Hirdetés

2024. június 25., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Pityu999 válasza gradilacine (#50) üzenetére


Pityu999
csendes tag

Velem minden ok. Ma már megyek vissza és ha minden igaz irány Porcia. Jön egy kolléga ide a közelbe rakodni így ő felvisz pestre szóval spórolok egy kicsit :)

(#52) gamek!ller


gamek!ller
senior tag

Faterek most irtak, Gien-ben rakodnak es szerdan Bolton a lerako. Pedig azt hittem ezen a heten elindulunk :(((

[ Szerkesztve ]

(#53) SzalaiG válasza gamek!ller (#52) üzenetére


SzalaiG
addikt

Van már infó mikor indulsz? Kérlek sok fényképet csinálj! :)

(#54) Gradilaci válasza SzalaiG (#53) üzenetére


Gradilaci
tag

Sziasztok. Calaisból estefele startolunk Boltonba, onnan Huddersfield, majd Liberec Csehben a program. Onnan reményeim szerint haza, és Krisztián jön.
Üdv mindenkinek.

[ Szerkesztve ]

A világon a legszebb nyelv a magyar. Pl. ha az "anya" szó négy betűjéből egyet elveszünk, hármat pedig megváltoztatunk, a SÖR-t kapjuk eredményül...

(#55) egybarát


egybarát
csendes tag

Sziasztok országutak királyai!! mi újság a nagy világban? Müködik a klimátok remélem ebben a hőségben, itthon is nehéz nemhogy úton, minden jót nektek!! :R

(#56) gradilacine válasza egybarát (#55) üzenetére


gradilacine
csendes tag

Németben egy hofban hétvégéznek,tartanak Cseh-be,utana reméljük haza, mert Krisztián már nagyon várja, hogy mehessen,Én pedig még két hét és haza cuccolok,és megérdemelt két hét szabadságom alatt csak itthon leszek a családommal.

(#57) egybarát válasza gradilacine (#56) üzenetére


egybarát
csendes tag

Köszike :) hu jól elszaladt az idő, akkor neked is előre jó pihenést :)

(#58) gamek!ller válasza SzalaiG (#53) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Kb csütörtökön.

(#59) 91Sumi


91Sumi
újonc

Volt szó arról, hogy Laci új autót kap arról mik a hírek? :)

(#60) gamek!ller válasza 91Sumi (#59) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Semmi egyelőre. Faterék hazaindultak, Prága felett vannak. Holnap délelőtt Magyarban vannak, beadják az autót műszakira aztán utána én jövök.

(#61) gamek!ller


gamek!ller
senior tag

Na srácok, faterék Pesten vannak, megyek értük és bepakolok :)

(#62) egybarát


egybarát
csendes tag

Ez jó hir :)) akkor készítsetek sok és érdekes képeket .. minden jót :R

(#63) gamek!ller


gamek!ller
senior tag

Vegyetek ra apat hogy irjon naplot amig itthon van.

(#64) Gradilaci válasza gamek!ller (#63) üzenetére


Gradilaci
tag

Nincs semmi kedvem nekiállni. Majd a hétvégén. Talán...Carlo "kolléga" termékenyebb ahogy látom...

nincs kedvem

A világon a legszebb nyelv a magyar. Pl. ha az "anya" szó négy betűjéből egyet elveszünk, hármat pedig megváltoztatunk, a SÖR-t kapjuk eredményül...

(#65) gamek!ller


gamek!ller
senior tag

Kész az autó, várjuk a melót.

(#66) gamek!ller válasza gamek!ller (#65) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Hétfőn indulok Madridba, ijjáijjájóóóóó.

(#67) Quiksilver válasza gamek!ller (#66) üzenetére


Quiksilver
aktív tag

Tudod... várjuk a képeket szeretettel :B Jó utat :K

[ Szerkesztve ]

Az embereket két dolog foglalkoztatja az ősidők óta: 1.Ki találta fel a munkát? 2. A többiek miért nem verték agyon?

(#68) sylard94 válasza gamek!ller (#66) üzenetére


sylard94
csendes tag

Az szééép:) A látvány is jó,a kilométer is gyül..Kell ennél több? :DD

Gradilaci-Nallunk nem a menyiség,a minőség számít:)Azért olvasunk téged és nem CarLót:P

(#69) tausztomy


tausztomy
csendes tag

Jó utat nektek, és élményekben gazdag sok ezer km-t! :DD
Kérnénk sok érdekes képet, ha lehet, rakományokról, fel-le rakodásokról stb. :R

(#70) Gradilaci


Gradilaci
tag

Köszönjük. Már Pesten vagyunk, holnap reggel 4-kor kelés, és indulás Jászberénybe rakodni. Elvileg szerda délután már La Jounquera, csütörtök este Henares. Krisztiánt ismerve sok kép lesz, és a következő napló maratoni kiadás lesz :o
A "viszont-látásra"!

A világon a legszebb nyelv a magyar. Pl. ha az "anya" szó négy betűjéből egyet elveszünk, hármat pedig megváltoztatunk, a SÖR-t kapjuk eredményül...

(#71) sylard94 válasza Gradilaci (#70) üzenetére


sylard94
csendes tag

Maratoni...:)Ez csak jót jelenthet :DD :DD

Jó utat!Viszlát :C

(#72) egybarát


egybarát
csendes tag

Ha jól olvasom akkor már bőven uton vagytok,kellemes együtt létett nektek szerencsés utat! :R

(#73) gradilacine válasza egybarát (#72) üzenetére


gradilacine
csendes tag

Ma érnek a Spanyol határra,ott lesz az a bizonyos eszem-iszom,este gondolom én Padrosa Figueresben netközelben.....

(#74) gradilacine


gradilacine
csendes tag

Sziasztok! Újra itthon vagyok. A saját albumomba felraktam azokat a képeket, amik nekem nagyon kedvesek. Egyenlőre nem megyek vissza, de ha mégis, majd jelezni fogom. Lacival csak a neten beszéltem, szerintem naplót is kéne már írnia. Krisztiánnal megjárták már Spanyolországot, jelenleg Franicában hétvégéznek, tartanak Hamburgba.

[ Szerkesztve ]

(#75) egybarát válasza gradilacine (#74) üzenetére


egybarát
csendes tag

Szia üdv itthon :R Köszönjük, megnézem :K

(#76) Gradilaci


Gradilaci
tag

Üdv mindenkinek itthonról. Sikerült beesnünk hétvégére, hétfőn rakunk le Csömörön. Most pihi van, töltjük a púpunkat, meg rehabilitálódunk. Ha minden igaz, hétfőre lesz napló is, képek sorsát nem tudom, Krisztián vagy 2000 körül lőtt a szűk két hét alatt, szerintem egy válogatás lesz a vége.

A világon a legszebb nyelv a magyar. Pl. ha az "anya" szó négy betűjéből egyet elveszünk, hármat pedig megváltoztatunk, a SÖR-t kapjuk eredményül...

(#77) tausztomy válasza Gradilaci (#76) üzenetére


tausztomy
csendes tag

Üdv. nektek is!
Kérdésem lenne feléd, nem-e tudod esetleg, hogy a Pálinkás intertranshoz van-e felvétel, illetve a Filip elérhetőségét megtudnád írni privátba?
Előre is köszönöm!

(#78) Gradilaci válasza tausztomy (#77) üzenetére


Gradilaci
tag

Pü ment!

A világon a legszebb nyelv a magyar. Pl. ha az "anya" szó négy betűjéből egyet elveszünk, hármat pedig megváltoztatunk, a SÖR-t kapjuk eredményül...

(#79) gradilacine


gradilacine
csendes tag

Sziasztok!

A fényképeket átnézve elkészult a Tanulójárat Bálinttal mappa is, ami felkerült az albumba

A többi képet még nem néztem át, de rengeteg van, így addig egy kis ízelítő a Spanyol régióról.

[ Szerkesztve ]

(#80) gumikacsa20 válasza Gradilaci (#76) üzenetére


gumikacsa20
csendes tag

Végül kész lesz a mai nap folyamán a napló vagy még várni kell pár napot?

(#81) tancoskata


tancoskata
csendes tag

Kirakjátok ide, ha megjelenik az új rész? Nagyon várom.
Itt ülök Padrosában. Kerülgetjük egymást Lacival. Nagyon szerettem volna személyesen találkozni veled.
Jó utat!

(#82) gradilacine


gradilacine
csendes tag

A naplóra még várni kell, én most jöttem haza 3 hónap után Lacinak is sikerült itthon hétvégéznie,elkezdte a naplót, de a családi élet most fontosabb volt. Ha elkészul a napló meg is jelenik.

Most voltak a Padrosában Laciék Spanyolból-Hollandba volt fuvarjuk, onnan jottek Magyarba.Most németbe mennek , valahol csak találkoztok :)

(#83) gamek!ller


gamek!ller
senior tag

Tancoskata: Most voltunk ott nem regen :)

Mas: Mostmar bevallhatja aki volt: Ki integetett tegnap Soltvadkerten ugy hogy majd elesett? :D

(#84) Asifan válasza gamek!ller (#83) üzenetére


Asifan
tag

Ezek szerint jó eséllyel jártatok Jakabszálláson is. Én is integettem volna :)

(#85) JossZombie


JossZombie
csendes tag

Merre járnal Laciék ?

Az élet egy szar játék, de a grafika nagyon ott van...

(#86) SzalaiG


SzalaiG
addikt

Mikor lesz itthon Laci szabadságon?

Ildi mikor kezd dolgozni a Mercinél Kecskeméten?

(#87) tausztomy


tausztomy
csendes tag

Üdv. mindenkinek!

Tegnap voltam felvételizni a Pálinkás Intertrans KFT-nél, és ma telefonáltak, hogy mehetek az üzemorvoshoz, mert felvettek. Azaz felvesznek, ha az orvosin is megfelelek.
Ha minden igaz hamarosan kollégák leszünk Lacival! :))

(#88) Asifan válasza tausztomy (#87) üzenetére


Asifan
tag

Nemzetközizni mész? 0km-es vagy? Hány évesen vágtál bele?

(#89) tausztomy válasza Asifan (#88) üzenetére


tausztomy
csendes tag

Igen, nemzetközibe megyek, mint ahogy Laci is, és 0 km-es vagyok még egyenlőre.
Most töltöttem a 33-at.

Gradilaci: Mégegyszer köszi a telefonszámot, remélem hamarosan összefutunk mint kollégák "Valahol Európában"! :DD

(#90) gradilacine


gradilacine
csendes tag

JossZombie:

Franciaországban vannak ma raknak le Marly La Ville-ben.

SzalaiG:

Laci októberben lesz szabadságon, tervezünk egy családi hétvégét,remélem minden összejön addigra.

Én 8-án kezdek Kecskeméten,addig szabadságon vagyok.

tausztomy:

Sok sikert neked!
Hallottam megvárakoztattak, de ihattál kávét :DD

[ Szerkesztve ]

(#91) gradilacine


gradilacine
csendes tag

tausztomy

Lehet , hogy mégsem te voltál, volt más is aki akkor felvételizett.Mindegy lényeg, hogy sikerült. :C

[ Szerkesztve ]

(#92) JossZombie válasza gradilacine (#91) üzenetére


JossZombie
csendes tag

Köszönöm a választ ! :R :R :R
Esetleg a naplóról lehet már valamit tudni ? ? ?

Az élet egy szar játék, de a grafika nagyon ott van...

(#93) Asifan válasza JossZombie (#92) üzenetére


Asifan
tag

Naplóról nem kérdezősködünk, akkor jön, amikor jön! Kész :)
Van jobb dolguk is, mint a naplóval foglalkozni.

(#94) gradilacine válasza JossZombie (#92) üzenetére


gradilacine
csendes tag

Állítólag a hétvégén megírásra kerül, én is rákérdeztem, de most elég sok minden történt, ami fontosabb volt.
Újra itthon vagyok, és sok dolgot kellett intézni mindkettőnknek.

Nehéz volt az átállás.... a három gyerek itthon maradt mi a világban ki erre, ki arra.
Megviselte kicsit a családot is,és bármilyen hihetetlen még a kutyát is.
De szépen alakulnak a dolgok,most már hétfőn kezdem a munkát, igaz hétköznap ott maradok, de van net, így el tudom rendezni a dolgokat, itt a fórumon.A család a hétvégén együtt volt, regenerálódtunk egy kicsit, így mindenki fel van töltődve valamennyire.

[ Szerkesztve ]

(#95) JossZombie válasza Asifan (#93) üzenetére


JossZombie
csendes tag

Nem akartam tolakodó lenni, csupán csak érdeklődtem ! ! ! :R

Az élet egy szar játék, de a grafika nagyon ott van...

(#96) SzalaiG válasza gradilacine (#94) üzenetére


SzalaiG
addikt

Bentlakásos a melód?

(#97) gradilacine válasza SzalaiG (#96) üzenetére


gradilacine
csendes tag

Egyenlőre a kolléganőmnél leszek, mert a buszjáratom elég rossz már hazafelé.Hétvégére viszont hazajövök.

[ Szerkesztve ]

(#98) Asifan


Asifan
tag

Üdv! Ilyen kérdés még talán nem volt, úgyhogy a kaják hűtéséről szeretnék kérdezni:)
Az autókban általában van gyárilag hűtő, vagy azt neked kell saját? (tudom, hogy vannak gyári hűtők, de a felszereltebb változatokban, és kérdéses, hogy az ilyen wabi féle cégek megadják-e az ilyen "luxust" a népnek)
Most hirtelen ez jutott eszembe :)
Ja a tévét sikerült mostanában üzemelésre bírni?

(#99) gradilacine válasza Asifan (#98) üzenetére


gradilacine
csendes tag

MInden autóban van hűtő a cégnél,van egy rész ami fagyasztó, és egy nagyobb, ami a hűtést szolgálja.Nyáron nem nagyon merek fagyasztott ételt küldeni az útra, de télen megvan a fortélya,hogyan lehet több készre főzött,fagyasztott ételt tárolni úgy hogy több napra elegendő legyen.Nem tudom valahova már írtam korábban, hogy előre elkészített ételt is visz Laci az útra, amit csak melegíteni kell.Kialakultak már azok az ételek, amit szeret is és nem változik az állaga felengedés után.
Most is vittek jó pár elkészített ételt magukkal.

A tévét elvitték magukkal , és használják is sikeresen.

(#100) Asifan válasza gradilacine (#99) üzenetére


Asifan
tag

Köszi a választ! Igen, gondoltam, hogy nyáron nehéz kérdés a fagyasztott kaja. Ezeket a gázpalackokat hol lehet tölteni, és milyen hogyan működik ez, mennyire drága mulatság? Úgy kérdezem, hogy kb mennyi pénz megy el erre egy hónapban, úgy, hogy amint látjuk, van használva rendesen.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.