Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) aerosmith


aerosmith
őstag

Oh még kell idő a BF1.5 polírozására?

(#2) #85552128


#85552128
törölt tag

A gyenge pre-order számok (BO4 és RDR2 közé időzíteni :C ) után próbálják menteni a menthetőt, a múltheti ama is kb. katasztrófa volt. Ráadásul a Battlefront 2 körüli botrányt/elhanyagolását sem felejtették el az emberek...

Belehetnek sz*rva rendesen, mert eléggé bukónak néz ki a dolog, de meg is érdemelnék, hogy bukjanak.

[ Szerkesztve ]

(#3) Segal válasza #85552128 (#2) üzenetére


Segal
veterán

Majd remelhetoleg legkozelebb ejtik a kokorszak temat es ha egy bf4 utod jonne akkor en is elgondolkodnek a vasarlason de nem vagyok a kobaltaval valo rohangalasra...
Pedig a grafika piszok szep:)

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#4) Gery9112 válasza Segal (#3) üzenetére


Gery9112
őstag

Jobban is teszed, kőbaltával nem sok esélyed van egy mg42-vel szemben. :) A tigrist is csapkodhatnád vele egy darabig míg szétszeded.

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#6) Segal válasza Gery9112 (#4) üzenetére


Segal
veterán

:DDD
A lenyeg hogy modern hadviselest kapjon az utod:))

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#8) Gery9112 válasza Segal (#6) üzenetére


Gery9112
őstag

Persze értettem mire gondoltál de nem hagyhattam ki. :DDD Modern hadviselésből jön a World War 3 meg az Insurgency Sandstorm. Nem tudom mennyire érdekelnek ezek a címek de mindkettő egészen jónak tűnik.

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#9) gabor7th válasza Segal (#3) üzenetére


gabor7th
addikt

"Pedig a grafika piszok szep" Ja csak újraélesztesz valakit és félig a falban van miközben feláll.

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

(#10) Neoteric válasza NewHope88 (#7) üzenetére


Neoteric
addikt

Ez igaz, bár megjegyzem szerintem is okosabb lett volna, ha most egy Bad Company 3 jön pl, aztán utána egy WWII epizód. Így most ez lemegy újdonság varázsa nélkül, de utána meg szinte biztos, hogy egy jó darabig nem veszik elő a témát.. főleg ha tényleg bukó lesz.

PSN: ne0teric_sAN

(#11) wjbhbdux


wjbhbdux
veterán

Igazan rendes lepes az EA-tol hogy tobb mint 2 evvel a megjelenes utan is ad meg ki DLC-t a BF1-hez, meg ha fizetos is lesz.

/s

(#12) #52588800


#52588800
törölt tag

Még tart a "#notmybattlefield" kampány? :))

(#14) gabor7th válasza #52588800 (#12) üzenetére


gabor7th
addikt

Erősebb mint valaha.

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

(#15) Tyrel


Tyrel
őstag

Igazán a BF4 volt az utolsó sikeres rész, nem?... Vagy csak a 3?

Minden esetre ha ez a 2 új rész most úgy istenesen pofára esik abból remélem leszűrik a következtetést és visszatérnek valami modernebb hadszíntérre... vagy akár egy futurisztikusra...

[ Szerkesztve ]

Turenkarn

(#16) IntelKiller7 válasza Tyrel (#15) üzenetére


IntelKiller7
veterán

Számomra a 3. rész volt az utolsó.

Nem baj, hogy eltolták. Legalább lesz bőven idő Forzazni ;]

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#17) NandoXXL válasza Tyrel (#15) üzenetére


NandoXXL
senior tag

Igénytelenek vagytok, ezért van ennyi felpuhult játék. A BF 1942 alapmű, most itt sírtok mint a tini emo srácok mert nem modern a környezet. A probléma a módok hiánya, 42,BF2, Bad Company stb. erényeit kivették és egy Cod utánzat lett, ez a baj. De nektek a probléma a modern kor hiánya :W

(#18) wolfman válasza NandoXXL (#17) üzenetére


wolfman
veterán

Tudtommal 3 baj van a játékkal.
1.: Nagyon más témát várnának éppen az emberek!
2.: Már megint rókabőr a II. VH.
3.: Ha már mégis II. VH, annak se túl hiteles.

Nekem személy szerint annyi a bajom, hogy futószalag a cím. Nagyon érződik, hogy tolják a címet, ötlet nincs, de toljuk mert ez a név eladható a butábbaknak. A korábbi részek online játékosai meg megoszlanak minden egyes új rész után, pedig jó lenne sokkal több embert látni a 3. 4. részben. De hát ez ma a játékipar, hanyatlik ezerrel.

[ Szerkesztve ]

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#19) gabor7th válasza wolfman (#18) üzenetére


gabor7th
addikt

Hát meg volt pl. olyan, hogy az egyik vezető beszólt a játékosoknak, hogy tanulatlanok és ha nem tetszik így a játék ahogy van ne vegyék meg.

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

(#20) wolfman válasza gabor7th (#19) üzenetére


wolfman
veterán

Érdekes ez a dolog, mert igaza van. Fel kell fogni, hogy nem szabad megvenni a játékot, mert feltételezhetően sz@r gyenge lesz. Nagyon jól tudják hogy bármekkora kupac salakanyagot raknak le, tömegek fogják megvenni, igaz lehet hogy fiatalok, de akkor is. Évek óta várom, hogy ezek az évenkénti sorozatok egyszer csak bebuknak a f@szba és a fejlesztők észhez térnek. Így viszont, hogy minden egyes új rész eladása rekordokat dönt, sose fog.

Ha nem tetszik ne vedd meg. De úgy is megveszi helyetted 30 másik ember, sőt, előrendelő.

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#21) gabor7th válasza wolfman (#20) üzenetére


gabor7th
addikt

Itt azt hiszem arról volt szó, hogy állítólag a kislánya kérdezte miért nem játszhat nőként ebben a játékban miközben másban meg tud és állítólag a vezető erre nem tudott mit mondani(pl. hogy akkoriban nők nem voltak nagyon katonák főleg fronton nem csak oroszoknál kevés) és úgy döntött, hogy akkor lesznek női katonák és ráadásul az egyik trailerben ázsai női katona harcol a Nyugati fronton. Sokan kiakadtak, hogy miért mondják a legpontosabb valóságot tükröző második világháborús játéknak, ha egy front közepén harcolunk egy furcsán kifestett cyberkaú nővel. Erre válaszolta tán, hogy tanulatlanok a játékosok, hogy azt hiszik nem így volt.

https://www.youtube.com/watch?v=JUaUciRJy3Y

https://www.youtube.com/watch?v=fb1MR85XFOc

Érdemes megnézni a kommenteket; nagyon viccesek és sokan elmagyarázzák, hogy mi az igazi baj.

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

(#22) Ragnar_


Ragnar_
addikt

Ehhez képest a CoD15 immár single kampány nélkül jön teljes áron. Nekem ezt nehéz megérteni, pedig a WW2-t megvettem és játszottam is vele, még nagy problémáim sem voltak a játékkal (max. a kevés War map) de hogy egy WW2 léptékű lövöldét más skinekkel évente megvenni.. Pedig van piaca, mert ha nem lenne akkor már változtattak volna rajta. Ez van.

[ Szerkesztve ]

Ryzen R5 1600X - ASUS PIRME-B350 PLUS - 2x8Gb G.Skill Aegis 3GHz - Gigabyte 1070 G1 Gaming

(#23) NomadND1 válasza Segal (#3) üzenetére


NomadND1
senior tag

Te csak maradj az Alien Rage-nél, ezek úgy sem értheted :P ;]

[ Szerkesztve ]

(#24) Kr/\toS


Kr/\toS
senior tag

Nem értem a parát, a codok éve óta retkek.

(#25) JSaN


JSaN
addikt

Hat ww1 utan tarthattak volna egy kis szunetet es nem rogton ww2 jonne.
Bad Company johetett volna de csak is bc2 stilusban, mai napig neha eloveszem es tolok par kort kedvenc mapomon (Por Valdez).
De ugylatszik nem kapcsolnak es vagjak maguk alatt a fat:

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#26) gabor7th válasza JSaN (#25) üzenetére


gabor7th
addikt

Durva esés.

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

(#28) gabor7th válasza runingman (#27) üzenetére


gabor7th
addikt

Eleve sok beigért dolog nem is lett volna benne példéául játékmódok. Mostmár benne lesz valószínű.

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

(#30) wjbhbdux


wjbhbdux
veterán

Battlefield V Origin Access - November 9th
Battlefield V Deluxe Edition - November 16th
Battlefield V Standard Edition - November 20th

havidijat keszitsetek be ha nem akartok 2 het hatranyban lenni :U .

/s

(#31) NomadND1 válasza wjbhbdux (#30) üzenetére


NomadND1
senior tag

Van éves premier :D

(#32) guftabi96 válasza wjbhbdux (#11) üzenetére


guftabi96
addikt

Igazán rendes tőletek, hogy minden héten ellövitek a BF1 dlc/ átskinezett BF1 stb poént ahelyett, hogy minimális utánajárással megnéznétek, hogy miben is lesz más az 5 az 1-hez képest... csak mert elég nagy változások lesznek.
De elhiszem én, hogy könnyebb trollkodni, mint rászánni azt a 2 percet. :K

(#1) aerosmith
Neked ráadásul a játék topikjában válaszként leírtam egy regényt egy hasonló hozzászólásodat követően, de látom arra nem vetted a fáradtságot, hogy elolvasd, amit írtunk
Inkább nyomod tovább... :W

[ Szerkesztve ]

#KeepFightingMichael

(#33) Hajdi


Hajdi
senior tag

A nyílt béta mikor is lesz?
Érdekel, mert a BF3-ban irgalmatlan sok órám van. Kíváncsi vagyok, ez megfog-e annyira. A BF1-nek nem ment. Bár stílusban olybá tűnik, maradt a BF1 hangulat.

"The Man Who Sold the World"

(#34) guftabi96 válasza Hajdi (#33) üzenetére


guftabi96
addikt

Előrendelőknek: Szeptember 4.
Mindenki másnak: Szeptember 6.
11-ig tart.

#KeepFightingMichael

(#35) Hajdi válasza guftabi96 (#34) üzenetére


Hajdi
senior tag

Köszi!! :)

"The Man Who Sold the World"

(#36) AxBattler válasza Neoteric (#10) üzenetére


AxBattler
félisten

Ja, WW2 most rossz időzítést, de inkább bukjanak most, és aztán csináljanak majd egy rendes BC3-at, mintsem azt k* el.

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#37) IntelKiller7 válasza AxBattler (#36) üzenetére


IntelKiller7
veterán

Én is így vagyok vele.

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#38) Zsoxx válasza Segal (#3) üzenetére


Zsoxx
senior tag

Tökéletesen egyetértek.
Bár szerintem sajnos sok embernek bejön a II. vh-s téma. :((

(#39) Zsoxx válasza NandoXXL (#17) üzenetére


Zsoxx
senior tag

Én megértem, én is így vagyok ezzel. Az optikai irányzékok meg a 900 rpm-es géppisztolyok után senki nem szeret ócska MP40-esekkel meg Garand puskákkal rohangálni.

(#41) Tyrel válasza NandoXXL (#17) üzenetére


Tyrel
őstag

Azok után amiket csinálnak egy BF4 stílusú új rész már kész felüdülés lenne, de ha lehetetlen vágyakat akarunk sorolni, én már sok éve a BF 2142 folytatására várok, messze a legjobb rész volt mind közül... és sosem fogják megcsinálni.
Na bumm, sokra megyek vele hogy várom...

Példálózhatsz te is az 1942-vel de sosem csinálnak már olyan BF-eket...

Turenkarn

(#42) Raysen623


Raysen623
addikt

Jajj de jó ;]

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#43) fornettisuti


fornettisuti
veterán

Most mennek egy hónapos Bahama nyaralásra?

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#44) IntelKiller7 válasza Zsoxx (#38) üzenetére


IntelKiller7
veterán

Szerintem mindegy a téma. A hangulat a lényeg! :)

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#45) csiki_92 válasza wjbhbdux (#30) üzenetére


csiki_92
aktív tag

Most ez komoly, hogy az előfizető 11 nappal korábban játszhat, de aki előrendeli a játékot, és előre kifizet nekik 60$-t, az le van sz*rva? :W :W

(#46) VágniValó


VágniValó
addikt

Nem akarják más gamek árnyékában kiadni, jó döntés. A Titanfall2-nek is ez lett kicsit a veszte, holott zseniális játék.

"Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

(#48) wolfman


wolfman
veterán

Mi az hogy jöjjön egy BC3? Ne, egyáltalán ne jöjjön semmi ebben a témában. Pihenjenek csak ezen az openworld háború témában, aztán csináljanak már valami újat! Valami egyedit nem lehetne? Forradalmit? Vagy ha nem is egy Generals 2-nek mocsokul örülnék, de akár azt se, hanem tényleg valami újat!

...ami nem online!

[ Szerkesztve ]

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#49) fornettisuti válasza wolfman (#48) üzenetére


fornettisuti
veterán

De jöjjön a BC3, látszik nem tudod miről beszélsz!
Jött helyette a nyomorult Hardline, meg az egyéb szemetek Titanfall, SW (jól is bukott, mindegyik).
Pont ideje lenne már a a BC3-nak.

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#50) Dave567 válasza guftabi96 (#32) üzenetére


Dave567
addikt

És Te be is dőlsz a sok marhaságnak amit hypolnak, az lesz benne, meg ez lesz benne, jobb lesz minden, új Bf tökéletes lesz minden........ :C :C :DD :DD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.