Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Béééla


Béééla
őstag

Jajj de jó, akkor a melóhelyen még nem kell levennem az 1W-os irányított antennás acces pointot az igazgatóhelyettes asztala alól, továbbra is csinálhatja a főtt tojást a lába között!

Viccet félretéve, a munkavédelem jó! :)

of the general public to electromagnetic fields (0 Hz to 300 GHz)

300 GHz? Azon a frekin meg mit csinálnak?

Bélabá

(#2) akasp


akasp
senior tag

"Az új szabályozás kockázatelemzésre kötelezi a munkaadókat, illetve előírja a megfelelő megelőző, illetve védőintézkedések alkalmazását."

kockázatelemzés? és utána? csomagolja mindenki magát alufóliába? mert arra nemhiszem, hogy lesz pénzük a cégekek, hogy új berendezéseket vegynek, ha nem ütik meg az előírást.

ebből nem lesz semmi. munkaadó úr úgyis azt fogja mondani, hogy "jó az úgy".
a dolgozó meg szépen el fogja fogadni. aki meg olyan szektorban dolgozik, hogy nincsen fogalma a témáról, az meg nem is fog vele foglalkozni, hiszen "nem érez semmit".

ne értsetek félre, teljesen amellett vagyok, hogy csökkentsük a dolgozókat / bennünket érő káros hatásokat, egyedül azt nem értem, hogy hogyan szeretnék ezt kivitelezni.

(#3) akasp válasza Béééla (#1) üzenetére


akasp
senior tag

Spektrum

az már "majdnem" a látható fény, egyébként meg kutatások folynak hogy azt a frekvenciaintervallumot ~ 300GHz mire tudják használni (elsősorban hadiipar, ellenség elektronikus eszközeinek kiiktatása)

(#4) #06658560 válasza akasp (#2) üzenetére


#06658560
törölt tag

A jó az úgy mentalitás müködik az elsö munkaügyi ellenörzésig. Utána a börtön müködik a kedves fönöknek jogállamban. Meg a millió eurós büntik adott esetben.

"kockázatelemzés? és utána? csomagolja mindenki magát alufóliába? "

Nem hiszem el, hogy kimásolás után sem találod meg értetlenkedésedre a választ...

"ne értsetek félre, teljesen amellett vagyok, hogy csökkentsük a dolgozókat / bennünket érő káros hatásokat, egyedül azt nem értem, hogy hogyan szeretnék ezt kivitelezni."

Hogyan történik a mérgezö anyagokkal, elektromossággal doglozók esetében jelenleg is a kivitelezése az elöírások betartásának?

#1 Béééla: "300 GHz? Azon a frekin meg mit csinálnak?"

Hogy-hogy mit? Popcornt. ;]

[ Szerkesztve ]

(#5) Béééla válasza akasp (#3) üzenetére


Béééla
őstag

Akkor gyorsan előkotrom a régi USB-s IRDa fejet és megyek, beállok hadifejlesztőnek :D

Popcornt meg 2.4 GHz-en csinálnak te csacsi :DDD

A jó az úgy mentalitás müködik az elsö munkaügyi ellenörzésig.
Vagy tovább. Annyi jogszabály annyi mindent ír elő, és a töredékét se tartják be - védőital, védőfelszerelés, tisztálkodószer, pihenőidők, de leginkább a fizetés megadása terén vannak elmaradások. És Bumm, így lettünk mi Európa alja magas szintű képzettség mellet.

[ Szerkesztve ]

Bélabá

(#6) MageRG


MageRG
addikt

Mi a helyzet azzal, akinek a háza mellett nagyfeszültségű vezeték van? Főleg ha utólag építették oda.
Az minek számít?

"What is bravery, without a dash of recklessness!"

(#7) #06658560 válasza MageRG (#6) üzenetére


#06658560
törölt tag

Arra másik szabál kell, mert ez a dolgozásról szól, nem a lakásról.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.