Hirdetés

2024. május 18., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) RyanCooper


RyanCooper
csendes tag

Sok sikert az új portálhoz. :C :R

(#2) kacsaesokos


kacsaesokos
tag

már be is raktam a kedvencek közé :C

(#3) rep3at


rep3at
őstag

Sajnálom hogy nem lett a PH lapcsalád része, a Facebookos dolgok nem igazán jönnek be, sokan tollkodnak a saját nevükkel fémjelezv is, ez a világ már csak ilyen. A PHs fórum alá hozva véleményem szerint közvetlenebb lett volna. Régebben megnéztem az oldalt, nekem egy kicsit a Mobilportra hasonlít.

Forward thinking. كرر

(#4) enginev3.0 válasza rep3at (#3) üzenetére


enginev3.0
félisten

Én nézegetem az oldalt, kommentelek is, de a facebookos dolog nekem sem gyere be. :N

Viszont vannak rajta jó cikkek, hírek.

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#5) edgelaszlo


edgelaszlo
senior tag

gratulálok az oldalhoz, remélem ez is hozza a mobilaréna színvonalát!
YYOO

telefonok, tabok, gitárok, erősítők

(#6) dedike válasza rep3at (#3) üzenetére


dedike
addikt

Miért pont a saját nevükkel? Egy ember = egy név? :(

Hajrá Fiúk! Úgysem fogjátok megúszni a kritikát, ha az Aránát hanyagolni fogjátok! ;] :R

Jó szerencsét!

(#7) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Már egy ideje elindult :D

Eladó Poco F4 GT - 12/256GB kivitel, szürke, minden tartozékkal - 93999 FT - ingyen szállítással

(#8) David75


David75
őstag

Maradok a mobilarénánál. Viszont az nem lenne rossz ha össze lehetne kötni az itteni regisztrációt a facebook-al és akkor a facebook képem lenne az avatarom és az itteni nevem alá lenne írva a rendes nevem a kommenteknél, és persze a nevemre kattintva a facebook profilom jön fel. Nekem nincs mit rejtegetni, sok troll viszont tuti hogy kb 14 éves.

iPhone 14 pro | Cube Acid 2020

(#9) Hans5341


Hans5341
csendes tag

Jó ötlet, sok sikert hozzá! A fércbúkos rész az annyira nem érdekel.
De ettől függetlenül már rakom is be az Opera gyorshívói közé.

[ Szerkesztve ]

Soha többet Android. Végre megszabadulva mindkét droidos Samsung-tól. Végre. Éljen a WP, egy nyugodt, lefagyás, újraindulás, akadozás mentes, jobb világ!

(#10) PierNight


PierNight
aktív tag

Nagyon tetszik az oldal de ez a facebook-os kommentelés nem.. nem baj ha van ilyen mód is arra, hogy hozzá lehessen szólni viszont jó lenne választani ki akar facebook-on keresztül és ki rendes regisztráltként mert gondolom amit ott írok azt kidobja az üzifalra is nem szívesen "traktálom" ezekkel a dolgokkal az ismerősöket meg én sem szeretném, hogy mindenki tudja én hol írogatok és mit csinálok...

(#11) youngboy


youngboy
senior tag

Azt még nem értem, hogy miért kellett egy külön oldal és az mennyiben lesz más. Majd megnézem. Viszont ezt a facebook-s dolgot nem lájkolom. Nem véletlenül nem vagyok fent.

(#12) Bathory Peti


Bathory Peti
aktív tag

elmentettem az oldalt,sok sikert hozzá.

További jó forumozást mindenkinek,én ma voltm itt utoljára.Sziasztok.

(#13) bobace


bobace
őstag

Gratulálok! Mindig öröm nézni, ahogyan a jó munka meghozza gyümölcsét, és prosperáláshoz vezet. Csak így tovább.

Egyetlen negatívum számomra a design. Ez a szürke-fehér-szürke minimalista design jó, nekem általában tetszik (elég sokan dolgoznak mostanában hasonló stílusban), de az oldal nem lesz tőle egyedi, ha ránézek nem ugrik be egyből, hogy melyik portált is nézem.

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#14) parkr


parkr
őstag

az engadget.com az engadget.hu-ra van linkelve :)

(#15) rep3at válasza dedike (#6) üzenetére


rep3at
őstag

Igaz, erre az eshetőségre (én kis naiv) nem is gondoltam.

Forward thinking. كرر

(#16) Gengi


Gengi
senior tag

Hmm egy jó ideje megy az oldal. Csak a gyenge látogatás miatt lett kirakva Kiemelt hírnek? (Rá is nézek)

Bog# Értem :).

[ Szerkesztve ]

PSN:Mak1wara "A Tudásalapú társadalmat megette reggelire a fogyasztói társadalom"

(#17) Bog válasza Gengi (#16) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Nem. Most van abban az állapotban, hogy publikus lehessen nagyobb plénum előtt is. Eredetileg is az volt a terv, hogy a Mobilarénán hirdetjük, csak vártunk addig, amíg van rajt bőven tartalom.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#18) Inarus válasza rep3at (#3) üzenetére


Inarus
addikt

Amí ilyenek nem lesznek, addig nem kell aggódni. ;]

(#19) David75 válasza Inarus (#18) üzenetére


David75
őstag

Űberlem:D Link

"Hétcolos képernyővel, villámgyors 5Ghz-es processzorral és nagysebességű wireless lehetőségekkel érkezik a HTC első táblagépe."

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 pro | Cube Acid 2020

(#20) tothmaxy182


tothmaxy182
őstag

Grat az új oldalhoz, de én maradok a mobilarénán... Max majd néha felnézek a másikra is... A fészbúkos dolgot én is élből elutasítom, nem vagyok fent, és nem is leszek... :N

Minden szavam magánvélemény!

(#21) Inarus válasza David75 (#19) üzenetére


Inarus
addikt

Ez csak az elírás kategória, lemaradt az "1," az 5-ös elől.

(#22) Neil Watts


Neil Watts
veterán

Bocsassatok meg ezt nekem, de:

_Nagyon_ remelem hogy nem lesz ebbol a mindenki szamara ertheto nyelvezetbol index szinvonalu "informaciohalmaz".
Kik szerkesztik az oldalt? A PH-s csapat? Mert akkor nem szoltam. :R

[ Szerkesztve ]

(#23) Zsolto


Zsolto
őstag

Gratula az oldalhoz, jól néz ki, üde, friss.

Engem az ilyen színesek annyira nem kötnek le, de sok sikert hozzá.

Ami még fura a FB-os rendszer miatt, hogy a kommenteknél egy halom magánember fog felbukkanni, akiről a kutya se tudja, hogy kicsoda, pedig itt lehet, hogy a nikkje alapján régi ismerős.

Amúgy azért sem tartom nagy ötletnek a FB-os kommentelést, mert nem akarom az ismerőseimet azzal terhelni, hogy a kocka-témájú hsz-eimet olvassák a FB-on. Bár ezt talán be lehet állítani valahol. Nem vagyok nagy FB-ismerő... :U

Ez vagyok én: https://sites.google.com/view/zsoltkaldos/home

(#24) David75 válasza Inarus (#21) üzenetére


David75
őstag

A címlapra szerintem mindenki odafigyel...

iPhone 14 pro | Cube Acid 2020

(#25) Bocha válasza Neil Watts (#22) üzenetére


Bocha
HÁZIGAZDA

Az MA-s csapat, hogy egészen pontos legyek. És nem, ez nem megy el sem indexes irányba, sem bulvárosba; mi azért értünk ezekhez a cuccokhoz, ezért nem fogunk valótlan dolgokat írni, még akkor sem, ha a hangsúlyt nem a processzorra tesszük, hanem arra, hogy mondjuk mennyire gyors a kütyü és mennyire jó használni.

Game On minden második szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#26) Bog válasza Zsolto (#23) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Pár válasz:
- nem, nem akar index szintű információhalmaz lenni. Érdekes, olvasmányos, közérthető tartalom akar lenni kütyükről olyanoknak, akiket nem köt le a processzorok és videokártyák világa, de szeretnének képben lenni, hogy mire jó egy-egy újdonság, vagy a csapból is előbukkanó termék (mondjuk jelenleg a tablet).
- a FB kapcsolat nem jelenti azt, hogy a rendszer spammel az üzenőfaladra, szó nincs ilyesmiről. Pusztán egy olyan megoldás, amelynek segítségével nem kell regisztrálni, aktiváló emailt küldeni-fogadni, jelszót megjegyezni, stb. Tényleg azért választottuk ezt, mert egyrészt pofonegyszerű, másrészt alapból kevesebb esélye van a trollkodásnak így. És igen, ez talán nem győzzük hangsúlyozni: nem akar a RIOS alapokra épülni, mert ez valami más. A RIOS továbbra is a szakmai júzerek platformja, régi motorosokkal, ismert nickekkel, a veletech elsősorban pont olyanoknak szól, akik nem azon fórumoznak, hogy melyik plazma a jobb.
- design: sokat szüttyögtünk vele, és még fogunk is. Az áttekinthetőség fontos szempont volt, s ez így is marad. De nyitottak vagyunk az építő kritikára.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#27) EczkE


EczkE
addikt

Remélem bírni fogjátok erővel. :)

Nem unatkoztok az biztos. :D Sok sikert! :R

Asszem mindenféleképpen!

(#28) Lompos48


Lompos48
nagyúr

Dícséret/gratula az új oldal születéséhez. Nagyon hiánypótlónak néz ki. Remélem majd bírjátok szusszal. Eddig is sok meló volt feltételezhető. Bővült a csapat is?
Sikert hozzá, hosszú életet neki! :C

(#29) Phülöp


Phülöp
addikt

pont van egy üres hely az opera gyorshívóban, be is táraztam oda
majd kiderül, marad-e hosszabb távon

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#30) maláj válasza PierNight (#10) üzenetére


maláj
őstag

pontosan leírtad a gondolataimat ...

(#31) rep3at válasza Inarus (#18) üzenetére


rep3at
őstag

Hát erre valóban nem sokan kíváncsiak.

Visszanéztem az oldalra, a "leghasznosabb készülék" nagyon tetszik, sokáig nevetgéltem rajta, erről eddig nem is hallottam.

Forward thinking. كرر

(#32) David75


David75
őstag

Mellesleg lehetne valami hasonló program mint az lg-s sörözés volt. Tudom volt mobil meeting, de az kötöttebb plusz az nap majdnem 40 fokos lázzal feküdtem otthon.

Tipp: Mobilarena közös BL döntő nézés vagy wp7 találkozó, esetleg csocsó bajnokság apró Mobilarenás nyereményekkel:)

iPhone 14 pro | Cube Acid 2020

(#33) herdsman83


herdsman83
tag

Hatalmas ez az új logó, a "testvír" aki szalad a mikrónkkal... :C

(#34) Mac!


Mac!
aktív tag

Ez nagyon tetszik:
"Mindenképp szeretnénk kihangsúlyozni, hogy a Veletech.hu és a Mobilarena más-más olvasókat céloz meg"
Akkor miért itt reklámozzátok? ;]
Értem én, hogy ezt kell írni, mert különben ejnye-bejnye, illetve hogy a FB egy rendes fórum helyett csak a trollkodás kivédése végett kell. Persze... Ha kapásból azzal kezditek, hogy az olvasókat hülyének nézitek, az nem biztos, hogy nyerő ötlet... Vagy ez amolyan olvasó és író közti összekacsintás akart lenni a főnök háta mögött? ;) Ez esetben viszont a lojalitás hiánya ébreszthet egyesekben negatív érzéseket. Mind1 is csak nehogy a főnök megtudja...

Mindemellett, ha sikerülne engadget szintre jutni, én biztos rendszeres vendég leszek.

Milliók vágynak halhatatlanságra, de fogalmuk sincs, mit kezdjenek magukkal egy esős vasárnapon.

(#35) stevve válasza Inarus (#21) üzenetére


stevve
nagyúr

és a "hétcolos"? :D Talán coll és amúgy meg hétmérföldes van, de hétcolos? :F

"klasszikus értelemben vett fórum nem lesz az oldalon, a kommunikáció ugyanis Facebookon keresztül zajlik majd, aki tehát véleményezné szeretné az oldalt, a híreket vagy az azokban szereplő termékeket, az csak saját nevén, saját arcképével teheti meg."

:( Erről egy South Park idézet jut eszembe: "Hé, te nyócéves, nem igazán kedveljük a te fajtádat errefelé!" A nyócéves helyettesíthető a facebbokkal. :) Amúgy simán álnév alatt kommentelnék akkor és kész (már ha venném a fáradságot és álnéven regisztrálnék facebookra) :)

De azért remélem, hogy az engadget majd egyszer hírt ad az akkorra igen népszerű magyar testvéroldalról. :R

[ Szerkesztve ]

(#36) osztraksajt


osztraksajt
őstag

Sajnos a arckönyves dolog miatt én is negatívan diszkriminálom. Elvből nem használom de nem a titkolózás miatt, adatlapomon bárki megtalálja rendes nevemet is amivel talán egyedül vagyok az országban. Egyszerűen a hozzáállásuk nem szimpatikus, de ez legyen az én problémám.

Az oldalhoz viszont sok sikert remélem komoly látogatottságot értek el vele. :R Kellett már nagyon ilyesmi a magyar piacra szerintem, mert amik most vannak azok nem ilyen beállítottságúak.

(#37) h_rowley válasza Bog (#26) üzenetére


h_rowley
tag

szintén jó ötletnek tartom a facebook login-es témát, mindenki vállalja magát és a témához fűződő hozzászólásait. Neowin-n láttam először ezt a facebook login-es regisztrációt. Azóta már honfoglalo-n is így regeltem. Hajrá skacok! Rss-be betöltöttem az új oldalt ;)

Acer Travelmate 5530G > AMD Turion x2 , 2gb ram, 250gb hdd, hd3200+hd3470 vga,bt, W I N D O W s 7 Pro, enny..

(#38) Bog válasza Mac! (#34) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Mert arra gondoltunk, hogy az itt olvasóknak van olyan ismerősük, barátnőjük, családtagjuk, akiknek ajánlható a lap. Továbbá arra is gondoltunk, hogy az itt olvasók között azért akadnak olyanok, akik olyan témákról is olvasnának, ami az Arénán nincs. És arra is gondoltunk, hogy egy Google-ből beeső olvasó oldalt megtalálja a veletech híreit, és átkattint. És arra gondoltunk, hogy ez egy elég masszív szám.

Nem nézzük az olvasókat hülyének. Van egy megcélzott felhasználói csoport, akiknek megítélésünk szerint jobban fekszik a FB kommentelés.

A veletech.hu főnöke mi vagyunk. A Mobilarena főnöke pedig én. Úgyhogy összekacsinthatok magammal, csak hülyén fog kinézni.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#39) stevve válasza h_rowley (#37) üzenetére


stevve
nagyúr

És vajon a facebook miatt adod meg a saját neved? Egyébként nem is vállalnád? Pont ez az érvelés leggyengébb pontja sajnos, ami miatt FB kellene. :U

Bog:
A koncepcó jó és tetszik, csak ez a mindenhol erőltetett "közösségiek vagyunk" meg hasonlók kezdik megfeküdni a gyomromat. :B

[ Szerkesztve ]

(#40) h_rowley válasza stevve (#39) üzenetére


h_rowley
tag

Én büszkén vállalom a nevem és épp úgy a gondolataim, hozzászólásaim. Igaz néha hülyéket beszélek, de akkor moderálom magam :)

Acer Travelmate 5530G > AMD Turion x2 , 2gb ram, 250gb hdd, hd3200+hd3470 vga,bt, W I N D O W s 7 Pro, enny..

(#41) stevve válasza h_rowley (#40) üzenetére


stevve
nagyúr

Én szintén, de ehhez nincs szükség FB accountra. Sőt! Nélküle kicsit jobban is érzem magam. :)

(#42) hcl


hcl
félisten
LOGOUT blog

A kezdeményezés nagyon kellett. Annyi műszaki analfabéta szaladgál, hogy az már fáj.

Mutogatni való hater díszpinty

(#43) Bog válasza stevve (#39) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Nézd, alapvetően a FB nem azért van odanyomva, mert baromi közösségiek vagyunk. Egyszerűen tudomásul kell venni, hogy egy ekkora júzerbázisra mindenképpen kell valamennyire építeni, aki kihagyja, az simán hülye. (Nyilván kiadó szemszögből nézve, üzemeltetőként.) Ennél sokkal keményebben is meg lehetne nyomni (nem ügy olyan FB appot írni, ami mondjuk az adott oldalt csak megnyitva rögtön postolja az üzenfalra, hogy Gipsz Jakab a veletech.hu-t nézi éppen), mi annyira akartuk csak belekavarni a dolgot, amennyire még nem gáz. De látható a kommentekből is, hogy van, aki utálja, van, aki üdvözli a lépést. Igazából nem is ez számít, hanem hogy mennyi látogatója lesz az oldalnak, hiszen nyilván hosszabb távon nekünk az a fontos, valamikor majd abból tudunk valamennyi pénzt keresni. Mert szeretünk ugyan írkálni, de nem árt, ha csekket is tudunk fizetni minden hónapban ;)

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#44) h_rowley válasza Bog (#38) üzenetére


h_rowley
tag

Az mitől lehet, ha frissen nyitok egy linket mondjuk fb-ről veletech.hu-ra akkor megint szeretné ha bejelentkezzek, frissíteni kell az oldalt. User error or not?

Acer Travelmate 5530G > AMD Turion x2 , 2gb ram, 250gb hdd, hd3200+hd3470 vga,bt, W I N D O W s 7 Pro, enny..

(#45) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Sok sikert az oldalhoz. Mondjuk ezek után nem mondhatjátok hogy unatkozni fogtok :) :D

All→M8

(#46) Mac! válasza Bog (#38) üzenetére


Mac!
aktív tag

Fogalmam sincs, hogy milyen a hierarchia a PH! lapcsaládon belül, de gondolom nem véletlen szerettétek volna külön kihangsúlyozni, hogy nem számítotok arra, aki éppen ezt olvassa... A főnök az én értelmezésemben pedig, az aki a pénzt adja (nem feltétlen egy konkrét személy), ha jobban tetszik a hirdetők (esetlegesen a PH! csapata, mint olyan). Akiket ugye meg kell nyugtatni, hogy véletlen sem konkurencát csináltok nekik unalmas perceitekben...
Egyébként felületesen olvasol, mert én az író és olvasó közötti összekacsintásról beszéltem, de ha szeretnél összekacsintani magaddal, engem mindenképp értesíts...

Milliók vágynak halhatatlanságra, de fogalmuk sincs, mit kezdjenek magukkal egy esős vasárnapon.

(#47) Dr.Anonymus


Dr.Anonymus
addikt

nekem nagyon tetszik a kezdeményezés
szerintem nézni fogom napi szinten,
de nem kellene a mobilarena.hu címlapra, mondjuk a blogok felé egy jól látható hirdetés ennek a lapnak?
csak azért mert idő amíg az ember hozzászokik, hogy egy új lapot is nézzen, és addig nem árt emlékeztetni, hogy van ilyen.. :)
egyébként gratula, és sok sikert! :)

(#48) Neil Watts válasza Bocha (#25) üzenetére


Neil Watts
veterán

Koszi!
Megnyugodtam :D
Ment is konyvjelzok koze.

(#49) Bog válasza Mac! (#46) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Azért hangsúlyoztuk ki, hogy aki ezt olvassa, nagyjából tudja, hogy mire számítson.

(Aki a pénzt adja, azok is mi vagyunk, egyébként.)

A hirdetők számára valóban fontos a megkülönböztetés, de ez az anyag nem nekik készült. A partnereinkkel már hónapok óta tárgyalunk arról, hogy a veletech.hu-val kapcsolatban vannak-e szándékaik, illetőleg sokkal inkább arra mozdulunk, hogy olyan hirdetőkkel állapodjunk meg, akik jelenleg a PH lapcsaládnál nem hirdetnek pont azért, mert túlzottan szakmainak látják a site-ot. Itt alapvetően non-IT vonalra kell gondolni, ahová befér az utazás, a lakberendezés, a gasztronómia, a banki szolgálatások, vagy éppen az autóipar. De ezt a beharangozót nektek írtuk.
Az író-olvasó összekacsintást valóban félreértettem. Azért magammal mégiscsak meg fogom próbálni, most már érdekel a dolog ;)

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#50) Bog válasza Dr.Anonymus (#47) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Oldalra kikerült egy doboz, ahol a friss veletech.hu hírek látszanak.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.