Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Karma


Karma
félisten

Az új Market G1-en és Magic 32B-n már használható a legújabb CyanogenMod-ban (4.1.10.1) :DDD Üdítő változás.

“All nothings are not equal.”

(#2) .mf


.mf
veterán

"Az új operációs rendszer a GSM mellett lehetővé már támogatja a CDMA hálózatokat is, számos több képernyőfelbontás kezelése is elérhetővé vált"

---

"beszédszintetizátorok segítségével közvetlenül lehet szöveget fordítani más nyelvekre."

Úúú már előre fájnak a rekeszizmaim, ha belegondolok, milyen lehet a gépi fordítást még gépi hanggal is tetézni :DDD :))

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#3) DarkByte


DarkByte
addikt

Remélem lassacskán lesz itt teszt a Pulse -ról. Kíváncsi lennék hogy arra lesz-e valamikor októberben Donut update, bár ha magyar fordított változatot kapunk, ki tudja mennyit fog késni e-végett. Mindegy, nem vagyok telhetetlen, Android -ot akarok :D

[ Szerkesztve ]

(#4) bmwk1200s


bmwk1200s
őstag

Bár nem értek hozzá, ezért szóljatok, ha tévedek, de nem az sdk tartalmazza azt is, ha pl. Iphone 3Gs szintű játékokat akarnék írni?
Mert látjuk, hogy szinte nap mint nap jönnek újabb és erősebb hardverre épülő Android telefonok, de minek ha nincs mivel kihasználni a benne rejlő erőt? Legalább is grafikai szinten.

Semmit sem írok alá!

(#5) Konflikt válasza Karma (#1) üzenetére


Konflikt
addikt

kirpobaltad, ha igen milyen lett?

Commodore Amiga 500 - es a kepzeleteinek tobbe semmi nem szab hatart! // VCIX-DCV&CMA

(#6) Konflikt válasza DarkByte (#3) üzenetére


Konflikt
addikt

Bog aztmondta (arenas talakozon) h nemsoka meglesz a cikk. szval jon az, csak lassan :D

Commodore Amiga 500 - es a kepzeleteinek tobbe semmi nem szab hatart! // VCIX-DCV&CMA

(#7) DarkByte válasza Konflikt (#6) üzenetére


DarkByte
addikt

Ha már az aréna találkozón ígérte akkor tényleg hamarosan be kell futnia. Nagyon kíváncsi vagyok mennyire lesz lehúzva, remélem egy korrekt ár-érték arányú mobil lesz még elfogadható hibákkal.

[ Szerkesztve ]

(#8) szrobi66


szrobi66
aktív tag

Sziasztok! Partícionálni szeretném az sd kártyát a hero-ban, ez a leírásom van hozzá: http://androidandme.com/2009/08/news/how-to-manually-partition-your-sd-card-for-android-apps2sd/ de nekem nem megy az sdk, 2.2es főzött ROM van a telón...mikor a tools-on belül rákattintok az adb-re csak egy pillanatra ugrik fel az ablak, szöveg fut végig, aztán eltünik. nem tudom a parancsokat bevinni. Mi lehet a gond?

(#9) norbesz74 válasza szrobi66 (#8) üzenetére


norbesz74
aktív tag

http://androidandme.com/2009/08/news/root-a-t-mobile-mytouch-3g-or-g1-in-6-minutes-and-flash-cyanogens-rom-with-donut-crumbs/ itt egx video rola.:)

(#10) szrobi66 válasza norbesz74 (#9) üzenetére


szrobi66
aktív tag

Köszi szépen, de ez csak a ROM felrakása, a kártyát külön kellene particionálni, találtam is hozzá leírást, de az csak class 6-os kártyával működik, az enyém class 4-es, azt meg lehet mókolni?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.