Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) gradilacine válasza Asifan (#100) üzenetére


gradilacine
csendes tag

Egy lengyel 2kg - os gázpalack van Lacinál ez általában két hónapig elég neki a töltése 1800 ft alkalmanként.A környéken ahol lakunk egy helyen van csak ahol lehet tölteni.Már jól ismernek bennünket,mindig oda megyünk.
De van egy patronos asztali kis tűzhelyszerűsége is.ezt hiszem, abba való gázt négyes csomagolásban szokta venne azt konkrétan nem tudom mennyibe kerül.Ezt használja mostanában.Tudni kell hogy hol érdemes a palackot megvenni, mert egyes országokban nagyon elkérik az árát,németben nagyon drága.Itthon is érdemes utána járni.

(#102) Stirbi válasza tausztomy (#87) üzenetére


Stirbi
addikt

Üdv, Gradilaci kolléga nem Waberers -es? :F

(#103) theooracy


theooracy
aktív tag

Üdv!
Volna egy kérdésem, amire nem találtam EGYÉRTELMŰ választ sehol.
Mégpedig: Ha valakinek több mint két éve van B kategóriás jogosítványa és megszerzi a C kategóriásat, az, tehát a C kategória is "kezdő" vezetői engedélynek minősül-e?
Tehát konkrétan az lenne a kérdés, hogy C kategória után egyből jelentkezhet E kategóriára, vagy ki kell várnia a két évet?
Köszi előre is.

(#104) tausztomy válasza theooracy (#103) üzenetére


tausztomy
csendes tag

Rögtön meg lehet csinálni az E kategóriát, nem kell várni.

(#105) theooracy


theooracy
aktív tag

Köszi!

(#106) Gradilaci


Gradilaci
tag

Üdv mindenkinek Bréda-ból, Hollandiából. Itt, egy SHELL-parkolóban töltjük a hétvégét Krisztiánnal, miután délután 4-re ürültünk le, és már nem kaptunk mára felrakót. Szerencsére van net is, egy Mekiben, a tv-t is sikerült belőni, bár annyira felhős az ég, hogy a magyar adók nem nagyon akarnak bejönni, a Duna kivételével. Sajna ez a kis tükör hátránya, északon már kevés a retekhez meg a TV2-höz, így ha hazaérek első dolgom lesz a 60-as tányérhoz egy tartócuccot beszerezni. Ha minden igaz, a naplót is befejezem és haza is küldöm, mert marhára lemaradtam vele. Amúgy ma meg tegnap nagyot futottunk, tegnap 11 után indultunk Móvárról, és ma délután kettőkor álltam itt meg a Samsungnál, ami 1200 meg egy kicsi km. Végig Staulandon, tegnap 720 volt az adag. Kapott az öreg rendesen, nonstop 90-92 volt az iram végig. Most nagy pihi jön, sajna kollégák nékül. Plusz jóság az egészben, hogy a kocsi orra előtt kb 50 méterre van egy vasútvonal, ahol fél óránként elhúz egy-egy szupervonat, legalább 2 kilóval. Krisztián majd megpróbálja levideózni, de nem lesz egyszerű, mert mire meghalljuk a sivítást, már el is húzott. De idő van rá, megpróbáljuk lekapni.

A világon a legszebb nyelv a magyar. Pl. ha az "anya" szó négy betűjéből egyet elveszünk, hármat pedig megváltoztatunk, a SÖR-t kapjuk eredményül...

(#107) JossZombie válasza Gradilaci (#106) üzenetére


JossZombie
csendes tag

Sok sikert a felvételhez, és jó pihenést !

Az élet egy szar játék, de a grafika nagyon ott van...

(#108) Gradilaci válasza Gradilaci (#106) üzenetére


Gradilaci
tag

Ja majd elfelejtettem, hétfőn meg körbe mindenhol kamionstop lesz, így lehet még hétfőn is itt leszünk...

A világon a legszebb nyelv a magyar. Pl. ha az "anya" szó négy betűjéből egyet elveszünk, hármat pedig megváltoztatunk, a SÖR-t kapjuk eredményül...

(#109) keIdor válasza Gradilaci (#108) üzenetére


keIdor
titán

Mi van a belgáknál meg a németeknél, hogy stop lesz?

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#110) Gradilaci válasza keIdor (#109) üzenetére


Gradilaci
tag

Szerintem valami Mária-dolog lehet, nem tudom. Mint tavaly amikor Prága alatt vártunk, emlékszel? Körbe mindenhol stop van.
Ja a belgáknál-hollandoknál nincs stop, de pl.Luxiban már van...

[ Szerkesztve ]

A világon a legszebb nyelv a magyar. Pl. ha az "anya" szó négy betűjéből egyet elveszünk, hármat pedig megváltoztatunk, a SÖR-t kapjuk eredményül...

(#111) Gradilaci


Gradilaci
tag

Megvan: Mária mennybemenetele lesz. Vagy volt...ezért mi meg sok-sok kolléga rohadunk valahol Európában hétfőn... :(

A világon a legszebb nyelv a magyar. Pl. ha az "anya" szó négy betűjéből egyet elveszünk, hármat pedig megváltoztatunk, a SÖR-t kapjuk eredményül...

(#112) keIdor válasza Gradilaci (#110) üzenetére


keIdor
titán

Emlékszem. :K

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#113) Peti111 válasza Gradilaci (#106) üzenetére


Peti111
csendes tag

Breda: Ha beírom a Google térképbe, hogy Hazeldonk West, nagyon rázoomolva panoráma fotók jönnek be, lehet barangolni a parkolóban. Gondolom, ez lesz az, mert Shell kút is van, vasút is van, közvetlenül a parkolóhelyek mellett.
Jó pihenést a hosszú hétvégére!

(#114) SzalaiG válasza Peti111 (#113) üzenetére


SzalaiG
addikt

És a Laci ott integet.... :))

(#115) Gradilaci válasza Peti111 (#113) üzenetére


Gradilaci
tag

Igen az az. A vasút tőlünk kb 30 méter, a belga határ is itt húzódik a parkoló végében. Ja a vonatot Krisztián sikeresen lelőtte, fél óránként süvít el a vonat a kocsi előtt, most tölti fel a Face-ra. nem gyenge masina, a sebességét csak becsülni tudjuk, sokan videózzák a parkolóban, de a 2 kiló a minimum,

Update: fent van a videó.

[ Szerkesztve ]

A világon a legszebb nyelv a magyar. Pl. ha az "anya" szó négy betűjéből egyet elveszünk, hármat pedig megváltoztatunk, a SÖR-t kapjuk eredményül...

(#116) Gradilaci


Gradilaci
tag

A 30. rész szerkesztés alatt, egy-két nap, és fent lesz. Képek ezúttal sem lesznek benne mert mind fent van az albumban. Úgy döntöttem, Pistiről két rész fog szólni, mivel kétszer indultunk el Magyarországról, másrészt lusta voltam ennyit írni egyszerre. Bocs érte... :)

Ui: Elkészült...

[ Szerkesztve ]

A világon a legszebb nyelv a magyar. Pl. ha az "anya" szó négy betűjéből egyet elveszünk, hármat pedig megváltoztatunk, a SÖR-t kapjuk eredményül...

(#117) erdimke


erdimke
újonc

én má nagyon várom... :C

Ajándék lónak ne nézd a gyomrát - mondták a bölcs trójaiak

(#118) SzalaiG válasza Gradilaci (#116) üzenetére


SzalaiG
addikt

A lustaság fél egészség. ;]
Plusz inkább imátkozz ne zúzz! :D

(#119) SzalaiG


SzalaiG
addikt

Szia Laci!

Merre jársz?
Ha külföldi cégnél dolgoznál akkor is kéne a GKI?

(#120) tancoskata válasza Gradilaci (#111) üzenetére


tancoskata
csendes tag

Nagyon örülök, hogy Mária mennybe ment, mert 3 napot fürödtünk a Garda tónál és egyet Triesztnél.
Itt ülök Óváron, egy hete igérik, hogy mehetünk haza. Helyette van Pozsony....

(#121) tancoskata válasza Gradilaci (#111) üzenetére


tancoskata
csendes tag

Nagyon örülök, hogy Mária mennybe ment, mert 3 napot fürödtünk a Garda tónál és egyet Triesztnél.
Itt ülök Óváron, egy hete igérik, hogy mehetünk haza. Helyette van Pozsony....

(#122) tancoskata válasza tancoskata (#121) üzenetére


tancoskata
csendes tag

Bocsánat a duplázásért....

(#123) SzalaiG


SzalaiG
addikt

(#124) SzalaiG


SzalaiG
addikt

Mizu? :U

(#125) SzalaiG


SzalaiG
addikt

De kihalt a topic. Remélem nincs baj!

(#126) SzalaiG


SzalaiG
addikt

Az új rész: 30

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.