Hirdetés

2024. június 22., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#301) tomtbo


tomtbo
csendes tag

Sziasztok!

Valaki esetleg próbálta már Note 3 neo-val, vagy S3 neo-val? Ha igen, működik?

(#302) k5.20


k5.20
senior tag

Sziasztok, kérdésem van.
Feleségemmel közös bankszámlánk van.
Lehetséges, hogy mindketten igénybe vegyük a mobiltárca szolgáltatást, és hogyan?
Neki is igényelnie kell egy önálló MCMPP kártyát?
(Készülék és SIM oldalon minden rendben van.)

[ Szerkesztve ]

(#303) k5.20 válasza Bigyo13 (#300) üzenetére


k5.20
senior tag

...az első évben!

Egyébként ACE4-el használja valaki? Mert sógornőmére még az app-ot sem engedte letölteni.

[ Szerkesztve ]

(#304) Bigyo13


Bigyo13
őstag

Nem nagyon halad semmi előre! :(

Az S3 sw update se halad...

Csak a nagy csönd van!

Az a lényeg, hogy az OTP a Mobile PayPass kibocsátási díját 2015. jan. 01-el akció keretén belül a Telekom dolgozóinak elengedi (990,- Ft !!! ) :D :U

Ezzel mi ki vagyunk segítve! ... ;]

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S3/S5

(#305) anadroid


anadroid
senior tag

Egy hónap telt el azóta, hogy az OTP kibocsátotta a kártyámat, és azóta sem lehet letölteni. A Supershop kártya az igénylést követő fél óra alatt aktív lett.

Az OTP-nél panaszt tettem, két napra rá (még bőven karácsony előtt) felhívtak, hogy pontosítsanak, azóta a fülük botját sem mozdították.

A 990 Ft-ot természetesen levonták.

Az OTP internetbankban a kártyáim között ott látható a PayPass kártya is.

Kérd privát üzenetben a Curve és a Monese kódot 5 angol font (kb. 2000 Ft) ajándékhoz, a Wise kódot az első, max. 150000 Ft-os ingyenes utaláshoz, a Vivid kódot ingyen fém kártyához és 100 € havi visszatérítéshez! Egyes kártyák ingyen postával érkeznek.

(#306) k5.20


k5.20
senior tag

Nekem gördülékenyen ment a dolog, Aldi és Ikea pénztárban fizettem is már vele gond nélkül.

[ Szerkesztve ]

(#307) k5.20


k5.20
senior tag

Jegykiadó automata és Auchan is kipipálva.

(#308) titkoktudoja válasza anadroid (#305) üzenetére


titkoktudoja
tag

írtam privátban.

(#309) Bigyo13


Bigyo13
őstag

Ma voltam a Kecskemét Malom Telekomnál és még mindig nincs HLR 61 -es mobiltárcás DOMINÓS SIM!! De a másik Telekom üzletben sincs megnézték gépen!
És HLR 10 -es meg csak az egyik üzletben volt... :U

Samsung Galaxy S3/S5

(#310) róland


róland
veterán

Samsung Galaxy SIII téren van valami változás? (Mikorra várható a frissített szoftver, amivel már működik a MobilTárca?)

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#311) hanti válasza titkoktudoja (#308) üzenetére


hanti
senior tag

Kicserélték a SIM kártyámat mert elvesztette folyamatosan a jelet (4G). Mi a teendőm hogy újra letöltse az Otp kártyát?

Köszi

[ Szerkesztve ]

(#312) GazRic


GazRic
senior tag

Sárga felkiáltójel mit takar pontosan? Hibaüzenet nincs.
Galaxy Ace 3 T-s fw, SIM cserélve

PSN ID : MrManson_HUN ** PS5 *** Samsung Galaxy S20+

(#313) sarkanyolo2 válasza GazRic (#312) üzenetére


sarkanyolo2
őstag

Valszeg üzleti előfizető leszel. Ha nem tudod a szerződés szintű jelszód, akkor előtte mindenképp szerezd meg, hívd fel a mobiltárca ügyfélszolgálatot és felszerelik a szolgáltatást az előfizudra. :))

٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ /LG OLED55A13LA / Kanto YU6

(#314) smileismarci


smileismarci
tag

Ma voltam a Váci T partner üzletben hogy ki cseréljem a simet de még a telefon számomat se kérte el már mondta hogy egy darab nincs. Csalódás volt de sajnos így a kártya igénylés is húzódik... :(

#%

(#315) smileismarci


smileismarci
tag

Ma sajnos ismét akadályba ütköztem Dominós lévén. Ma a a West End T partner üzletben próbálkoztam elsőnek a földszinten a bejártnál. Miután sorra kerültem mondom a hölgynek mit szeretnék. Kérte a telefonszámom majd közölte, hogy Dominósoknak nincs mobiltárca egyáltalán. Mondtam neki, hogy ezt rosszul tudja mert létezik de nem hitt nekem így inkább felmentem a nagy T pontba.Ott is sorban álltam "kicsit" ott a nő már tudta, hogy van hátra is ment megnézni, de sajnos nem volt Dominós. Azt is mondta, hogy nem tudja mikor lesz mert most előbb a előfizetősöknek a sim-ét hozzák. Hát elmentem, de eszembe jutott, hogy van még egy T partner az aluljáró szinten a West Endben. Ott sajnos nem volt jó a sorszám automata pontosabban ki volt fogyva a papír. Miután sorra kerültem ott is elmondtam mit szeretnék itt szintén közölték, hogy ez csak előfizetősöknek van. Itt is mondtam, hogy létezik Dominósoknak csak még döcögve de nem hiszem, hogy elhitték nekem. Vagyis még sehol nem találtam Dominós simet kezd elmenni ettől a "gyors" fizetéstől a kedvem. :N

[ Szerkesztve ]

#%

(#316) Bigyo13 válasza smileismarci (#315) üzenetére


Bigyo13
őstag

Sajnos amit leírtál az általános gond! :((

Kecskeméten sem kaptak sehol sem Dominós Mobiltárcás SIM-et!
Automatikusan nem küldték még ki a boltokba sajnos.. az okát nem tudja senki akivel én beszéltem!

Viszont van egy megoldás!
HA bemész egy márka Telekom üzletbe és ott a szervízt választod, akkor neki jogosúltsága van a Dominós telefonszámodhoz rendelni HLR61 -es Mobiltárcás SIM-et, vagy azt a HLR típust, amibe a Te dominó kártyád tartozik!

Kecskeméten én is így tettem, hétfőn megrendelte a szervizes a Dominós mobiltárcás HLR61-es SIM-et és Kedden már nála volt! Én arra akartam hordozni Vodás feltöltős számot, de kiderült közvetlen nem tudják a mobiltárcás SIM-re aktiválni a hordozott számot, ezért sima SIm-et kaptam, de legalább itt már van Mobiltárcás Dominós SIm! :)
Majd cseréltetem is ki :U

Samsung Galaxy S3/S5

(#319) Bigyo13 válasza dany1710 (#318) üzenetére


Bigyo13
őstag

Ezek most kinek szólnak? :D

Samsung Galaxy S3/S5

(#320) sarkanyolo2 válasza smileismarci (#315) üzenetére


sarkanyolo2
őstag

Dominós simek január végén várhatóak.

٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ /LG OLED55A13LA / Kanto YU6

(#321) smileismarci válasza Bigyo13 (#316) üzenetére


smileismarci
tag

De így is azért elég cifra ha létezik vagyis le van gyártva, rendelhető akkor mi az akadálya annak, hogy lassan két hónapja nem elérhető? Értem én, hogy ez csak dominó de akkor is szerintem egy "piacvezető" telekommunikációs cégtől elvárható lenne, hogy miden jó legyen. :U Annyira nem létkérdés de azért szeretem ha valami jól működik. :N

#%

(#322) Bigyo13 válasza smileismarci (#321) üzenetére


Bigyo13
őstag

Nem csak a Dominós mobiltárcás SIM-et nem küldték ki automatikusan :)
Hanem a HLR10 -es előfizetési körnek sem, nagyon sok helyre!!!
Pl. Busapesten január 13-án 4 Telekom üzletben voltam összesen (Westend és Mammut) és sehol nem volt a HLR10-es mobiltárcás SIM-ből, csak a HLR20 és HLR30 -ból!
:U
Sajnos nem halad sok minden, ahogy az Samsung Galaxy S3-as szoftveres javítása sem:(

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S3/S5

(#323) titkoktudoja válasza Bigyo13 (#322) üzenetére


titkoktudoja
tag

Sziasztok!

Néhány felmerült kérésre válasz.

Postpaid SIM-ek:
Elvileg minden Telekom üzletben (ma már ez a hivatalos neve a T-Pontoknak) kell lennie minden HLR-ből SIM-nek (automatán történik a megrendelése ezeknek). Elvileg megjöttek a 4FF (nano) SIM-ek is. Hamarosan írok majd egy aktuális státuszt.

Domino SIM-ek:
Kiszálltás alatt, csak Telekom üzletekben lesz elérhető (kevés a darabszám). Ha megtörtént a kiszállítás, akkor szintén jelzem majd.

Galaxy S3:
Egyelőre ugyanaz a válasz, mint korábban, a Samsung dolgozik rajta. Nincs még ígéretünk a dátumra.

p.s.: bocsi, elfoglalt voltam mostanában, de igyekszem időről-időre jönni.

Üdv,

(#324) titkoktudoja válasza titkoktudoja (#323) üzenetére


titkoktudoja
tag

illetve postpaid kártyának nem csak Telekom, hanem Partnerben üzletben is lennie kell.

(#325) Bigyo13 válasza titkoktudoja (#323) üzenetére


Bigyo13
őstag

Köszi a válaszokat! :)
Van is előfizus Mobiltárcás Micro SIM csak épp HLR10 nincs kb sehol sem!
5 T-Pontban kérdeztem meg! abból 4 nem partner üzlet volt!

A HLR20 és HLR30 as tartományban már 2 hónapja van igen.. de ez engem nem segített ki! :U

Samsung Galaxy S3/S5

(#326) titkoktudoja válasza Bigyo13 (#325) üzenetére


titkoktudoja
tag

Kértem riportot az aktuális készletről az egyes üzletekből. Holnap okosabbak leszünk :)

(#327) Bigyo13 válasza titkoktudoja (#326) üzenetére


Bigyo13
őstag

Hát kíváncsi leszek :D
Nagy HLR10-es készletre ne számíts Pesten :P

Samsung Galaxy S3/S5

(#328) titkoktudoja válasza Bigyo13 (#327) üzenetére


titkoktudoja
tag

nálam van, ha gondolod cserélek neked SIM-et :)

(#329) Bigyo13 válasza titkoktudoja (#328) üzenetére


Bigyo13
őstag

Oké :P
Bár már megoldottam, de majd még lesz egy csere, mert 3 előfizum van :D

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S3/S5

(#330) -=RelakS=-


-=RelakS=-
veterán

Van itt valaki, aki Dominós, és van Mobiltárcás SIM-je?

Én hónapok óta próbálok egyhez hozzájutni, de valahogy nem sikerül :(

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#331) Bigyo13 válasza -=RelakS=- (#330) üzenetére


Bigyo13
őstag

Nemsokára kiküldik a T-Pontokba a Dominós mobiltárcás SIM-et, de ha bemész és mondod, hogy Neked nagyon kell, akkor a szervizesnek jogosultsága van rendelni kb. 3 napon belül meg is érkezik oda! :)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S3/S5

(#332) -=RelakS=- válasza Bigyo13 (#331) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

Értem, szóval eddig csak előfizetéses kártyákat küldtek.

Lehet tudni valamit erről a nemsokára dologról? 1-2 hónapot talán még kibírok valahogy :DD

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#333) Bigyo13 válasza -=RelakS=- (#332) üzenetére


Bigyo13
őstag

Pontosabbat majd ma ír elvileg titkoktudoja kolléga :)
Eddig ennyit tudunk! :

"Domino SIM-ek:
Kiszálltás alatt, csak Telekom üzletekben lesz elérhető (kevés a darabszám). Ha megtörtént a kiszállítás, akkor szintén jelzem majd."

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S3/S5

(#334) -=RelakS=- válasza Bigyo13 (#333) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

Köszi!

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#335) titkoktudoja válasza -=RelakS=- (#332) üzenetére


titkoktudoja
tag

szerintem legkésőbb jövő hét végéig. Ilyenkor még a különböző típusú HLR-eket próbálják kitalálni, hogy miből mennyit és hova, a SIM-ek már a kp-i raktárban vannak.

(#336) -=RelakS=- válasza titkoktudoja (#335) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

Köszi!

Nem tudom, mi az a HLR, és miért vannak a SIM-ek készpénzes raktárban ( :DDD ), de akkor majd Februárban újra próbálom a boltokat.

Engem az egyik boltban már azzal akartak etetni, hogy azért van csak előfizetéses, mert az előfizetéssel kell majd a költekezést megfizetni.
2 kérdés maradt bennem ez után a megjegyzés után:
1: Ha így van, akkor minek kell ehhez az OTP?
2: Ha így van, akkor a Telekom oldala miért emlegeti a feltöltőkártyát?
:DDD

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#337) sutykuru válasza -=RelakS=- (#336) üzenetére


sutykuru
tag

3: Ha nincs így akkor aki ezt mondta az miért nem munkanélküli?

(#338) titkoktudoja válasza -=RelakS=- (#336) üzenetére


titkoktudoja
tag

kreatívak a kollégák, és amit nem tudnak azt megpróbálják kitalálni :) A lényeg, hogy nem így van.

(#339) OgKush


OgKush
senior tag

Sziasztok!
Most kicsit megvagyok kavarodva, mindenhonnan mást hallok, így inkább megkérdezlek titeket, úgyis otthon vagytok a témában, ( ugye van aki t-nél dolgozik)

Bementem t-be, kaptam pp-s SIM-et, leszedtem az appot, nem indult el. Feladtam, már túl sokat szívtam vele.Kérdésem a következő: Ha megvan a SIM, ingyen cserélték. De nem lett beaktiválva ( bár most ebben nem vagyok biztos) Kerül ez nekem valami havidíjba?

(#340) sarkanyolo2 válasza OgKush (#339) üzenetére


sarkanyolo2
őstag

T-s firmware van rajta? Illetve T függő a készülék? Benne van a készülék a mobiltárca képes készülékek listába?

٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ /LG OLED55A13LA / Kanto YU6

(#341) hunyadymarci válasza OgKush (#339) üzenetére


hunyadymarci
csendes tag

Ha csak SIM kártyát cseréltél a Telekomnál, akkor az nem kerül semmibe. Ha az OTP-nél is jártál, és igényeltél mobiltárcás kártyát, akkor annak van egy éves díja (azt nem tudom, hogy ha nem sikerül az aktiválás, akkor azt törlik-e automatikusan és ingyenesen...).

(#342) titkoktudoja válasza OgKush (#339) üzenetére


titkoktudoja
tag

írd meg nekem privátban a telefonszámod és megnézem, hgy mi a gond

(#343) tomtbo


tomtbo
csendes tag

Sziasztok!

Valaki tudja esetleg, hogy HTC One M8-cal működik-e a Mobiltárca?

(#344) titkoktudoja válasza tomtbo (#343) üzenetére


titkoktudoja
tag

működik

(#345) zozor76 válasza malnabokor (#10) üzenetére


zozor76
tag

Nálam nem működik: Lumia 820-szal nem megy...
NFC: Fizetés összeérintéssel= bekapcsolva,
Aktív kártyák csak akkor működnek, ha: "Bármikor" = bekapcsolva.
És nem ment, nem is érzékelte, többszöri próbálkozással sem.

Samsung Ace III-mal csak bekapcsolt Mobiltárcával működik, ha nincs a "Fizetés" képernyőn, akkor "Sikertelen kártyás vásárlás" a válasz. Ha csak bekapcsolt képernyő, akkor nincs vásárlás, 4x sem engedte az Obi-ban, sem a Tesco-ban, bár ott csak 1x próbáltam.

[ Szerkesztve ]

(#346) tomtbo


tomtbo
csendes tag

A Mobiltárcás SIM kártya kérhető nano-SIM méretben is?

(#347) OgKush válasza tomtbo (#346) üzenetére


OgKush
senior tag

Igen

(#348) zozor76


zozor76
tag

Kérdeztem Telekomtól, hogy Windows Phone-ra, vagy más rendszerre: iOS, BlackBerry, mikorra várható ez, vagy hasonló típusú alkalmazás?
Válasz:
A MobilTárca jelenleg csak 4.2-es vagy újabb Android szoftverrel vehető igénybe. A közeljövőben sajnos nem tervezzük, hogy Windows Phone és BlackBerry operációs rendszerű készülékeken is elérhető lesz az alkalmazás.
Sajnos arra jelenleg nincs lehetőség, hogy a MobilTárca szolgáltatás iPhone 6 vagy iPhone 6 Plus, vagy egyéb IOS operációs rendszerű eszközön elérhető legyen.
Ennek oka, hogy az eszközökbe épített NFC chip csak a gyártó saját fejlesztésű alkalmazására - az Apple Pay - számára érhető el. Ez azt jelenti, hogy a már piacon lévő mobiltárcák nem kerülhetnek bele az iPhone készülékekbe. Emellett az Apple Pay alkalmazás stabil működése jelenleg még csak korlátozottan (pl. Amerikai Egyesült Államokban) támogatott.

Így elbuktuk...

(#349) titkoktudoja válasza zozor76 (#345) üzenetére


titkoktudoja
tag

Az Ace 3-mal mennie kéne. Nem lehet, hogy valami energiagazdálkodási profil kikapcsolja az NFC-t (vagy valamit) és emiatt sikertelen?
Ha bekapcsolod az automatikus használatot (kártyaképre rákoppint, alsó rész legördül és automatikus használat bekapcsol), akkor sem megy lezárt képernyőn, vagy feloldotton az alkalmazás elindítása nélkül?

(#350) titkoktudoja válasza OgKush (#339) üzenetére


titkoktudoja
tag

mit jelent a pp-s SIM? Biztos jó SIM-et kaptál? Ha elküldöd privátban a számod, akkor megnézem. Lehet még gond az is, hogy flottás vagy, emiatt csak kézzel tudjuk felrakni a szolgáltatást, de utána menni fog.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.