiba még, hogy a regisztrációnál, illetve a bejelentkezésnél nem lehet begépelni a kukacot, másolni kell.)"

Magyar billentyűzetkiosztás mellett teszteltem és működik (angolnál pedig ez az alap): Shift + 2

(#5) dajkopali válasza Kooky Tommy (#4) üzenetére


dajkopali
addikt

hm, nekünk nem ment, most sem, legalábbis az Alt Gr V, a shift 2 viszont igen
köszi, ezt beleírtam

[ Szerkesztve ]

"fácánjava calvadosban/teljesítünk, egyre jobban " - Konok Péter

(#6) Pompi válasza Alchemist (#1) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

"Én úgy látom, hogy a PhotoShop elsősorban a profiknak (ld. nyomdatechnika) való program."

Ezt kár lenne így kijelenteni, lévén, hogy eleve többféle PS verzió létezik. Van a PS Elements ami mérsékeltebb áron (26e) kiszolgálja az amaatőrök legtöbb igényét, és van a PS Lightroom ami a profi fotósok igényeihez lett szabva, az ára pedig még mindig kedvezőbb (74e), mint a PS alapára (204e) vagy a legtöbbe kerülő Extended verzióé (316e).

Feel Good Inc.

(#7) Dark Archon


Dark Archon
addikt

Ezek az online programok nehézkesen használhatóak szerintem. Én Paint Shop Pro 5.0-t használok, bőven elég (nekem).

Dark Archon | i5-12600KF - RTX 3070 | Canyon Endurace 7 | BF4: DarkArchonHUN

(#9) Pompi válasza Kalandor (#8) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Igen, ez meg a másik pozitívum benne, kár, hogy a Canon már leszokott róla, 10D-hez még kaptam (akkor még másképp hívták), 40D árába már nem fért bele.

[ Szerkesztve ]

Feel Good Inc.

(#10) Cathfaern válasza Dave™ (#3) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Ha felhozzák ezt az online PS-t a Paint.net szintjére, akkor szerintem elsöprő sikert fog aratni. A jelenlegi funkciókat kicsit túl korlátozottnak érzem, illetve szerintem jó lenne egy PS szerúű felület is, hogy akik azt szokták meg, azok is kényelmesen tudják használni.

(#11) Nyugdíjas válasza Dave™ (#3) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

de ps-t használni trendi dolog

Sajnos ez valóban igy van. Ha a hardveres totyikokban megkérdezed valakitől mire fogja használni a gépet, ha valamire tanácsot kér, akkor kb. 90%-hoz konvergál az esélye, hogy benne lesz a photoshop:U
Na most vagy ennyi profi/hobbi grafikus jár ide, vagy ezt már mindenki bemondja:U

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#12) Alchemist válasza Pompi (#6) üzenetére


Alchemist
addikt

"Ezt kár lenne így kijelenteni, lévén, hogy eleve többféle PS verzió létezik."

A GIMP-hez képest mindegyik drága... :D és vajon egyáltalán többet tudnak-e?

Éppen olvasok egy érdekes könyvet az antigravitációról... képtelen vagyok lerakni.

(#13) kovy79 válasza Cathfaern (#10) üzenetére


kovy79
őstag

A PS szerű felület azért lenne logikus a kiadó részéről is, mert megkönnyítené az online-ról áttérő (ld: megveszi a szoftvert) userek dolgát is.

''ha annyira NAGY hozzáértő vagy akkor azt is tudnod kell(ene) , hogy a 9550 ugyanaz mint a 9700-as!'' by bandika2006

(#14) sNORh


sNORh
addikt

lolmán ez közelnem olyan mint a PS meg ebbe hogyteszel brush-okat meg stb..
butított..
fujj..

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#15) Dave™ válasza sNORh (#14) üzenetére


Dave™
nagyúr

Express És ez tényleg ingyenes, nem csak annak gondolt. Továbbá bárhonnan működik. Hozzászólásod alapján nem te vagy a célközönség.

(#16) sNORh válasza Dave™ (#15) üzenetére


sNORh
addikt

Valóban nem, Azoknak téleg jó akik pendrive-on hurcolásszák stb..

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#17) Cathfaern válasza sNORh (#16) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Szerintem próbálkozz meg a cikk elolvasásával is, ne csak a képek megnézésével mert láthatóan fogalmad sincs miről is van itt szó :)

[ Szerkesztve ]

(#18) sNORh válasza Cathfaern (#17) üzenetére


sNORh
addikt

Elolvastam, demost mindenki engem fog csesztetni,
egy vélemény..

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#19) Bash válasza sNORh (#18) üzenetére


Bash
őstag

Elég érdekes vélemény a pendrive-n hurcolászás, amikor egy ingyenes tárhellyel rendelkező online alkalmazásról beszélünk. :U De azoknak biztos jó.

[ Szerkesztve ]

http://bashtravel.com/

(#20) sNORh válasza Bash (#19) üzenetére


sNORh
addikt

Azért mert van nekünk egy programozónk és mikor jön hetente többször, weblapot fejleszti, szórólapot tervezünk stb, akkor ő pendrive-on hurcolássza. erre mondtam én :)

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#21) lúzer válasza sNORh (#20) üzenetére


lúzer
veterán

gimp portable?

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#22) Dave™ válasza lúzer (#21) üzenetére


Dave™
nagyúr

Annak a nevében nincs benne a photoshop:) Mint fentebb írtam, Ps-t használni trendi dolog, más kérdés mennyien használják ki a pluszokat pl. gimp-hez képest, hány gépen van legális példány, és ha már fel van telepítve, használják is egyáltalán bármire.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.