Hirdetés

2024. június 8., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) old rocker válasza Bog (#43) üzenetére


old rocker
veterán

Szia, én mindenféleképp üdvözlöm a kezdeményezést és sok sikert hozzá. Nagyon sok ember van, akik kevésbé képzett júzerek, mint az itt fórumozók többsége - magamat is a két portál közötti sávba sorolom, "nem vagyok bölcs, azonban nem vagyok ostoba egészen" (Villon) - de ismerem a nálam laikusabbak pszichés hozzáállását: nem értem, ergo nem is érdekel. Akik pedig már értik, a számukra már természetesnek számító kifejezések alapján azt hiszik, az másnak ugyanolyan érthető. Magyarázataik ezért sokszor ezt az önkéntelen sovinizmust tükrözik, amitől a kezdők csak jobban "bezárulnak", kialakul egy ördögi körfogás.
A feleségemet onnan kezdve kezdte el érdekelni az okostelefon kategória, amikor beszereztem egy 5800-t és nekiadtam. Pedig ő olyan műszaki antitalentum, hogy egy villanyégő cseréje meghaladja az egyébként többdiplomás mentális képességeit.
Vagyis: mindenkihez meg lehet találni a kiskaput és a ti kezdeményezésetek kiváló erre.
Már eleve az oldal elnevezése is szellemes telitalálat. Utólag is szeretnék gratulálni az igencsak fejlett humorérzéketekhez; sok poénotokon hangosan felröhögtem. Remélem, hogy ezt a stílust átviszitek amoda is, amihez én őszintén sok sikert kívánok.

Kollegiális üdvözlettel minden jót a folytatáshoz:

Old rocker, alias Sz. Miki

[ Szerkesztve ]

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#52) bencurio96 válasza Bog (#50) üzenetére


bencurio96
tag

tetszik :) nem csak ez a doboz, az egész is :)

„Hogyan lehet megállítani Messit? Lelőni nem lehet ugyebár, így aztán meg kell akadályozni, hogy átvegye a labdát” – morfondírozott a találkozó előtt Rio Ferdinand.

(#53) stevve válasza Bog (#43) üzenetére


stevve
nagyúr

"aki kihagyja, az simán hülye. (Nyilván kiadó szemszögből nézve, üzemeltetőként."

Ez természetes nézőpont. Nem is rátok, mint inkább arra a jelenségre értem, hogy mindenhol mindenki "közösségi". Mintha máshogy el sem lehetne már képzelni az életet. Viszont egy jó finomítási alap lehet esetleg google acc vagy valami hasonló.

Mindenesetre valóban, a látogatottság számít, amire bizonyára nektek jobb rálátásotok van, nekem pedig nem tisztem megítélni ezt. Max. akkor nem kommentelek oda. :) Az oldal egyébként tetszik, ment is a könyvjelzők közé.

(#54) sz4blya


sz4blya
csendes tag

Sok sikert! :)

Cum Deo Pro Patria Et Libertate. Verje meg a mi Istenünk, aki ezt engedte! | Free life, free people, free internet! *See you, space cowboy!

(#55) Fancy-boy


Fancy-boy
addikt

Én biztos nem fogom olvasgatni az új portált, már csak azért sem, mert ez a sok új információ nap mint nap, nem tesz jót az embernek, viccen kívül.

(#56) Pete55555


Pete55555
addikt

Biztosan nézegetni fogom az oldalt, de, hogy kommentelni nem fogok, az biztos. Facebook-om is csak azért van, mert minden ismerôsöm ott üzen...Ezt a facebook-os kommentelêst nem kéne erôltetni...

...Szeretem leracsniztatni...

(#57) Pete55555 válasza stevve (#53) üzenetére


Pete55555
addikt

Google accounttal kirgyeznék....

...Szeretem leracsniztatni...

(#58) |nsane válasza David75 (#32) üzenetére


|nsane
tag

Plusz az nap majdnem 40 fokos lázzal feküdtem otthon.

Én is így voltam, már azon gondolkodtam, hogyha lemegy 39 alá akkor elmegyek, csakhogy nem jött össze :(

Egyébként jó az új oldal :R

(#59) Lotusomega


Lotusomega
senior tag

Na, ez jó hír, akkor remélhetőleg olyan friss hírekkel is jelentkezni fogtok mint az engadget, mert van hogy MA-n oylan hírek jelennek meg amik más külföldi oldalakon már napokkal azelőtt kinvoltak.
Hajrá sok sikert :K

(#60) krystman


krystman
őstag

Biztos sokan felkeresik majd ezt az oldalt. Viszont én azt látom, akik teljesen nullák és nem értenek az efféle kütyükhöz, azok továbbra sem nagyon fogják ezt olvasni. Ide 95%-ba olyan emberek mennek továbbra is, akik valamennyire értenek a dolgokhoz, és kommentelni, meg egy nem értő ember nem nagyon fog, mivel nem igazán ért hozzá, és nem tud mit kérdezni. De szerintem ebbe a sok oldalba, már kezd kicsit elveszni az ember. Persze ne így legyen. Sok sikert hozzá.

(#61) AMD Power


AMD Power
titán

Nem rossz , de én inkább maradok itt. :B

Facebook-om is csak azért van, mert minden ismerôsöm ott üzen...Ezt a facebook-os kommentelêst nem kéne erôltetni...

Egyetértek veled.

[ Szerkesztve ]

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#62) Gordiann


Gordiann
őstag

lájk! előfizettem rss-re!

(#63) krystman


krystman
őstag

Amúgy nem értem, hogy miért kell ennyire már mindent a FB-hoz kötni. Meg nem értem, hogy miért nem lehet meghagyni a másik lehetőséget, hogy külön is lehessen regisztrálni. Aki meg FB-al akarja annak is ott lenne a lehetőség.

(#64) litvitcsak.a


litvitcsak.a
tag

Részemről szimpatikusabb a facebook account-hoz kötött kommentelés, igy némileg könnyebben azonosíthatók a trollkodók. Illetve talán kevésbé szabadulnak el az indulatok. Megértem azokat is akik inkább anonimitásba burkolóznak valós vagy vélt okok miatt.

Veletech.hu első ránézésre enyhén bulváros, de ez is kell a népnek és a hirdetőknek is. Sok sikert!

iMac 27" | Nexus4 | Kavics a magyar vizsla

(#65) Lacopapi


Lacopapi
addikt

Gratulálok,olvasom,köszönöm :D

(#66) sutszi


sutszi
veterán

Üdv!

Nagyon jó kezdeményezés...nálam már egy ideje RSS-ben kuksol az oldal. Érdekes és tartalmilag hibátlan, viszont a színes hírsávon nem lehetne kicsit finomítani? Nyilván ez csak az én egyéni véleményem de szükséges ennyi színt használni? Vagy talán túl erősek/élénkek ezek a színek. Nem tudom. Bocsánat de egyszerűen kib@assza a szemem.

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#67) old rocker válasza krystman (#60) üzenetére


old rocker
veterán

ha a véleményedet axiómának fogjuk fel, a gyerekeket senki sem tanítaná meg írni-olvasni, számolni ... minek? A tudatlanság pillanatában úgyis hülye hozzá és nem érti...

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#68) grc999


grc999
tag

Sok-sok sikerélményt kívánok nektek az új portálon, gyerekek! Biztos vagyok benne, hogy hozzátok majd a mobilarénán megszokott színvonalat.

"Sometimes it is hard to decide which side of the fence to be on. But to straddle it will just make your balls hurt."

(#69) sekli


sekli
addikt

Jól el volt dugva az RSS, nem mutatta a böngésző a címsorban, ahogy szokta. Annak örülök, hogy az RSS-be nem csak egy mondat kerül, mint a PH!-n, Mobilarenán, még jobb lenne, ha a cikk első képe is bekerülne.

(#70) marcias


marcias
őstag

A twitter oldal szándékos nem érhető el még? Sem a lap alján, sem a lap tetején lévő linkre kattintva.

Steam: marcias88

(#71) foxymaci


foxymaci
senior tag

sok sikert gyerekek ^^, :)

_FoxY_ / Iphone 14 Pro / PS5 / iPad Pro 11 M2 / Watch Ultra /

(#72) kolosanyi


kolosanyi
veterán

Már a Meetingen is mondtam, de most is mondom: frankó. :) Tényleg üdvözlöm az ötletet. Remélem írtok majd olyan cikkeket, amikben a hozzá nem értőknek az alap dolgokat ismertetitek (pl mi is az a processzor stb alapfogalmak). Illetve ahol lehet kerülném a rövidítések használatát (vagy odaírnám mellé magyarázatként, hogy mit jelent), mert a célcsoport nem biztos, hogy tisztában van azzal, mi az a HDD, vagy GB stb.

(#73) Kolondrum

Hagy ne írjam le mit csináljatok...... Tehát ha nem regelek erre a *** akkor nem szólhatok hozzá?
Bejelentkezés Facebook azonosítóval - Kérjük jelentkezz be, hogy használhasd a(z) Veletech.hu nevű alkalmazást

(#74) Morden24 válasza stevve (#53) üzenetére


Morden24
nagyúr

Inkább ne, ha nem muszáj. Az FB szerintem elég jó átmenet a sok "akármilyen cég accja" között, és jóval nagyobbnak tartom (szerintem teljesen logikusan) a különböző felhasználói halmazok által közrezárt területet, mint egy konkrét cég esetében - Live ID, Google Acc, Apple ID egykutya ilyen téren szerintem. Ezeket értelmes ember nem poénból meg "csak úgy" regeli, hanem mert igénybe akarja venni az adott cég (szerteágazó) szolgáltatáscsomagját.
Szóval az FB afféle middle ground ilyen szempontból; most ezt csak júzer szemmel néztem, magától értetődő, hogy üzemeltetői szemmel meg vonzóbb lehetőség.

Én biztosan nem regisztrálnék csak azért egy Google accountot (illetve fordított esetben pl. egy Live ID-t), hogy kommentelgessek... az FB-n meg általában ettől függetlenül (mármint a Veletech-től) fent vannak az emberek. Aki eddig nem regisztrált az FB-re, az kétlem, hogy pont emiatt tenné meg, no offense.

Az, hogy nem lehet arctalanul nyomatni a sódert, szerintem mindenképpen egy logikus és értelmes hozzáállás, sőt, továbbmegyek: valahol üdvözlendő is. Kíváncsi vagyok, mennyi görénykedős trollkodással lenne kevesebb a PH! lapcsaládon, ha a delikvens a nevét kéne, hogy adja hozzá (nyilván ez egy olyan ing, amit szinte mindenki felvesz néha, csak néhányan 24/7 hordják...); egy olyan portálon, ami ráadásul ennél kevésbé szakmai, gondolom még rosszabb lenne az arány - legalábbis sok ilyen "szójjonhozzámindenki, ha nem regisztráltál, akkor guest-ként" portálon én ezt látom, láttam.

[ Szerkesztve ]

Sectumsempra - For Enemies

(#75) banhammer


banhammer
veterán

Már regisztráltam is magam a fórumba.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#76) #13260800


#13260800
törölt tag

Szerintem meg simán szétforgácsoljátok magatokat aminek a vége mindenhol minőségbeli visszaesés lesz. Én ezért is nem mondom, hogy hajrá. 1000 +1 olyan oldal van ahol ilyen semmilyen reggeli kakaó mellet esetleg elolvasom hírek vannak.

Na azért Hajrá :D!

(#77) worthless válasza Bog (#26) üzenetére


worthless
tag

"design: sokat szüttyögtünk vele, és még fogunk is. Az áttekinthetőség fontos szempont volt, s ez így is marad. De nyitottak vagyunk az építő kritikára"

Pl. a mobilarénán is megváltoztatott sorkizárás erőltetése?

http://browsehappy.com/

(#78) worthless


worthless
tag

amúgy látszik, nem akartok minden hírt min. 1500 karakterben megírni :)

de az ilyen bővebben link azért vicces:

http://veletech.hu/it/215/pofas-asztali-szamitogep-a-lenovotol

a bővebben azt csinálja, hogy a képet felülről alulra teszi

http://browsehappy.com/

(#79) gzbotii


gzbotii
veterán

nagyon jonak tunik, nagyat mar ki is olvastam. csak frissuljenek a cikkek es ne hanyagoljatok a mobilarenat sem ;)

amugy en is hianyolom h nem a PH lapcsalad resze.. ugy lett volna az igazi de ennek bizonyara vannak okai..

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#80) keIdor


keIdor
titán

Fészbúk híján max olvasok. :))

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#81) hcl válasza Morden24 (#74) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog (1)

Az a baj, hogy sok kisebb cég, meg analfabétább cévezetők megelégszenek azzal, hogy a cég honlapja a Facebook fanpage, azt' csók. Komolyan mondom, az idiotizmus melegágya.

Mutogatni való hater díszpinty

(#82) Morden24 válasza hcl (#81) üzenetére


Morden24
nagyúr

Az megint más kategória. Bár nem is tudom, hogy ez a nagyobb igénytelenség, vagy azok a szarok, amiket website címszón össze szoktak hoz(at)ni az ilyen cégek...

Sectumsempra - For Enemies

(#83) Brutális eb


Brutális eb
addikt

A szerkesztők véleménye rovat hatalmas szomszédok "fíling" ;]
Grat az oldalhoz bár nem az én világom de ha marad a fentebb említett rovat és kicsit rossz a kedvem átnézek majd időnként :D ;]

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#84) Morden24 válasza Brutális eb (#83) üzenetére


Morden24
nagyúr

szerkesztők véleménye rovat hatalmas szomszédok "fíling"

Baszki tényleg :DDD :R

Sectumsempra - For Enemies

(#85) hcl válasza Morden24 (#82) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog (1)

Hát, még ha ronda is az oldal, de legalább komolyságot sugároz a saját domain... Nem az, hogy egy tök más cég közösségi oldalán van a kommunikációs/reklámfelüület...

Mutogatni való hater díszpinty

(#86) Solten


Solten
addikt

"kommunikáció ugyanis Facebookon keresztül zajlik majd"

Ez igy fosch, de sok sikert az oldalhoz... (vagy portalhoz...)

Lenyeg hogy mobilon is jol olvashato legyen a la Engadget... :)

[ Szerkesztve ]

Saor Alba

(#87) sagit


sagit
addikt

sok sikert és ezentúl oda is be fogok lesni :R

Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

(#88) stevve válasza Morden24 (#74) üzenetére


stevve
nagyúr

A FB önmagában utálat tárgyát képezi nálam. Nem csak a divatmajmolás, meg hype, meg a halálos virtuális közösségi érzés, meg a futótűzként terjedő hülyeség, pletyka, hazugság, hanem 0 biztonság, a felhasználó semmibe vevése és az adathalászat visszataszító. Nekem mindegy lenne, milyen más acc, csak ne az. Nem gondolkodok azon, hogy x millió felhasználó. Üzemeltetői szemmel viszont, még ha nyűg is, most ez a divat. Mindenki a FB-nak akar a rabja lenni, szóval szinte már muszáj. Na de az, hogy csak az és semmi más, furcsa...

Nem bántana, hogy vállalnom kell a nevem, mint feljebb is írtam, mert nem érdekel. Bár azért el tudnám képzelni, hogy egy nagyobb flame war után biztos van olyan agyatlan, aki nekiáll széttúrni a FB oldalát másnak... agyatlanok mindig vannak.

[ Szerkesztve ]

(#89) Morden24 válasza stevve (#88) üzenetére


Morden24
nagyúr

0 biztonság, a felhasználó semmibe vevése és az adathalászat visszataszító

Tudom, ezek jogos érvek. Én a második kettő miatt irtózom a Google-től :D

Bár azért el tudnám képzelni, hogy egy nagyobb flame war után biztos van olyan agyatlan, aki nekiáll széttúrni a FB oldalát másnak... agyatlanok mindig vannak.

Ezt, ha nem az ismerősöd (tehát nem vetted fel barátnak, és egy fórumtrollt miért vennél fel...) elég nehezen tudja megtenni. De még ha ismerősöd is, akkor sem feltétlenül tud stresszelni, mert egyrészt törölni lehet az üzeneteket, másrészt kompletten le is lehet tiltani a brébe a retardált elemeket (nekem is van olyan ismerősöm FB-n, akire néha rájön a bolondóra, és mindenféle politikai szeméthegyet posztol... egyszer szépen figyelmeztettem, másodszorra kevésbé szépen, harmadszorra ment a hide all), szóval emiatt nem kell félni.

Nem csak a divatmajmolás, meg hype, meg a halálos virtuális közösségi érzés, meg a futótűzként terjedő hülyeség, pletyka, hazugság

Én ezzel úgy vagyok, hogy a legnagyobb poén a közösségi oldalakban, hogy pontosan azt kapod vissza, amit generáltál magadnak, hiszen mégiscsak te vetted fel ismerősnek az ismerősöket. Részemről az FB-t egy igen hatékony kommunikációs- és szervezőeszköznek tartom, és így is használom - amellett, hogy tényleg meg tudok osztani fél perc alatt dolgokat azokkal az emberekkel, akikkel ténylegesen szeretném. Szóval mint mindent, ezt is lehet értelmesen használni. Venni kell a fáradtságot, hogy beállíts csoportokat, meghatározd hogy ki miket láthasson stb. - na meg persze nem ezen kell egész fáking déj lógni, mert az beteg. De hát ez már egy másik történet :)

Ettől függetlenül persze megértem, ha valakinek ellenérzése van a dologgal szemben - épp ezért hoztam fentebb személyes példának, hogy nekem is minimum fejemhez stukker kéne ahhoz, hogy regisztráljak magamnak Google Accot. Igazából szerintem ez a Veletech (na jó, a név nagyon nem tetszik) nem is feltétlenül azoknak szól, akik folyamatosan a PH!-n/MA-n lógnak és még kommunikálnak is egymással.

[ Szerkesztve ]

Sectumsempra - For Enemies

(#90) Parci válasza worthless (#77) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

tudatos döntés volt, hogy a veletech.hu amatőrebb keretek között létezzen. a RIOS motor, illetve az azt készítők inkább a megfontolt öreg rókák, a dolgok lassabban valósulnak meg, ámde amatőr hibáknak helye nincs.

ezt a lassúságunkat sokszor megkaptuk a szemünkre hányva az arénás stábtól, és van igazság abban, hogy egy ilyen új oldalnál a pörgés eleinte sokkal fontosabb, mint a hibátlanság. mivel a RIOS az összes többi portál egységes motorja, messze nem lenne energiánk a veletech.hu összes apró kérését folyamatosan első helyen kezelni.

így, ami az általam vezetett fejlesztőgárdát illeti, levettük a kezünket a róla, annak minden előnyével és hátrányával együtt. zárójelben mondom, hogy a veletech.hu fejlesztője is egy nagyon ügyes srác, nincs kétségem afelől, hogy nem lesz gond ilyen téren. ami a tartalmat, designt stb. illeti, vannak és lesznek amatőr hibák (most is van jópár olyan, amitől fogom a fejem :DDD), de mi magunk is így kezdtük anno, oszt mégis túléltük.

valami ilyesmi a koncepció. és tényleg fontos része, hogy nem a meglévő olvasótáborhoz akar(na) szólni az új site, nehezen tudom elképzelni, hogy egy ph/aréna olvasót érdekeljen, ami oda kerül és vica versa. nem is volna jó, ha így lenne, mert azt jelentené, hogy rosszul tettük ki a hangsúlyokat (jelenleg szerintem ez így is van, személy szerint én annyira nem hiszek benne, hogy bog vagy bocha jól tud írni egy olyan oldalt, ami olyan embereknek szól, amilyenek ők nem, és akiket így elképzelni sem igazán tudnak).

volt egy kérdés, hogy akkor miért reklámozzuk a felületeinken: mert nincs más ingyenes eszközünk ekkora elérésre. de, ha tehetném, kint lenne az index címlapján. :)

kb. itt tartunk. abszolút útkeresés, mint azt láthatjátok. de aki nem mer, az nem is nyer, ezért is bízott meg a ph kiadó az arénás srácokban. csak, hogy tiszta legyen: bár tartalmilag külön utakon indul a veletech.hu, ugyanúgy a ph lapcsalád, mint kiadó elválaszthatatlan és "a nagy egész alá rendelt" része, mint mondjuk a mobilaréna.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#91) stevve válasza Morden24 (#89) üzenetére


stevve
nagyúr

Én szkeptikus vagyok és maradok is ezekkel kapcsolatban. Google acc is csak azért van, mert ott nem muszáj ismerősködni, van egy mailcímem és kész - és mégis komolyabb, mint a freemail (no, meg külfödi accokhoz). :D

De a FB-ot nem viselném el. Láttad a Frászbúk részt a South Parkból? Na ez az, amit még ha nem is ennyire túljátszva, de el akarok kerülni. Marhára nem érdekel, ki bök meg kit (néha az iwiwen is megkapom, hogy fél éve nem válaszolok, mert be sem lépek) és kinek van új képe és ki van fent azokon a képeken, meg hogy ki mikor ment ki vécére és végül milyen színűt hányt, mert evett valami pesztót egy rossz étteremben. Mivel számomra érdektelen, nincs dolgom a FB-on és társain. Pár ismerősről nem rossz tudni, mi van velük, de ennyi. Kinőttem már az ismerősgyűjtésből, meg állandó lájkolásból. :)

Az meg már csak erősít a távol maradásban, hogy egy FB-ról küldött levél óta úgy kapok mindenféle szart, hogy az a levélcím sosem találkozott a FB-kal. Ennyit arról, hogy nem kerül ki semmi és nem tárolnak, meg miegymás. Persze nem lehet reklamálni sem, ha nem vagyok tag... :U

Szóval inkább nem kommentelek egy oldalon, de amíg tudok, kimaradok a halálos közösségből, még ha ezért meg is vetnek néhányan.

[ Szerkesztve ]

(#92) misx válasza stevve (#88) üzenetére


misx
senior tag

Igen sajnos ez érdekes egy dolog. Igazából nem hülyeség a facebook, de már túlzás hogy a csapból is ez folyik, illetve már kommenteléshez is ez kell. Ennyire azért nem jó (szerintem). Lassan már kiváltja a személyi igazolványt is. :DDD Viszont a divatnak van egy jó oldala, hamar változik (lásd: myVIP, IWIW). Aztán lesz más. ;]

"A FB önmagában utálat tárgyát képezi nálam."
Én nem utálom, csak nem érdekel. Nincs rá szükségem. etc.

(#93) Morden24 válasza stevve (#91) üzenetére


Morden24
nagyúr

mégis komolyabb, mint a freemail

Ja jó, hát attól meg kvázi az összes ilyentől mentsen meg az Isten. Nekem Hotmailem van Plus subscriptionnel, szóval kvázi ugyanaz, csak a folyó túlpartja :)

A többivel egyetértek nagyjából, iwiw-ről én pl. a hetekben töröltettem magamat, semmire nem volt jó. FB-n én is sokkal jobban megválogatom, hogy kit veszek fel, no meg a beállítási lehetőségek elég jók szerintem. Szerencsére nemigen van az ismerőseim között, aki állandóan a hugyozással-hányással-kimentem a budira és becsekkoltam 4square-el posztokkal sokkol, de persze mellé lehet nyúlni - én vagyok eléggé tahó ahhoz, hogy ilyenkor tiltsak vagy akár dobjak embereket, szerencsére nemigen van erre szükség - nyilván nem is veszem fel a 12 éves unokatesómat, amin a család pár tagja meresztette a szemét, de kéremalássan, engem tényleg nem érdekel, hogy az osztálykiránduláson ki merte meginni élete első hubertusát. El kell fogadni, hogy ez is olyan (számomra), mint a postai cím, telefon, email, Messenger - ezeket az elérhetőségeket sem adom meg minden bamba baromnak :DDD

Szóval inkább nem kommentelek egy oldalon, de amíg tudok, kimaradok a halálos közösségből, még ha ezért meg is vetnek néhányan.

Dehogy, értelmes aggodalmon nincsen mit megvetni :K
Amúgy meg ahogyan mondtam is, nem hinném, hogy egy aktív MA tagnak olyan rengeteg előnye származna abból, ha Veletech-ezne :)

Láttad a Frászbúk részt a South Parkból?

Há' nem, utoljára szerintem a WoW-os részt láttam, nem annyira követem rendszeresen. Majd lehet egyszer pótlom :)

[ Szerkesztve ]

Sectumsempra - For Enemies

(#94) hcl válasza stevve (#88) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog (1)

Le-adathalászni azt lehet, amit megadsz magadról.
Én pl. kb. semmit nem adtam meg a nevemen kívül.

Mutogatni való hater díszpinty

(#95) Neil Watts


Neil Watts
veterán

Jo lesz ez -bar elsore nem voltam elajulva a kezdemenyezestol. mint ahogy annak hangot is adtam valamennyire- csak akkor mar egy Google accos belepesi lehetoseget vagy egy OpenID-t miert nem lehetett odarakni? :D

(#96) tommjee


tommjee
senior tag

UP !

(#97) Kolondrum válasza keIdor (#80) üzenetére

Nem mondod te a nagy öreg nem vagy fent? :DD

(#98) stevve válasza Morden24 (#93) üzenetére


stevve
nagyúr

Persze. Nyilván van értelmes felhasználása is - ahogy írtad, te magad vagy erre a példa. Én még nem szorultam rá, hobbijaim meg vannak jobbak is. :) talán majd egy másik idősíkban... :D

(#94) hcl :
Igaz. Ha regelnék, max. kamu adatokkal, az is tuti.

[ Szerkesztve ]

(#99) fricz19


fricz19
őstag

jaj ez a fb hsz
kell az ingyen reklám.... :F

AM4/ Intel 8-12. gen CPU-t, Alaplapot, Tápot, DDR4-t, SSD-t VGA-t veszek!

(#100) Inarus válasza fricz19 (#99) üzenetére


Inarus
addikt

Nem, kell az alkalmi olvasónak, az érdeklődőnek is a lehetőség, hogy hozzá tudjon szólni egy-egy témához. Gondolom, te sem regisztrálsz minden veled szembe jövő receptes oldal fórumára azért, mert egyszer oda akarod írni, hogy pl "ez egy jó kaja, de curry-vel még finomabb"... :)
Egy regisztrálási mizéria sokszor veszi el az ember kedvét, ha nem a főbb érdeklődési területeihez szeretne hozzászólni. Márpedig a veletech pont nem a tech-gurukat célozza.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.