Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Zigur


Zigur
senior tag

Feltettem, elsőre szokatlan az új megjelenés, a sok új apróság miatt egyértelműen kényelmesebb lett a kezelése. Szerintem, első benyomások alapján, ez egy jó frissítés.

(#2) xtremez


xtremez
aktív tag

Az tényleg igaz, hogy 4s-nél már erős lassulás tapasztalható vagy ez végleges verziónál már nem játszik ?

(#3) Nigér


Nigér
őstag

Ipad kettesen hogy szuperál az új rendszer?
Ha valakinek van már valami tapasztalata megoszthatná! :R

(#4) Fryskitt


Fryskitt
addikt

Én is felraktam, fura.... annyira megszoktam már a másikat. De biztos kell pár nap, mire kialakul a véleményem róla. Az biztos, hogy a mai steril felületekre hasonlít.. eltűnt belőle minden retro-s vonás. Kérdés tetszeni fog vagy inkább nem. Ami biztos, hogy valahogy egy ikon átcsúszott a második oldalra, nem minthe nagyon zavarna, de nem tudom, ez miért van. Mondjuk apróság....

Ne vegyél élő nyulat Húsvétra! Az ilyenkor vett kisnyuszik 90%-a nem éri meg az egyéves kort!

(#5) Zigur válasza xtremez (#2) üzenetére


Zigur
senior tag

4s-em van, nem érzem lassabbnak a telefont. Az új vezérlőpult elérést meg imádom :D

(#6) Cilindrik válasza Nigér (#3) üzenetére


Cilindrik
aktív tag

Nekem minim van ami ugye ipad 2 vas. Teljesen jól megy a dolog, sebességben nem tapasztaltam különbséget.

(#7) Fryskitt válasza Cilindrik (#6) üzenetére


Fryskitt
addikt

Ezt jó hallani, még nem tettem fel rá, csak a telefonra, de akkor majd most....

Ne vegyél élő nyulat Húsvétra! Az ilyenkor vett kisnyuszik 90%-a nem éri meg az egyéves kort!

(#8) Nigér válasza Cilindrik (#6) üzenetére


Nigér
őstag

Köszi szépen!
Egyelőre még csak nézelődök, olvasgatok, nem ugrok fejest a frissítésbe.
:R

(#9) NGA


NGA
addikt

Nem javasolják ipad2, ipad3-ra, iphone 4-re.

(#10) ppp78


ppp78
csendes tag

Nekem iPad Minin teljesen jó és rendkívűl látványos, gyors. Egyszóval: perfect! :))

(#11) #31733248


#31733248
törölt tag

Huhh, micsoda színvilág... Ezt a Kék Osztriga bárban tervezték a grafikusok, ugye? ;]

(#12) HawerKing


HawerKing
őstag

Nekem ez a verzioja mar sokkal jobban tetszik az IOS nek mint a regiek, de meg mindig tul unalmasnak talalom

▂▃▅▇ Nothing Phone 1 - 11T - Tab S2 - Tab S3 ▇▅▃▂

(#13) Laci.M válasza NGA (#9) üzenetére


Laci.M
senior tag

Droidos vagyok, de nem trollkodni jöttem. Itt van lehetőség downgrade-re? Mert droid szintem nem mindig lehet, de ez gyártótól is függ.

Tehát ha lenne iPad 2-m, felraknám, de nem jön be akkor egy full mentést a régiről vissza lehetne rá tenni?

Aláírás

(#14) Endr00


Endr00
aktív tag

Szerintem meg ritka rusnya, nagyon nem tetszik. Sokkal egyedibb és stílusosabb volt a 6-os. Remélem lesz olyan frissítés, ami visszahozza azt a stílust, de az új funkciókkal :D

Samsung Galaxy S23

(#15) dreamdancer válasza #31733248 (#11) üzenetére


dreamdancer
őstag

Élőben nem olyan ijesztő :) Kifejezetten modernnek és frissnek hat.

i%-ön amúgy semmi gond, iPad 3-ra meg nem raktam fel, talán majd a 7.1-et.

Nem a lényeg a fontos.

(#16) Cilindrik válasza Laci.M (#13) üzenetére


Cilindrik
aktív tag

http://www.iphonehellas.gr/iphone-firmware-ipsw-files/
Szedd le az ipsw-t, telefon restore itunes-bol alt (option)+bal klikkel a restore-ra.
Elvileg működik.

(#17) NGA válasza Laci.M (#13) üzenetére


NGA
addikt

Úgytudom simán nincs downgrade. Én a kinézet miatt nem frissitem az ipad 2-esem, ez a szörnyűség nem kell.

[ Szerkesztve ]

(#18) 3pdavid válasza Laci.M (#13) üzenetére


3pdavid
csendes tag

Nincs rá hivatalos lehetőség, és nemhivatalosan is csak a régebbi modelleken van. (pl i4 vagy régebbi)

(#19) wertigo1984


wertigo1984
őstag

0:41-nel kicsit kanos a tesztelo. :DDD
Szerintem jol nez ki a rendszer ezzel. :K

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#20) -Valinas-


-Valinas-
senior tag

Nekem erős lassulás tapasztalható 4S-nél (OH!, bocsánat, most már 4s :D ), microlaggok, gördülések akadoznak, még a spotlight keresés lehúzásának animációja is laggol. Én visszarakom a 6.1.3-at. Bár ez várható volt, a jó öreg Apple 2 évig támogat egy készüléket...

(#21) iSonic


iSonic
addikt

Azért van benne igazság ;)

[ Szerkesztve ]

(#22) bence007


bence007
tag

Nem tudom ti milyen frissítést raktatok fel, de nálam Ipad3-on az ablakanimációk darabosak, elforgatásnál akadozik az animáció! :((( Egyébként a felület sem tetszik, szerintem a régi jobb volt.

(#23) GeneraL_XTX válasza bence007 (#22) üzenetére


GeneraL_XTX
veterán

Igen, nálam is kicsit röcögősebb lett az iPad 3 amit úgy őszintén szólva nem tudok hova rakni, hisz ipad minin nincs ilyen probléma. Oké, retina kijelző, de épp emiatt a gpu is erősebb benne.

(#24) -Valinas- válasza bence007 (#22) üzenetére


-Valinas-
senior tag

+1

(#26) adamssss


adamssss
veterán

Akiknek lassú a rendszer ajánlom ezt a cikket: [link]

kisgergely80: Nem kéne kelteni a flame-et. Btw meg se merem kérdezni, hogy az i4-el egy időben kijött androidos telókkal most mi is a helyzet frissítés, akadás terén.

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#27) Plazmacucci válasza kisgergely80 (#25) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Erre én is kíváncsi vagyok.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#29) Csabulator


Csabulator
tag

Nekem iPad Minin kissé lassabban működik a dolog. Leginkább a home gomb megnyomásakor érzek némi lassulást, az animációk, áttűnések kellően gyorsak.

"Time You Enjoy Wasting is Not Wasted Time"

(#30) dreamdancer válasza adamssss (#26) üzenetére


dreamdancer
őstag

Most miért mondasz ilyeneket?! A Samsung Galaxy Ace-en (az elsőn) tuti smooth a gyári 4.3... :D

Nem a lényeg a fontos.

(#34) Raysen623 válasza kisgergely80 (#28) üzenetére


Raysen623
addikt

Jó lenne ha észrevennétek, hogy részünkről nem szokás oltani az ellentábort...ezért a kérdésed is teljesen felesleges és szurkálódó!

Témához szólva: nekem iPhone 4-esem van, és szépen feltoltam rá már tegnap este. Lényeges, zavaró lassulásokat nem tapasztaltam, eddig ami szembeütköző volt, az a töltési idő növekedés, amikor végighallgattam az új hangjelzéseket...minden más esetben teljesen folyamatos. Spotlight lehúzásánál is van egy kis rántás de nem zavaró nálam.
A sok új funkció közül néhányat ugye nem kaptam meg (leginkább at airdrop miatt fáj a szívem), amit viszont megkaptam az is elég ehhez a telefonhoz (lassan több mint 2 éves telefon!). A zárolt képernyő és a többi effekt nagyon tetszik, és sokkal jobb így a megjelenése és effektje is. Az új ikonokkal továbbra is hadilábon állok, mert szerintem túl fakóak lettek, holott vidám és fiatalos akart lenni (itt egy hatalmas fekete pont az almának ezért). Sok a fehér és szürke ikon, kevés színt használtak szerintem. Az új telefon hangok nagyon tetszenek (régiek is megmaradtak). Szóval 75%-ban vagyok elégedett, így marad a telefonon és nem lesz downgrade nálam :DD

[ Szerkesztve ]

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#35) Legendd válasza ppp78 (#10) üzenetére


Legendd
senior tag

iPhone 4-en sincs semmi gond, mármint az alapműveleteknél...nagyon ritkán érezni, hogy az animációk megakadnak egytized másodpercre, de semmi komoly...

Alea iacta est!

(#36) GGMPC válasza adamssss (#26) üzenetére


GGMPC
őstag

En alapbol igy cselekedtem es a 2db iPad mini es iPhone 4s vigan hasit! ;-)

LG G3 32/3 Titanium, iPhone 4S, Motorola V3xx, Motorola K1, Motorola V60, MacBook Pro 15' - 8GB RAM - 500GB SSD, iPad Mini 32GB LTE...

(#38) kispecek


kispecek
aktív tag

Reggel felpakoltam iPad 4-re, tökéletesen működik minden.Egy alkalmazás kivételével, ez pedig a jegyzet.
Folyamatosan kilép... :F
Első benyomásra szerethető az új iOS, bár némelyik ikon elég butára sikeredett.
Viszont ezt bőven kárpótolják az új kényelmi funkciók.
Gyorsulást ill. lassulást nem éreztem ;]

Este felmászik a minire is :)

[ Szerkesztve ]

Napi egy alma - az orvost távol tartja.

(#39) fordfairlane


fordfairlane
veterán

Nekem bejön az új felület. Most látom először élőben, képekről nem volt túl bizalomgerjesztő.

x gon' give it to ya

(#40) Semm1 válasza dreamdancer (#15) üzenetére


Semm1
tag

Hát így videón tényleg ijesztő, amúgy nem lenne rossz, csak nekem nem jönnek be az ennyire világos és rikító színek. Régiek jobban tetszettek, bátyámnak iPhone 4-ese van, de igazából sosem frissítette mert nincs vele semmi gondja. :)

(#43) randras


randras
veterán

Lehet reménykedni abban, hogy a új iPad Mini nem ezzel a szörnyűséggel jön majd? :U

(#44) fordfairlane válasza randras (#43) üzenetére


fordfairlane
veterán

Kizártnak tartom.

x gon' give it to ya

(#45) adamssss válasza randras (#43) üzenetére


adamssss
veterán

Biztosan ezzel jön. Illetve lehet már a 7.1-el, de dizájnilag teljesen így fog kinézni, max egy-két dolgot csiszolnak rajta.

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#46) GGMPC válasza randras (#43) üzenetére


GGMPC
őstag

Nem!

LG G3 32/3 Titanium, iPhone 4S, Motorola V3xx, Motorola K1, Motorola V60, MacBook Pro 15' - 8GB RAM - 500GB SSD, iPad Mini 32GB LTE...

(#47) Ali G.


Ali G.
senior tag

úristen ezek a színek és színátmenetek nagyon durvák,csajos,gyerekes az egész :D Steve Jobs megetette volna a grafikus dizájnerrel az iphone-t :D

(#48) Alvin_ti4200


Alvin_ti4200
félisten

Megmaradtak az iOS 6-os háttérképek (iPhone 4)? Akkumulátorral hogy bánik az új rendszer (szintén iPhone 4 esetében)?

(#49) randras


randras
veterán

Köszönöm a válaszokat. Azt hiszem akkor nem veszem meg az új Minit. :(

(#50) adamssss válasza Alvin_ti4200 (#48) üzenetére


adamssss
veterán

Ahogy nézem (i5) nem mindegyik. De netről bármelyiket le lehet szedni. Egyelőre még kevés a tapasztatlat az aksiról. Az i5-öm jobban bírja.

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.