Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Skynet258


Skynet258
veterán

Az első helyezett jó, mert rája lehet dobni a csipketerítőt. A Trollie-ban amúgy van fantázia, én a kádban a telómat nyomkodtam mindig, lenne rá kereslet. Mondjuk a pára kérdés mennyire tenne jót neki hosszútávon.
Az ágyas az már nekem kicsit beteg, de tuti arra lenne a legnagyobb kereslet. :DDD

[ Szerkesztve ]

https://geekpulse.hu

(#2) dabadab


dabadab
titán

A verseny weboldala.
Itt egyébként van némi plusz infó is róluk, pl. az első helyezett az alapból átlátszó, hogy ne egy nagy fekete négyzet legyen kikapcsolt állapotban, a második helyezettet össze lehet csukni, mint egy könyvet (és a hátlapján szövetborítás van, mint a régi keménykötésű könyveken)

DRM is theft

(#3) Duck663


Duck663
őstag

Hát nem tudom, az első helyezett még úgy ahogy elmegy, mint érdekes koncepció, bár igazából elég haszontalan, a TV-hez kapcsolódóan nem lehet rátenni semmit, amúgy meg minek?! Venni egészen biztosan nem venném megy egyiket sem.

Igen-igen, még mindig Win7-et használok, és ha így haladunk még 2030-ban is így lesz.

(#4) opr


opr
veterán

Nem szeretek nagyon negativ lenni, de ha ezek voltak a legjobb otletek, milyen lehetett a maradek? :F

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#5) KillHates válasza opr (#4) üzenetére


KillHates
nagyúr

Pont ez vetődött fel bennem is. :D
Elég vérszegény a felhozatal. :(

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#6) Duree


Duree
veterán

Ha ezek a legjobbak bele se merek gondolni milyen lehetett a legrondább.

duree54

(#7) pilóta válasza opr (#4) üzenetére


pilóta
nagyúr

Igazából egy téglalapból kellene valamit kihozni.
Mondjuk szerintem is maradjanak inkább a téglalapnál, kár bonyolítani... :D

Aki él és nem boldog, az téved!

(#8) #16939776 válasza opr (#4) üzenetére


#16939776
törölt tag

Ha megnézed alaposabban ők sem nem tudnak mit kezdeni a nagy fekete téglalap lakótérbe illesztésének a problémájával, mint hogy valamilyen erősebb ingert adó dolog mellé teszik ami eltereli róla a tekintetet. Régen is ugyan ezt az álcázást csinálták a háziasszonyok a csipketerítővel és a cserepes virággal. :)

(#9) dabadab válasza #16939776 (#8) üzenetére


dabadab
titán

Szerintem te nézd meg jobban :) Átlátszóvá teszik meg összehajtogatják.

DRM is theft

(#10) pilóta válasza dabadab (#9) üzenetére


pilóta
nagyúr

Akkor viszont kár, hogy nem pályáztam, mert az én ötletem az, hogy le kell vinni a pincébe, amikor nem nézik, és akkor egyáltalán nem látható. Tuti nyerek... :D

Aki él és nem boldog, az téved!

(#11) gliskard


gliskard
senior tag

tervezésnél még mindig egy jó alap szabály: a design ne menjen a funkció rovására 😉

(#12) opr válasza #16939776 (#8) üzenetére


opr
veterán

En mindent ertek, de pont egy TV eseten azt kitalalni, hogy legyen az alja polc, es akkor vegre berakhatod ele a cserepes viragot, es ezzel meg dijat is lehet nyerni, agyam eldobom. :(
Gyakorlatilag egyetlen otlet se volt, aminek a vege nem az, hogy valamilyen szinten konkretan csokkenti a hasznalhatosagat, kiveve a furdoszobas cuccnak, az kozottuk az egyetlen ertelmes otlet, bar praktikusnak azt se mondanam, mert akkor mar inkabb egy jo tablet egy tokkal, es arban ott vagy, hogy a negyede, funkcionalitasban meg ott, hogy a kimondhatatlanul sokszorosa.

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#13) Reggie0


Reggie0
félisten

Akkor mar inkabb az etkezoasztalba kene TV, hogy a gyereknek meg kelljen ennie az atlatszo tanyerokbol az etelt, hogy rendessen lassa a meset :D
A tul sokat evo gyerekhez pedig opcionalisan valami undorito csatorna lenne kapcsolhato PIP-ben, mondjuk feherjefeldolgozo uzem belso kamerai :D

[ Szerkesztve ]

(#14) Rover623 válasza Skynet258 (#1) üzenetére


Rover623
félisten

"Az ágyas az már nekem kicsit beteg, de tuti arra lenne a legnagyobb kereslet."
Amikor megjelentek az első LCD kijelzők, azonnal felmerült bennem, hogy a menyóba kellene építeni a galériaágyam fölé! :D A gond ott volt, hogy azért azoknak még elég jelentős vastagságuk volt...ha síkba akartam volna mélyíteni, akkora lyukat kellett volna vágni a betonba, hogy féltem, a felső szomszéd padlója bánta volna! :D

primus inter pares

(#15) dabadab válasza Rover623 (#14) üzenetére


dabadab
titán

Valamikor a kétezres évek legelején ment is egy TV reklám, amiben a fiatal pár nem tudja, hogy hova rakja az új plazmatévéjét és végül az ágy fölé a plafonra szerelik - szóval ez a jelek szerint másoknak is az eszébe jutott :)

DRM is theft

(#16) Reggie0 válasza dabadab (#15) üzenetére


Reggie0
félisten

Vannak jo kis TV-nezos dobozok is, mint lifehack, ami konkretan egy kivagott kartondobozba helyezett tukor, hogy fekve is lasd a normal helyen levo TV-t :)

(#17) thunder6230


thunder6230
tag

Azert kivancsi lennek hogy egy komolyabb egyutlettol mikor szakad ki az agy feletti kijelzo:D

Ma reggel arra ébredtem, hogy már nem alszom

(#18) haxiboy válasza thunder6230 (#17) üzenetére


haxiboy
veterán

Inkább hogy vajon hány ilyen TV-be szerelnek kamerát ;] ;]

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#19) thunder6230 válasza haxiboy (#18) üzenetére


thunder6230
tag

Ez is jogos :D

Ma reggel arra ébredtem, hogy már nem alszom

(#20) waverider


waverider
senior tag

Lehetne egy 6. is amely neve Parabola lenne es az agyban fekve tevezos Console otletet vinne tovabb oly modon, hogy lefordul az agy labtamlaja fele, hogy ulve is lehessen nezni es aztan ha kikapcsolna az ember a tamlaban el is rejthetne magat :R

Informatikus csemete mondókája: ZIP ZIP csóka, vak vARJúcska. A Windows 2 dologtól akadhat ki: az egyik önmaga, a másik bármi más. Donald billentyűzetet használ, Mickey egeret. A WORD elszáll, az írás megmarad.

(#21) Ed_007 válasza Reggie0 (#13) üzenetére


Ed_007
aktív tag

:DD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.