Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#201) GGMPC válasza Cyberpunk (#200) üzenetére


GGMPC
őstag

:K

LG G3 32/3 Titanium, iPhone 4S, Motorola V3xx, Motorola K1, Motorola V60, MacBook Pro 15' - 8GB RAM - 500GB SSD, iPad Mini 32GB LTE...

(#202) NGA válasza GGMPC (#195) üzenetére


NGA
addikt

Én örülök annak, amikor megtalálják ezeket a hibákat, és nyilvánosságra hozzák. Minden rendszerben van hiba. Itt is. Ezek a hibák a fejlesztéssel együtt járnak, bennemaradnak nemkivánatos rutinok stb.
Nézzük miről is van szó:

Tény, hogy egy kóddal lezárt telefonba, egy meghatározott műveletsorozat elvégzése után be lehet jutni.
Az autós hasonlatod sajna sok helyen sántit:

"ha ott hagyod a Blaha kornyeken - orizetlenul, letekert ablakkal, inditokulccsal a vezetoulesen, akkor el tudja lopni, mondjuk barki!"

ez igy felelne meg:

ha ott hagyod a Blaha kornyeken - orizetlenul, kóddal lezárt állapotban, akkor egy meghatározott mozdulatsorral ki lehet nyitni a csomagtartót, és meg lehet nézni mi van benne. Elinditani nem lehet.

Megértem, hogy baromi nagy epölfan vagy, de a tény az tény sajnos. Nekem is van Apple termékem, de nem estem kétségbe, hogy jajmivan. Ha jól emlékszem, a 6-osnál is voltak hasonló hibák. Mivel az Apple igy már tud a hibáról, majd kijavitja. Nem hinném, hogy ezért ekkora hisztit kell csapni.

(#203) Szelley válasza Cyberpunk (#196) üzenetére


Szelley
senior tag

Hemzseg a biztonsági hibáktól? :) mesélj még...
Anno Note2-n volt, hogy lezárt képernyőn segélyhívást kezdeményezve majd lerakva, bevillant egy tized másodpercre a homescreen. 4percnyi szarakodással bejutott a google playbe az illető, majd további szenvedések árán nagy nehezen rábökött a voice search-re, ahol egy lockscreen progit leszedve deaktiválni tudta a gyári kódolt lockscreen-t. Akkor egyből ment a fröcsögés hogy mekkora gáz, pedig ugyanaz van mint itt...hülye akinek van ilyenre ideje!

(#204) Cyberpunk válasza Szelley (#203) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Mit meséljek? Emlékeim szerint volt erről cikk nem egy, de a lényeg egyik sem feltörhetetlen szakavatott kezekben.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#205) GGMPC válasza NGA (#202) üzenetére


GGMPC
őstag

A hisztit az csapja aki a cikket generalta - szerintem!?.

Nem vagyok fan, de nem birom az ilyen cikkek hangvetelet!

Ennyi - szep estet! ;)

LG G3 32/3 Titanium, iPhone 4S, Motorola V3xx, Motorola K1, Motorola V60, MacBook Pro 15' - 8GB RAM - 500GB SSD, iPad Mini 32GB LTE...

(#206) NGA válasza GGMPC (#205) üzenetére


NGA
addikt

Az aláírásodból gondoltam, hogy epölfan vagy, mert azok sokszor kiírogatják, milyen Apple termékük van.

(#207) Cyberpunk válasza NGA (#206) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Más is kiírogatja. Ez csak egy jelzés, ha veszekedni kell megtaláljuk egymást. ;] :DDD

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#208) Wynsent


Wynsent
tag

Nekem nem akarja telepíteni az iPad 2-esem. Azt mondja, hogy nincs netkapcsolat. Ami azért vicces, mert közben facebookozom is rajta.

Alcatlel OT 302 --> Nokia 3410i --> Nokia 3220 --> SonyEricsson 800i --> SonyEricsson 910i --> Nokia 5800 (tubi) --> SonyEricsson Xperia X8 --> Sony Xperia P --> LG G2 --> LG G4

(#209) GGMPC válasza NGA (#206) üzenetére


GGMPC
őstag

Holnapi kiirasom: Moulinex botmixer, Indesit mosogép, Fiskars balta....

Igy jo lesz? :Y

Ui: Jah es alma csak kompot formatumban! :P

[ Szerkesztve ]

LG G3 32/3 Titanium, iPhone 4S, Motorola V3xx, Motorola K1, Motorola V60, MacBook Pro 15' - 8GB RAM - 500GB SSD, iPad Mini 32GB LTE...

(#210) GGMPC válasza Wynsent (#208) üzenetére


GGMPC
őstag

Azzal nincs kapcsolata - ahonnan a frissitest szedne! :K

Probalkozzal csak, mert ez csak pillanatnyi/atmeneti dolog! :K

[ Szerkesztve ]

LG G3 32/3 Titanium, iPhone 4S, Motorola V3xx, Motorola K1, Motorola V60, MacBook Pro 15' - 8GB RAM - 500GB SSD, iPad Mini 32GB LTE...

(#211) Fryskitt válasza GGMPC (#192) üzenetére


Fryskitt
addikt

Sose. :U

Ne vegyél élő nyulat Húsvétra! Az ilyenkor vett kisnyuszik 90%-a nem éri meg az egyéves kort!

(#212) Syl


Syl
nagyúr

iPad4, iOS7
Ha home gombbal lépek ki egy appból, akkor gyönyörű smooth az animáció.
Ha az ötujjas összehúzással, akkor meg darabos az egész.
Másnál is?

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#213) csab2 válasza Syl (#212) üzenetére


csab2
veterán

Igen, összehúzással darabosabb.

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#214) Romvr válasza Syl (#212) üzenetére


Romvr
őstag

iPad Mini-n nem látszik darabosnak. :F

"(...) instead of looking out, they look in. Instead of speaking, they listen. Instead of trying to make sense, they make dreams." ~ Thistle-Chaser

(#215) joey04


joey04
titán

iOS 7 adoption

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#216) #16820480 válasza joey04 (#215) üzenetére


#16820480
törölt tag

Naná, én is rögtön feltettem, amint megjelent. De mi az az ingadozás? Sok downgrade?

(#217) joey04 válasza #16820480 (#216) üzenetére


joey04
titán

sajnos nem hiszem. egyáltalán nem nagy az ingadozás. na meg hamarosan meg is fog szűnni a downgrade lehetősége.

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#218) #16820480 válasza joey04 (#217) üzenetére


#16820480
törölt tag

Miert, eddig volt downgrade lehetoseg? Azt hittem az csak a betarol van.
Amugy miert sajnos?

(#219) joey04 válasza #16820480 (#218) üzenetére


joey04
titán

Nincs, de egy rövidebb ideig mégis van rá lehetőség minden mókolás nélkül. [link]
Én sajnálom ha ez a fosch dizájn lesz a jövő. És nem csak az almánál.

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#220) GGMPC válasza joey04 (#199) üzenetére


GGMPC
őstag

Haha - mivel a telefonomat 2 hete csereltettem, ezert ma visitott, hogy szedjem le az ingyenes iWork csomagot es az iPhoto, iMovie-t! :C

Viszont hiaba van a gepemen az iPad Mini-re nem tudom atvarazsolni - :(((

(Sebaj - azt is kicsereltetem... ;] )

Amugy ingyenes most a QuickOffice es jar hozza 10GB tarhely a Google Drive-hoz, ha szeptember 26-ig letoltitek! :K

LG G3 32/3 Titanium, iPhone 4S, Motorola V3xx, Motorola K1, Motorola V60, MacBook Pro 15' - 8GB RAM - 500GB SSD, iPad Mini 32GB LTE...

(#221) #16820480 válasza joey04 (#219) üzenetére


#16820480
törölt tag

Nekem alapvetően tetszik a flat design, csak néhol kicsit túlzásba vitték. Mondjuk az új dokk szürke és magasabb háttere nem jön be, meg néhány ikon sem...

(#222) Cyberpunk válasza #16820480 (#221) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Nekem is tetszik. Néhány ikon ronda, meg ugye bugos, mint az a te esetedben is látszik. Nekem a legnagyobb problémám, hogy a dock-on zeneszám léptetéskor maximum közeli hangerőnél sűrűn félreérzékel, a bökést húzásnak veszi, és nem csak a zenét lépteti, ha nem felnyomja maxra a hangerőt, ami elég gáz lehet némely esetben. :DDD

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#223) joey04 válasza Cyberpunk (#222) üzenetére


joey04
titán

Én pont az ikonokkal vagyok úgy, hogy szokható. Kivéve Safari meg. Game Center. Viszont minden más...
De ha tényleg olyan lesz az új droid amit az sgs off-ban linkeltek, akkor legalább maradhatok iOS-en. :)

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#224) Cyberpunk válasza joey04 (#223) üzenetére


Cyberpunk
félisten

így van. ;] :)) Ja és mondják, hogy nem az alma után mennek még mindig, akkor meg mi ez a nagy flat dizájn mánia? ;]

[ Szerkesztve ]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#225) #16820480 válasza Cyberpunk (#224) üzenetére


#16820480
törölt tag

Mondjuk a flat az pont MS design ;)

(#226) joey04 válasza #16820480 (#225) üzenetére


joey04
titán

Ez olyan mint minden egyéb: volt az alma előtt is, de akkor ugrik rá mindenki, amikor az alma is megcsinálja. Ennek mondjuk a flat kapcsán nem örülök...

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#227) Cyberpunk válasza #16820480 (#225) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Hát ja lényegében. :DDD

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#228) #16820480 válasza joey04 (#226) üzenetére


#16820480
törölt tag

Erre szerintem kb ok ugrottakmutoljara. Oke, a droid nem teljesen flat, de az ICS ota lenyegeben ezen a vonalon halad.

(#229) kispecek


kispecek
aktív tag

Majd az Apple felvásárolja a HP-t és oda a flat design.....

Katt

;]

Napi egy alma - az orvost távol tartja.

(#230) GGMPC válasza kispecek (#229) üzenetére


GGMPC
őstag

Na azt ne - a hp az mindennek az alja!!! :K

LG G3 32/3 Titanium, iPhone 4S, Motorola V3xx, Motorola K1, Motorola V60, MacBook Pro 15' - 8GB RAM - 500GB SSD, iPad Mini 32GB LTE...

(#231) jamez


jamez
senior tag

Kinek megy? a telefonkönyvbe ha fel akarok rögzíteni egy nevet nem adja ki a virtuális billenytűzetet??!! :F :W
Ötlet?
Ugyanigy ha keresek benn akkor sem. :(

Ingatlan eladás-vétel, ingatlan jogi kérdések, bérbeadás kérdésed van? Hívj vagy pü.

(#232) Cyberpunk válasza jamez (#231) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Nekem megy.:U

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#233) joey04 válasza Cyberpunk (#232) üzenetére


joey04
titán

nálam is hibátlan

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#234) kispecek válasza jamez (#231) üzenetére


kispecek
aktív tag

Biztonsági mentés-gyári visszaállítás-majd visszatölt.

Próbáld ki és menni fog.

Mondjuk Én így tettem fel az iOS7-et, iTunes-on és hiba nélkül megy minden.

Napi egy alma - az orvost távol tartja.

(#235) GGMPC válasza jamez (#231) üzenetére


GGMPC
őstag

Nekem is megy - viszont amig nem volt full restore - addig elofordult...

Told le batran - azt a par app-ot meg visszarakosgatod te magad!

:K

LG G3 32/3 Titanium, iPhone 4S, Motorola V3xx, Motorola K1, Motorola V60, MacBook Pro 15' - 8GB RAM - 500GB SSD, iPad Mini 32GB LTE...

(#236) jamez válasza GGMPC (#235) üzenetére


jamez
senior tag

köszönöm a segítséget.
Ma reggelre érdekes módon megjavult. :U
gondolom az apple éjjeli supportja javította. :)

Ingatlan eladás-vétel, ingatlan jogi kérdések, bérbeadás kérdésed van? Hívj vagy pü.

(#237) aggressor


aggressor
aktív tag

nem lehet ki kapcsolni pin kódot a képernyőzárnál?

(#238) ZooLee válasza aggressor (#237) üzenetére


ZooLee
őstag

A PIN-kódra gondolsz vagy a hozzáférési kódra? PIN-kódot csak bekapcsoláskor kéri a készülék, a hozzáférési kódot (jelkódzár) miden alkalommal, mikor feloldod a képernyőt.

Mind a kettőt ki lehet kapcsolni, a PIN kódot a Beállítások -> Telefon -> SIM PIN alatt, a jelkódzárat a Beállítások -> Általános -> Jelkódzár alatt.

(#239) aggressor válasza ZooLee (#238) üzenetére


aggressor
aktív tag

jelkódzárra gondoltam...

(#240) Mosquito76


Mosquito76
csendes tag

Sziasztok!

Néhány szakmai észrevételem és kérdésem lenne, hátha valaki tud marketing maszlag nélkül, konkrét adatokkal alátámasztva, valós szakmai infókkal szolgálni.
Az IOS 7 a 64 bites új apple procira lett kifejlesztve, ennek ellenére fel lehet tenni korábbi telefonokra is, amik értelemszerűen 32 bitesek.
Az asztali gépek világából tudjuk, hogy egy 64 bites procin csak akkor fut gyorsabban egy program, ha 64 bites kódot tartalmaz, egy 32 bites kódokat tartalmazó program csak a proci 32 bites módját használja.
Egy 64 bites program meg eleve nem tud 32 bites processzoron futni.
***
A kérdés, hogy valóban két külön kernellel lehet telepíteni az IOS 7-et, és a különböző kernelekhez a programok külön 32 illetve 64 bites változata települ, vagy egyszerűen a 32 bites kernelbe raktak egy utasítás fordítót, ami érzékeli az új 64 bites proci jelenlétét, és a 32 bites kódokat 64 bitesre alakítja (on-the-fly)?
Vannak e az alkalmazás boltban ios7-re eleve 64 bites programok?
***
Mindenféle rossz szándékot mellőzve, pusztán a pécés tapasztalatra alapozva eleve prekoncepcióm vannak, hogy egy 64 bites lufival állunk szembe, és ugyan a proci 64 bites, de valójában szoftverek szintjén (a kompatibilitás miatt) továbbra is minden 32 bites.

Mosquito

(#241) devilstrausz


devilstrausz
csendes tag

Ha iOS 6-ról frissítenék, a biztonsági mentés elmenti az ingyenesen letöltött játékok mentéseit is?
Barátnőmnek ez volt a legfontosabb kérdése, mivel nem tudtam rá pontos választ adni, nem hagyta hogy neki essek a Minijének ;]
Előre is köszi :)

Lumia 900

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.