Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#34) Raysen623 válasza kisgergely80 (#28) üzenetére


Raysen623
addikt

Jó lenne ha észrevennétek, hogy részünkről nem szokás oltani az ellentábort...ezért a kérdésed is teljesen felesleges és szurkálódó!

Témához szólva: nekem iPhone 4-esem van, és szépen feltoltam rá már tegnap este. Lényeges, zavaró lassulásokat nem tapasztaltam, eddig ami szembeütköző volt, az a töltési idő növekedés, amikor végighallgattam az új hangjelzéseket...minden más esetben teljesen folyamatos. Spotlight lehúzásánál is van egy kis rántás de nem zavaró nálam.
A sok új funkció közül néhányat ugye nem kaptam meg (leginkább at airdrop miatt fáj a szívem), amit viszont megkaptam az is elég ehhez a telefonhoz (lassan több mint 2 éves telefon!). A zárolt képernyő és a többi effekt nagyon tetszik, és sokkal jobb így a megjelenése és effektje is. Az új ikonokkal továbbra is hadilábon állok, mert szerintem túl fakóak lettek, holott vidám és fiatalos akart lenni (itt egy hatalmas fekete pont az almának ezért). Sok a fehér és szürke ikon, kevés színt használtak szerintem. Az új telefon hangok nagyon tetszenek (régiek is megmaradtak). Szóval 75%-ban vagyok elégedett, így marad a telefonon és nem lesz downgrade nálam :DD

[ Szerkesztve ]

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.