Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#16) MC Pite válasza orbano (#14) üzenetére


MC Pite
veterán

Nini, a mester is erre jár :)
Eszembe jutottál ahogy tavaly csomagoltam össze a cuccokat - csak tőled/tőletek egy kis doboznyi cuccot szedtem össze; nem is emlékeztem már hány és hány verziót próbáltam. :)
HF1/2/3, S462(körmös-egyik alaplap foglalatcserére ment utána :DDD-és 4 lukas /754/939/775/AM2. VGA-ból is két félét próbáltam Hunfrostból; persze többször hozzányúltam (keretek helyének felmaratása; ill természetesen az összes nálam járt blokk polírozása). Hydor pumpa fékolajtartály tágulóval; Eheim 1046 Innova integrált tartállyal, többféle csövet szedtem elő, pótrotorok, gumibakok, tonna felfogatás, gyári és diy, átalakítók a pumpa vezérléshez (végül master/slave elosztó lett), tuning NB bordák normális és nemnormális (nvidiás) lapokhoz, kis bordák vga-ra, fetekre, vga fetekre, extrém tuninghoz a lapon mindenre ami melegszik, pici halk 4cmesek levegőt mozgatni ezeken a bordákon/ramokon, ioncserélt víz és gyógyszertári alkohol maradványok, innova uv reagens festék a vízbe, bilincsek, gyorscsatik, szűrők, és még ki tudja mi... (Beleértve a FULL vízhűtéses terveket, fet/nb/hdd és táphűtéssel :) ) Azért a fűtőszáljavítót, grefitpárnácskát, dip kapcsolókat, réz drótból a hidacskákat, keret/kupaklefeszítő célszerszámokat meghagytam ;] .
Amikor rám tört a nosztalgizázás ezeket összepakolva az új tulajnak; belekukkantottam az Eredmények mappámba, is, Athlon XP-kig visszamenőleg miket nem műveltem szerencsétlen procikkal/lapokkal/vga-kkal :D Hja, hoc-n mindig a főoldalon lenni, vr-zone-on akár a második oldalig felkapaszkodni nem kis meló; de jó kis hobbi volt :)

szerk: Fél tucat blokkod volt már nálam :)
Tavaly -nagyon nagyon nagyon nehezen- megváltam a víztől. Szép meg jó volt, imádtam; főleg amikor 5 fokig hűtöttük a szobát egy-egy új eredmény miatt :DDD . Egy vízcsere aktuális lett volna, ez ugye nálam félnapos meló volt. Aztán be kellett látnom hogy nem használom már ki; inkább használja olyan aki még ennek a lázában ég, az én alapfeszes mostani tuningomhoz nem kell. Így vízből lég lett; 7 évnyi raidezésből 32es ssd; és a drágaságos A2 Platinum eX-ből egy gagyi X-Fi, hogy USB-s társának adja át a helyét az ára (hifihez). Lassan a családalapításra kell koncentrálnom; változnak az idők :B
Most csak szolidan röcög a rendszer.

Elnézést a sok OFF-ért :R

[ Szerkesztve ]

<ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.