Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) DraXoN


DraXoN
addikt
LOGOUT blog

Nekem is most már kb. 2 éve optibayban van a HDD-m az SSD mellett, az 1 hónap híján 7. életévét betöltő laptopomban.
Az én gépem egy Acer Travelmate 5520G. Ennek érdekessége, hogy még nem sata típusú optibay kellett bele, és meglepetésre sikerült is találnom (de csak a vékonyabb fajtát), így némi alátámasztással van ellátva (vannak ezek az öntapadós filc lábak.. abból egy vastagabb fajtát ragasztottam az aljára, pont jó) az optikai meghajtó helyére menő egység, de semmi gondot nem okoz.
Sajnos a gépem lassan csere érett lesz, már kezd kevés lenni, de semmi bajom egyébként vele, az alkalmazássebesség többnyire jó az SSD miatt. A HDD-n meg hely is van. Azért néha jó lenne ha lenne akkus üzemidőm.. ami sajnos ~5-10perc környéki. Meg sok alkalmazásnak kezd kevés lenni a proci (már a webböngészők is el-el tudnak gondolkodni.. az optimalizálás teljesen hiányzik belőlük manapság).

Az én gépemben egyébként egy 128GBos Kingston V200+ és egy 500GBos WD Blue egységek teljesítenek szolgálatot.

[ Szerkesztve ]

The human head cannot turn 360 degrees... || Ryzen 7 5700X; RX580 8G; 64GB; 2TB + 240GB + 2TB || Samsung Galaxy Z Flip 5

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.