Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Redchili


Redchili
tag

En Irorszagban lakok, es mar 11-en delutan nem tudtam venni (a hirek azt mondta, hogy 3 ora alatt kelt el a teljes keszlet. Az ara (8GB) 169 euro, 45 euro-s havi elofizetessel (ami korlatlan sms-t, es 1gb adatforgalmat biztosit). 99 eurotol elviheto, de az elofizetes, akkor 70 euro koruli, meg tobb extraval. A 16GB-os ara 200-nal kezdodik. eBay-en megjelentek az elsok, 1000 euro koruli aron, halozatfuggoen.

Nem megmondtam?!

(#2) hemaka


hemaka
nagyúr

Jó, hát az USA-ban kb. annyi megvenni, mint nekem elmenni kenyeret venni a boltba. :U

(#3) AMD Power


AMD Power
titán

Ez azért nagyon durva. Ilyen gyorsan 1 millió eladott példány.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#4) szilu84


szilu84
tag

"Egyelőre nem tudni pontosan, hogy Magyarországon mikor kezdi el az iPhone 3G értékesítését a T-Mobile." meglepőőő...

(#5) AMD Power válasza szilu84 (#4) üzenetére


AMD Power
titán

Elméletileg szeptemberben.

[ Szerkesztve ]

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#6) Remittenda válasza AMD Power (#5) üzenetére


Remittenda
aktív tag

Engem nem is annyira az időpont érdekel, hanem inkább:

1. milyen tarifákkal - különösen adatcsomagok - lehet majd megvenni,

2. az iTunes teljes funkcionalitása elérhető lesz-e?

Ha elfogadható árakkal és a teljes - és főleg a legális vásárlást végre érdemben lehetővé tévő - zenebolttal jön az Apple, akkor nagyon komolyan meg fogom fontolni az iPhone-t, mint igen jó lehetőséget. Pedig vodás vagyok, vagy mi. :DDD

"Who are you working for, damn it?!" - レミッテンダ

(#7) Gazala válasza Remittenda (#6) üzenetére


Gazala
aktív tag

majd akkor lesz itt zenebolt, ha az artisjus eltakarodik innet a Holdra...

(#8) Redchili válasza hemaka (#2) üzenetére


Redchili
tag

Nemcsak az USA-ban itt is. Harom telefonnal futsz ossze: iPhone, Nokia 6300, es Nokia 2610 (vagy valamelyik hasonlo). Az utolsot azzal magyarazom, hogy ha ujbelepo vagy a szolgaltatonal, akkor a 70 euros nokiadhoz kapsz 80 euro lebeszelhetoseget. A hulyenek is megeri a regit a masik szolgaltatonal leadni...

Nem megmondtam?!

(#9) Peat;)


Peat;)
veterán

Ez a havi 10k perkálós dolog...na és még lehet hogy ehhez jön plusz költség is, mert sms meg netre oké, de ott a duma is, végülis csak telefon. Évi 120k-t és a kezdeti összeget akinek megér egy ilyen telefon az vegye. Én ilyen kategóriában biztosan a HTC gyémántját választanám.

(#10) kártmen válasza Peat;) (#9) üzenetére


kártmen
csendes tag

"Kint" 17500ft átszámítva a tarifacsomag hozzá,+a 200 dolcsis ár.
A hülyének is megéri.Főleg annak...

(#11) Integra válasza Remittenda (#6) üzenetére


Integra
titán

megkell várni amíg leesik a függetlenített telók ára és az usa-ból megvenni

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#12) Remittenda válasza Integra (#11) üzenetére


Remittenda
aktív tag

Na igen, ez is egy út, de valahol pont az a lényege, hogy legálisan használhatóvá tesz olyan dolgokat, amiket eddig csak "szürkén" lehetett megtenni - az, hogy ez mennyibe kerül és megéri-e, az már más kérdés... :)

"Who are you working for, damn it?!" - レミッテンダ

(#13) AMD Power válasza Remittenda (#6) üzenetére


AMD Power
titán

A hazai T-mobile pontos időpontot ugyan még nem mondott, de a hírek szerint szeptember végére tehető itthon a készülék bemutatása.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#14) ZoZa™


ZoZa™
senior tag

szerintem nem fog annyira fogyni mint az előd

iPhone 11, Macbook Air 2019, Renault Megane Grandtour 1.33Tce

(#15) szilu84 válasza ZoZa™ (#14) üzenetére


szilu84
tag

hát pedig az eddigi érdeklődés nem ezt mutatja

(#17) sp33dypr0


sp33dypr0
tag

Én igazából csak azt az egyet nem értem, hogy valójában miért is kell nekünk kimaradni az IPhone őrületből.... Igaz, nekünk alacsonyabb a fizetésünk, de azért biztosan lennénk néhányan, akik megtanulnának spórolni...

(#18) joey04


joey04
titán

Tényleg hatalmas szám. :R
De azt nem értem miért kell azon elcsodálkozni hogy ennyivel több kelt el az első pár napon mint a régiből, hiszen ezt eleve több helyen kezdték árulni.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#19) Csigger


Csigger
őstag

itthon is lett volna szerintem pár őrült, aki rohant volna érte a boltba!
pont tegnap beszéltem egy T-s fiatalemberrel a készülék, értékesítés osztályról, és ő sem tudott nekem semmit mondani, viszont megjegyezte a számom, kaptam tőle "névjegykártyát" SMS-ben, hogy ha megjelenik hív, illetve ha kérdésem van, forduljak hozzá! rendes csóka vót!

Apple and Android user

(#20) hola_bola válasza joey04 (#18) üzenetére


hola_bola
csendes tag

Van országos bontás is, igaz csak becslés.
Eszerint az USA-ban 400,000 kelt el, amit pont 100,000-rel több, mint ami az elődnél volt 3 nap alatt. Tehát nem csak azért adtak el többet, mert több országban árulták, hanem mert nagyobb rá az érdeklődés.

(#21) Viktor0610


Viktor0610
MODERÁTOR

El kell ismerni, elég jól indított a második felvonás?! :R

Mi lett volná ha mindenhol egyszerre kezdik forgalmazni? :Y

Engem majd akkor fog érdekelni, ha kihozzák valódi, elcsúsztatható QWERTY-billentyűzettel... :D

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#22) vyctorynox


vyctorynox
csendes tag

Szerintem butaság most venni Iphone-t mikor rögtön megjelenik. Mert nagyon magas lessz az ára, szerintem érdemesebb pár het várni, mikor már telített lesz a piac, akkor majd szépen megy le az ára a függetlenítetteknek. Ha veszek akkor olyat fogok, mivel véresszájú vodafonos vagyok:) De nemhiszem, mert nincs rá normális GPS software, a google mapsal, meg lehet fizetni a bytokért...:(

(#23) Integra válasza Remittenda (#12) üzenetére


Integra
titán

én leszarom
azért nincsen semmilyen apple termékem, mert rá akar szoktatni arra, hogy azt használjam amit ők rám akarnak erőltetni.
ha egyszer lesz, akkor úgyis kilesz kódolva és megfelelő szoftverek rajta lesznek és azt fogja játszani és úgy ahogy azt ÉN akarom és nem az apple.
addig meg kapják be

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#24) kártmen válasza Integra (#23) üzenetére


kártmen
csendes tag

Jogos. :C

(#25) Remittenda válasza Integra (#23) üzenetére


Remittenda
aktív tag

Ez is egy szemlélet. :U

"Who are you working for, damn it?!" - レミッテンダ

(#26) Redchili


Redchili
tag

Meg az is egy szemlelet, hogy valaki odavan erte, aztan elsokezben akarja tudni. Ha megteheted miert ne..

Nem megmondtam?!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.