Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#20) dezz válasza Horbal (#16) üzenetére


dezz
nagyúr

Nyilván nem otthonra, hétköznapi használatra szánták... De én nem haragudnék meg rájuk, ha hirtelen meggondolnák magukat, és jóval olcsóbban kezdenék árulni. :DDD Némi többletet még rá is fizetnék az U2410-re vagy LP2475W-re, de természetesen ennyit nem. (Majd ha beüt az ötös/hatos. :) )

Na ja, értelek, nekem is Eizo-m van, mégpedig S-IPS-es (nem mai darab). Többek között éppen a precizitás (és a panel) miatt került erre a választás. Csak hát időközben a Dell, HP, NEC is feljött egy kicsit.

pinnacle: Az EIZO-féle monitorteszterben szoktam 120-90-60-at beállítani (persze kimenthetném, de úgyis végig szoktam nézni többek között vele is minden monitort).

A HP alatt az RGB LED háttérvilágításost értettem, de azt hiszem, ezt írtam is. Az LP2475W nem igazán veszélyezteti a CG243W trónját... :) Ami az LP2475W-t illeti, ilyen még nem járt nálam, de hallottam róla, hogy előfordulnak ilyen esetek, de állítólag egyre kevésbé. Az U2410-esen, amit teszteltem, azon a jobb felső saroknál volt enyhén zöldesebb, de nem volt különösebben zavaró.

Baboon: Én inkább úgy mondanám, hogy középen világosabb, mint a két szélén. De ez nem a monitor hibája, inkább a fényképezőé (talán mégmesszebbről kellett volna fényképezni). Ha megnézed a 2. oldalon látható tanúsítványt, ott a világossági eltérés a panel nagy részén 2% alatt van, és csak egy helyen (jobb felső sarok) éri el a 4.2%-ot. (És valószínű elég hiteles értékek azok.) Élőben sem látszott.

Amúgy ugye nem a kis képet nézed? Annak generálását a barnás kép esetén rábíztam a fórummotorra, de most nézem, hogy az egy kicsit spórolós, mindjárt generálok inkább egyet magam.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.