Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) yash


yash
senior tag

Király :)

(#2) #54715584


#54715584
törölt tag

en mar regota hianyolom ezt a nokia telokban...

(#3) crue


crue
őstag

Én 6120-at frissítettem így majd' egy hónapja, szóval ennyit a nagy újdonságról.

(#4) #54715584 válasza crue (#3) üzenetére


#54715584
törölt tag

azt lehet? hogy? classicot?

(#5) crue válasza #54715584 (#4) üzenetére


crue
őstag

Igen classicot. Beállítások -> Adatkezelő -> Eszközkezelő -> Frissítések ellenőrzése
Megkereste, megtalálta, telepítette majd rebootolt és kész.

(#6) Pompi válasza #54715584 (#2) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Az N80 is tudta / tudja ezt. Nem is értettem, hogy az ezt követő modellekből miért hiányzott ez a funkció.

Feel Good Inc.

(#7) Sebhelyes válasza Pompi (#6) üzenetére


Sebhelyes
senior tag

Ja, az N80-nak is volt egy ilyen update-je 2007 eleje körül.

(#8) Stanley-B.


Stanley-B.
őstag

Na, ezentúl mostmár mindig így legyen.

(#9) Muton


Muton
addikt

mindenki örül ennek, amíg egyszer a Vikihez kapcsolódott vörösen világító NS-5-ös telefon azt nem mondja, h "az ön biztonsága érdekében nem engedélyezem a hívását" :D

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#10) Jégkokó


Jégkokó
veterán

Én ugy tudom, hogy a 6131 ben is van ilyen funkció

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#11) AMD Power válasza yash (#1) üzenetére


AMD Power
titán

Ez tényleg az! Jó ötlet! :R

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#12) joey04


joey04
titán

Én még egy telefonomon sem használtam ki ezt a funkciót, pedig több is tudta.szerintem nem egy nagy durranás.frissíteni én csak gépen keresztül frissítek

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#13) Jadro


Jadro
veterán

De a frissítés miatt törlődik minden. Így előbb le kell mentened a cuccaidat ahhoz meg úgyis gép kell. Innen kezdve már majdnem mindegy hogy gépen frissíted-e vagy nem.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#14) csab2


csab2
veterán

Föl nem foghatom, hogy ez a Nokiánál már viszonylag régóta meglévő szolgáltatás miért nem működik a Szimbi János telóknál? MÉg a kimondottan üzleti kategóriás E szériánál sem! Ha valahol, ott aztán igazán indokolt lenne! Remélem, ezután minden Nokia Szimbi János teló tudni fogja ezt!

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#15) yash válasza csab2 (#14) üzenetére


yash
senior tag

Ne legyél boota, E szériánál is működik, csak kábellel :) Meg NSU-val! Ez nem hiányzó fícsör, csak másképp van megoldva... egyébként előtte tényleg le kell menteni mindent, de az adat is jobb élve, mint holtan :)

(#16) csab2 válasza yash (#15) üzenetére


csab2
veterán

Bakter!

ITT MOST KIMONDOTTAN A MOBILHÁLÓZATON KERESZTÜLI SZOFTVERFRISSÍTÉSRŐL VAN SZÓ !!!!!! Amikor csak rákkattintasz a telefon egy ikonjára, és szépen MAGÁTÓL letölti a legfrissebb szoftot és telepíti is. Kábel, PC, meg minden egyéb sz@r nélkül.

Mondjuk ha előtte elolvasod a hírt, akkor ez egyértelmű.

Ha pedig viccnek szántad a hozzászólásodat, hát nem röhögtem.

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#17) yash válasza csab2 (#16) üzenetére


yash
senior tag

Jól van na, ne kapd fel a vizet... szépen süt a Nap ;)

(#18) attisx válasza Jadro (#13) üzenetére


attisx
addikt

Az N82 pl. már adatvesztés nélkül frissíthető (bár ebben úgy tudom nincs OTA frissítés funkció), godolom ezt a feature-t a lényegesen frissebb N78-ból sem hagyták ki... :U

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#19) csab2 válasza yash (#17) üzenetére


csab2
veterán

Éppen ez a baj. Felforr az ember agyvize :)

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#20) akos4 válasza attisx (#18) üzenetére


akos4
csendes tag

Miért? N78an h kell?:O

(#21) #16820480 válasza akos4 (#20) üzenetére


#16820480
törölt tag

megkeresed a Utilities/Device Manager menüt, és azon belül Options (bal szoftgomb) -> Search for updates. kell hozzá valamilyen netkapcsolat (wifi is jó), letölti a frissítést, majd telepíti. adatvesztés nélkül.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.