Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) #16820480 válasza fordfairlane (#39) üzenetére


#16820480
törölt tag

Szerintem is jobb lett sokkal az új, főleg a billentyűzet és lock screen. Bár néhol nem annyira egyértelmű, hogy mi megnyomható elem, de ez megszokás kérdése talán.
Ami nem jön be amúgy, hogy pár beállítást átállított a frissítés, amiket én magamnak állítgattam...

(#52) Laci.M válasza Alvin_ti4200 (#48) üzenetére


Laci.M
senior tag

ÁÁÁÁ tipikus iPhone júzer... Legnagyobb baj, hogy mi lesz a háttérképekkel. Nem értek hozzá de kétlem, hogy ne lehetne beszerezni bármilyen háttérképet annyi idő alatt amíg megírtad ezt a hozzászólást. :W

[ Szerkesztve ]

Aláírás

(#53) csakegyjoci


csakegyjoci
tag

Szerintem egyszerűbb lett.
Kíváncsi leszek a 8ra :P

(#54) GGMPC


GGMPC
őstag

Miert kell minden alkalommal beirnom e forum jelszavat es felhasznalonevet - eddig nem kellett.?
Valahol be lehet allitani a jelszavak megjegyzeset?

(iPad mini) :F

LG G3 32/3 Titanium, iPhone 4S, Motorola V3xx, Motorola K1, Motorola V60, MacBook Pro 15' - 8GB RAM - 500GB SSD, iPad Mini 32GB LTE...

(#55) Plazmacucci válasza GGMPC (#54) üzenetére


Plazmacucci
félisten

(bepipáltad mind a három rublikát ugye?)

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#56) ZooLee válasza GGMPC (#54) üzenetére


ZooLee
őstag

Én úgy emlékszem, hogy ez így működött az iOS6-on is.

(#57) Touch-ko


Touch-ko
őstag

iPad2, iPad3, iPad Mini-re a 7.0 valamiert nem teljesen jo. Szaggat, ahogy fentebb is hallottuk. Ezt tobb oldal mar a megjelenes elott megirta. Az Apple mar dolgozik a frissitesen amivel ezt a hibat kijavitjak. iPhone5-on nagyon jol megy, nem Androidos es WM-es..
iPhone4 en sem szaggat egyaltalan.

Amikor bemutattak nem tetszett, de az uj feature-ok igen. Most par ora hasznalat utan egyre inkabb tetszik. Bar a regi ikonok hianyoznak es sajnalom oket, hogy `menniuk kellett` a sok @£$% miatt, aki szerint unalmas volt a UI....

iTunes-on keresztul (ne telefonon keresztul) telepitsetek es nem lesz vele gond!

(#58) GGMPC válasza Plazmacucci (#55) üzenetére


GGMPC
őstag

Persze hogy be!

Termeszetesen erre csak a teljes verzio eseteben van lehetoseg, mert a masiknal (mobil nezet) nincs ott a 3 kocka.

:F

[ Szerkesztve ]

LG G3 32/3 Titanium, iPhone 4S, Motorola V3xx, Motorola K1, Motorola V60, MacBook Pro 15' - 8GB RAM - 500GB SSD, iPad Mini 32GB LTE...

(#59) Syl válasza csakegyjoci (#53) üzenetére


Syl
nagyúr

Az iOS8 már csempékkel fog jönni :DDD

(#58) GGMPC

Safari, Mercury nekem sem jegyzi meg a PH-s belépéseket (a Chrome igen). iOS6-iOS7 u.a. A franc érti.

[ Szerkesztve ]

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#60) NGA válasza Touch-ko (#57) üzenetére


NGA
addikt

Én ezt nem értem. Ez eddig nem tűnt fel az Apple-nél? Nincs nekik egy ipad 2-esük, hogy kipróbálják? Most ez igy szép és jó?

(#61) adamssss válasza NGA (#60) üzenetére


adamssss
veterán

Nagyon sok mindentől függ h milyen gyorsan fut a rendszer. Ki miket telepít, szokott-e restorolni stb. Ezeket egyszerűen nem lehet kitesztelni. Majd jönnek a patchek és szépen minden javítva lesz.

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#62) fordfairlane válasza NGA (#60) üzenetére


fordfairlane
veterán

Nekem sem nagyon akad iPad 3-on. Sokat tesztelni nem volt időm, de nálam elsőre semmi probléma nem merült fel.

x gon' give it to ya

(#63) Touch-ko válasza NGA (#60) üzenetére


Touch-ko
őstag

Ez a millio dollaros kerdes! Nemtudom.

[link]

(#64) NGA válasza adamssss (#61) üzenetére


NGA
addikt

"Nagyon sok mindentől függ h milyen gyorsan fut a rendszer. Ki miket telepít, szokott-e restorolni stb."

Akkor valamit nem értek. Nekem ipad 2-esem van. A 16 giga tele van játékokkal, pdf-ekkel, stb. Semmit nem lassult be ahhoz képest, mikor üresen vettem. Miért kellene függenie az oprendszer sebességének attól, hogy mit telepitettem fel? Arról volt szó, hogy az IOS a világ legjobb mobil oprendszere, és nem laggol, lassul be semmitől. Ha igy van, és letesztelték ipad 2-esre is, akkor miért lassul be?

(#65) Syl válasza Touch-ko (#63) üzenetére


Syl
nagyúr

A link helyesen: [link]

(#64) NGA

Kár ezen rugózni. Az új OS mindig is problémásan futott a régebbi hardvereken. Emlékszem amikor iPhone 3G-re kijött az iOS4. Teljesen használhatatlan lett tőle a telefon. 3-4 másodperceket kellett várni a leg-alapvetőbb műveleteknél is.

[ Szerkesztve ]

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#66) tomi5244


tomi5244
őstag

Ugyebár a külső appok közül nem minden ikon vette át a flat dizájnt, talán ez az egyetlen furcsasága az iOS 7 nek (most még olyan androidos összevisszaság van ;] ) remélem ezek a következő hetekben alakulnak még. Fura, pl hogy a gmail app reggel egyből frissült de a maps ikonját nem voltak képesek átállítani, sok más google appal egyetemben. Érdekes.

Nekem tetszik, szerintem nincs vele semmi gond. Még csak 10 hónapja nyomkodom az ipadet de kellett a változatosság. :D

iPad 4

(#67) Cilindrik válasza NGA (#64) üzenetére


Cilindrik
aktív tag

"Miért kellene függenie az oprendszer sebességének attól, hogy mit telepitettem fel? "

Ha kicsit belegondolsz minden oprendszer ilyen (osx, win, droid stb.) ez alól az ios sem kivétel. Az ember akaratlanul is idővel "összeszemeteli" a rendszert.

[ Szerkesztve ]

(#68) ppp78


ppp78
csendes tag

Engem olyan érzés fogott el amikor megláttam az iOS 7-et, mint amikor XP-ről anno Vista-ra váltottam. :) Ez az iOS 7 egyszerűen fantasztikus!!! :C

(#69) ruzsabazsa


ruzsabazsa
aktív tag

Nem rég vettem a vodánál az első iphone-om. (sima i4) Android párti voltam de megtetszett az ios.Nincs bennem a bugi hogy váltsak állandóan.Az ios7 nekem rontott a képen.Sokkal jobban bejött az ios6.Szerintem az egyszerűségében volt a varázs.Sokkal kidolgozottabbnak tűnt,és ami most újítás,értem ezalatt a funkciókat és a kinézetet,sok dologban android és wp keveréknek tűnik már.Szerintem ez a változás egyszerűen sok.
A sebességet illetően lényegesen lelassult a teló,lassú a 'galéria' a scrollozás szinte mindenhol lassabb lett.(web,gaéria,telefonkönyv) jó persze az én hibám hogy i4-en várom a csodát de szerintem ha egy telóra frissítés jön mindenképp csak pozitív változást vár az ember hiába régebbi a telefon.
Az akku idő elég rossz volt a 6ossal,meglátjuk hogy jobb lesz-e a 7essel.

[ Szerkesztve ]

(#70) P3TR!CK


P3TR!CK
senior tag

iPhone 5-ön hibátlan a rendszer, tetszik, feladtam a 6.x Jailbreak-et érte tegnap. Na, majd meglátjuk holnap, hogy az 5S-en, hogyan szuperál, megyek is be a Three boltba megvenni. :K

(#71) b4zsi-


b4zsi-
őstag

Amúgy az IOS 7 szerintem csak az 5c-hez megy. Még gondolkodom, hogy feltegyem-e a 4-re. Az új funkciókat jónak találom, de ez a design...

(#72) adamssss válasza NGA (#64) üzenetére


adamssss
veterán

Mert ott is vannak registry-k amik beakadhattak. Pl egy rosszul sikerült alkalmazás frissítésnél. Vagy pl nekem volt h összeomlott a pc-m restore alatt, és utána döcögött a rendszer. Nagyon sok minden befolyásolhatja.

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#73) NGA válasza adamssss (#72) üzenetére


NGA
addikt

Azaz ha csinálok egy HR-t, és semmit nem telepitek fel, marad az out of the box gép, és úgy frissitem ios7-re, akkor tökéletes lesz? Merthogy azért gondolom igy csak letesztelte az apple nem?

(#74) kispecek


kispecek
aktív tag

Azt észrevettétek ha billegtetitek a tabletet, mozognak az ikonok?Amolyan 3D hatást keltve :)
Haszna semmi, de aranyos kis feature.

Napi egy alma - az orvost távol tartja.

(#75) Syl válasza b4zsi- (#71) üzenetére


Syl
nagyúr

Nekem is pont ez a véleményem. Az új funkciók nagyon jók, de a megvalósítás... Hát, nem kicsit géj... :U

(#74) kispecek

Hogy ne vettük volna észre. A keynote-on is külön ki lett hangsúlyozva. Ahogy az új csengőhangok is.
Úgy érzem, nem kicsit volt égő ezeket nyomatni az újdonságok között.

[ Szerkesztve ]

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#76) csab2


csab2
veterán

Szerintem alapjában véve nagyon jó és szép lett az iOS7. Néhány dolgot azonban szoknom kell még egy kicsit. Ezek:
- az alkalmazások háttere fehér
- egy két alkalmazás ikonja - finoman szólva - nem elég szép (pl. Safari, Fotók)
- pl. a Safariban annyira egyszerűek a gombok (könyvjelzőnek, emailben küldés, olvasólistába), hogy már rondák.

Ugyanakkor imádni valók az animációk, az apró kis ötletek. Ilyen pl. hogy a hangerő szabályozó ablak kicsit áttetsző és szépen elhalványulva tűnik el, vagy hogy a Safari felső információs sávja is kicsit áttetsző (meg ezen kívül még sok minden átlátszó egy kicsit).

Tetszik a kontrol panel és a felső információs redőny is. Összességében nagyon tetszik.

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#77) b4zsi- válasza Syl (#75) üzenetére


b4zsi-
őstag

Ugye? Legalább témaként lenne feltüntetve és választhatnád simán a régi designt. Akkor nem lenne semmi probléma.

(#78) IBasterd


IBasterd
tag

Sajnos lenyegesen darabosabb az iPad 4 iOS7 alatt... Szerencsere csak bizonyos esetekben, de akkor is, egy tok smooth rendszer utan kb. megorulok tole...

Az ujitasoknak ettol fuggetlenul orulok, a rendszer jo. Csak az elmeny nem (annyira).

[ Szerkesztve ]

(#79) Ali G. válasza b4zsi- (#77) üzenetére


Ali G.
senior tag

nah ez viszont biztosan nagyon jó ötlet lenne, ha a régi és új kinézet között lehetne váltani :D

(#80) Syl válasza b4zsi- (#77) üzenetére


Syl
nagyúr

Igen, táma választó jó lenne bele.

(#78) IBasterd

Nekem csak a billentyűzet meg-megakadása zavaró, főleg a számoknál.
Az emoji-ra váltás valóságos vicc. Kétszer kell megbökni a "földgömb" gombot.

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#81) dreamdancer


dreamdancer
őstag

Külön pozitív, hogy sorban jönnek a 3rd party appok iOS7-hez dizájnban is igazodó frissítései, még az olyan nagy cégek, mint a Facebook is hozzápasszintja az appját és így az egész telefon appostul egységesebbnek tűnik. Persze lehet, hogy ez csak nekem okoz örömet... :)

Nem a lényeg a fontos.

(#82) Overlocker


Overlocker
veterán

Sziasztok!

Akksit mennyire meríti iPhone 5-ön? Még nem telepítettem, várom a visszajelzéseket..

(#83) Overlocker válasza Overlocker (#82) üzenetére


Overlocker
veterán

Itt egy battery life, IOS 7-el teszt. Hát lehet egyelőre várok a frissítéssel..

(#84) Cilindrik


Cilindrik
aktív tag

Egy pozitív hozadék amit csak most vettem észre:
Ipad mini, eddig nem töltött gépről (iMac) most viszont tölt, hiába írja ki hogy nem töltődik.
Remélem otthoni PC-n is hajlandó erre.

(#85) Overlocker válasza Overlocker (#83) üzenetére


Overlocker
veterán

(#86) csab2


csab2
veterán

Azért az vicces, hogy néhányan az androidhoz kezdik el hasonlítgatni az iOS-t annak fényében, hogy az Android egyértelműen nyúlt a WP-től, illetve az Android megjelenésekor egyértelműen iOS koppintás volt.
Ne értsetek félre, tök leszarom, hogy ki kitől koppint, mert a jót másolni nem szégyen.

Ezzel nem flame-et akarok indítani, csak megjegyeztem. Egyébként szerény véleményem szerint jelenleg mind a 3 rendszer (iOS, Android, WP) tök jól néz ki.

[ Szerkesztve ]

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#87) adamssss válasza NGA (#73) üzenetére


adamssss
veterán

Pontosan. Legalább is 99% h jó lesz.

Overlocker: szerintem megéri. Kb olyan de inkább jobb a 7 aksi ideje.

[ Szerkesztve ]

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#88) joey04 válasza Alvin_ti4200 (#48) üzenetére


joey04
titán

2 ha megmaradt... bár ez i5, lehet 4-nél más a helyzet. A bétákban még benne volt több régi, de gm-ben már az 5c háttérképei vannak a helyükön. :(
Én is levadásztam pár régit.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#89) Overlocker válasza adamssss (#87) üzenetére


Overlocker
veterán

Valakitől azt hallom hogy ugyanolyan jó, valakitől hogy sokkal rosszabb :F

(#90) IBasterd válasza Syl (#80) üzenetére


IBasterd
tag

Szerencsere nekem a billentyuzetes gondjaim elmultak. Par hasznalat utan teljesen folyamatosan valt funkciok es nyelvek kozott is.

Ami viszont cseszi a csorom, es marhara, azok az (igaz csak) eye-candy ficsorok, animaciok, mert azok marhara szaggatnak nalam (legalabbis a tegnap meg folyamatosan mukodo iOS 6-hoz viszonyitva siralmas).

(#91) MartOOn


MartOOn
addikt

:DDD

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#92) joey04 válasza Overlocker (#82) üzenetére


joey04
titán

Semmi gond az akksival, legalább olyan jó, mint a régebbi rendszeren.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#93) adamssss válasza Overlocker (#89) üzenetére


adamssss
veterán

I5-re nyugodt szívvel ajánlom. Egyedül a bill szaggat a PH alatt, de más baja nincs.

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#94) Syl válasza joey04 (#92) üzenetére


Syl
nagyúr

Lehet egy kicsit jobb is! Amikor az este frissítettem, akkor rajta volt a töltőn. Utána nyomkodtam még egy kicsit, majd 100%-nál lehúztam és letettem. Reggel ugyanúgy 100%-on állt. Pedig állandó a wifi, meg a 3G, szinkronizálások stb.

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#95) Ace owner válasza iSonic (#21) üzenetére


Ace owner
addikt

Kick out the epic ios7 :DDD

Galaxy Fold 4

(#96) randras válasza csab2 (#86) üzenetére


randras
veterán

Ezért hordták össze ezt a sz..t a WP-ből meg az Androidból. Csak sajnos a lag-ot is átemelték, ahogy hallom.

(#97) crey


crey
MODERÁTOR

Nem értem a problémátokat komolyan...

iPad2, iPhone 4s tökéletesen működik az iOS7. Eleinte voltak röcögések (miközben töltötte vissza a cuccokat iCloudból), mostanra az is megszűnt.

Mázlista vagyok? :U

szerk.: sokat ront a látványon a neon színű gradiens háttér használata. Sokkal de sokkal vállalhatóbb a kinézete élőben, főleg ha nem valami bekokszolt rave party szökevény álomvilágát ábrázolja a háttérképed.

[ Szerkesztve ]

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#98) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Nincs vele bajom, szokni kell. Csak ugye csomó app nem illik dizájnilag még bele, majd kell még egy kis idő, mire egységesen néz ki.

randras: nem tudom a korábbiakon hogy fut, de i5-ön semmi lag nincs.

[ Szerkesztve ]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#99) fordfairlane válasza Cyberpunk (#98) üzenetére


fordfairlane
veterán

Csak ugye csomó app nem illik dizájnilag még bele

Jaja, az iBooks is bénán néz ki az új designban.

x gon' give it to ya

(#100) NGA válasza fordfairlane (#99) üzenetére


NGA
addikt

Ez azt jelenti, hogy ha frissitenek egy appot, akkor 6.1.3-ra is ilyen pszihedelikus szinorgia fog jönni?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.