Hirdetés

2024. június 1., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#201) tuser válasza rep3at (#200) üzenetére


tuser
aktív tag

Ok, neked van x pozitívod, másik félnek x+1. Úgy már utalsz/küldessz előre ? :) Ha nem, akkor te se fogsz hamarosan sokmindent venni, hisz nem lesz aki eladjon neked.

Alapfokú emberismeret és egy minimális bizalom elengedhetetlen.

[ Szerkesztve ]

4 Tb, 7200 RPM, garis winyó van óccóé' eladóóó : http://goo.gl/bWrs3

(#202) D1Rect válasza tuser (#201) üzenetére


D1Rect
félisten

"Ok, neked van x pozitívod, másik félnek x+1. Úgy már utalsz/küldessz előre ?"

Igen, kérdés nélkül.
Sőt előre is küldöm neki a cuccot. Ha minden okés akkor kifizetni.

Tudom, nekem könnyű. ;] :DDD

"The rewards of tolerance are treachery and betrayal."

(#203) bullseye


bullseye
addikt

a többmillió Ft valószínűleg szép profi behúzás volt, valami klasszikus "nigériai" üzlettel. Kivont eurók, stb. stb. mert amiért ennyi nehézséget okozott egy-fene beveszi az üzletbe...

csak nem úgy ment, hogy:
- Te, ugyan lógok a két telefonoddal, meg a 80k-val, de adj még 8 millát.
- Jó

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#204) roti86


roti86
őstag

Meg is érdemli, minden hasonló csalónak ezt kívánom! :((( Engem is átvertek 13K-val, igaz nem a harverapron, hanem a v*teran 1 éve, a csaló sajnos még mindig nincs meg (tudom én voltam a hülye, hogy egy 0 pozitívval rendelkezőnek utaltam előre), elfogató parancs van ellene, mivel nemcsak én vagyok érintett az ügyben. (a történetet a blogomban is leírtam)

(#206) hcl


hcl
félisten
LOGOUT blog

Ki az, aki odaadja a saját, jó telóját valakinek... és ilyen hülye indokra, hogy nincs pénze hazautazni... még ad is neki... Mert az benne van, hogy utalsz valakinek, és sehol a cucc, vagy nem azt kapod... de hogy még le is húzzon...

És még nem vertek át itt... Ráadásul nekem mindenki úgy fizet, hogy csak azután, hogy feladtam a cuccot!

Amúgy Kapitány Z. esete is hasonló.

@#188 Vasinger : Na meg az utánvét rohadt drága, úgy már el sem adod a cuccot.

[ Szerkesztve ]

Mutogatni való hater díszpinty

(#207) Retroboy88


Retroboy88
csendes tag

hát ez ááá hihetetlen :D azért sajnálom de ilyet csinálni... :S

(#208) Ateszzero


Ateszzero
őstag

Jó olvasni ilyeneket, csak az a nem jó amikor több év múlva olvassuk. Nem mindegy.
Azért örülök hogy legalább meg lett, viszont szerintem egy sértett sem kapja ettől vissza a pénzét, ami elég sajnálatos. Más megdolgozik érte ha kell túlórázik egy nyomorult gyárban ami úgy néz ki mint egy börtön,dohos szag van, rácsok az ablakon, zúgnak a gépek, és egy héten csak egyszer látja a napot ,,mert reggel5-kor még nincsen, délután 5kor meg már nincsen nap. Aztán az ilyen sz@rember meg kicsalja az utolsó kis gyüjtögetett pénzét is az embernek.
Remélem nagyon sokszor meg fog érte fizetni az életben. Sőt. Kívánom hogy többszörösen fizesse vissza az élet keservével.

(#209) Troy89 válasza Ateszzero (#208) üzenetére


Troy89
csendes tag

Ates megfogalmaztad azt,ami számomra is a legfontosabb:

"Aztán az ilyen sz@rember meg kicsalja az utolsó kis gyüjtögetett pénzét is az embernek."

Van akinek 5000.-Ft annyi mint 50.-Ft,én sajnos,vagy szerencsére nemtudom,nemtartozok ezek közé.Viszont biztosan tudom,hogy azok az emberek akiknek pár ezer forintér is össze kell húzniuk magukat,hogy vehessenek valamilyen műszaki cikket,sovány vigasz még az is ha életfogytiglant kapna.És a probléma az,hogy annak akinek kevés van,azok szoktak naivabbak lenni ,mert örülnek ha találnak valamit ami 5 ezerrel olcsobb mint a többi.
Köszönjük a cikket! :R

LIve for Nothing,Or Die for Something?

(#210) kenesei1982 válasza Troy89 (#209) üzenetére


kenesei1982
aktív tag

Azért megnézném azt az embert is akiből milliókat csalt ki......
Ott sincs minden rendben. Ha valaki ilyen szöveggel hív külföldről h nincs pénzem hazautazni és nem rokonom/barátom, akkor ott rohadjon meg. Nemhogy pénzt adjak neki.

[ Szerkesztve ]

(#211) josii93 válasza kenesei1982 (#210) üzenetére


josii93
csendes tag

Az biztos hogy ott rohadjon meg :DDD
ott a pont :DD

Ha privátot írok, illik rá válaszolni !! || http://on.fb.me/qlZD3G <- itt meg találsz.

(#212) Neil Watts


Neil Watts
veterán

LOL! Ha kinagyítom, akkor nincs kitakarva a szeme. :W :W :Y
Szép történet amúgy

(#213) jézusom


jézusom
addikt

Az a véleményem, hogy aki nem érti miként tudott a sértett ennyi pénzt odaadni a csalónak, az könnyen ugyan így járhat!
Sajnos ez olyan, hogy az ember bebukik egy összeggel, meglebegtetik, hogy x összegért visszakaphatná. Belemegy, kifizeti a repjegyet, aztán észre sem veszi, már csak azért ad pénzt, hogy amit odaadott az visszajöjjön, hátha végére jól jön ki belőle.Aztán szép lassan jönnek az indokok, mire kell még hogy visszakaphasd...
Ennek ez a menete!

(#214) Kassadin válasza jézusom (#213) üzenetére


Kassadin
addikt

Tényleg? Ott a fejben igen súlyos problémák vannak akkor.

[ Szerkesztve ]

(#215) WonderCSabo


WonderCSabo
félisten

Csak most olvasom ezt a posztot. Ez durva.

(#217) duffbeer válasza jézusom (#213) üzenetére


duffbeer
őstag

Idéznék:
"...aztán észre sem veszi,..." <- Ez a varázsszó!

Ahogy előttem írták, itt már alapban gondok vannak a fejben. Azért legyünk már őszinték, az élet nem úgy működik, hogy "nemodafigyelésből" elköltök egy milliót...
Aki erre képes, az vagy pénzt izzad és nem számít, vagy/és iszonyat naív!

És pont, hogy aki nem érti a történetet, azzal nem fog előfordulni, ugyanis nem a módszert nem értjük, hanem azt, hogy valaki hogy nem kapcsol időben! Én már eddig eladtam ezt-azt, találkoztam már fura figurákkal... de azért, ha ilyen egyszerű lenne valakit lehúzni, akkor hemzsegnének az így megkárosított emberek, de eddig nem sokról hallottam.
Ekkora összeget még befogad az ember gyomra, ha egy összegben, egyszerre húzzák le, valami átveréssel, ez tényleg előfordul. De könyörgöm ekkora összeget apránként?...

Más:
Hasonló eset, pár éve motort akartam venni, találtam itthon egy furcsán olcsót. Érdeklődtem emailben, mert a telefont nem vette fel, majd jött a válasz, hogy a motor mégsem hazai, angliában van, ha érdekel, utaljam el a hazaszállítás költségét és a vételárat egy vadidegen arcnak (!! itt már törölve a téma), majd küldik a motort. Röhögtem egy kellemeset, majd elmeséltem pár barátomnak néhány sör társaságában, mire kiböki az egyik hogy egy ismerőse Amerikába utalt 1,3m Ft-ot (!!!!) ugyanígy és hát sajnos a motor nem érkezett meg... Most erre mit mondjak? Nem véletlenül van az ebay és annak értékelő rendszere. Ha valaki ilyen hülye, hogy egy ellenőrizetlen, fűalatti apró alapján ennyi pénzt képes kiutalni, annak úgy kell! Ezt nem lehet másképp értelmezni. Az mondás: Okos ember más kárán tanul. Ja, egy több diplomás mérnökről van szó...

(#218) Gyufaaa


Gyufaaa
veterán

Ez de kemény! Ráadásul a közelben lakott a flótás.

(#219) DEV_NULL válasza z0d1AK (#10) üzenetére


DEV_NULL
őstag

ez a 2 hsz nagyon jó :C

(#220) Koley


Koley
tag

Csak most olvastam ez a cikket, durva

(#221) Endreas


Endreas
tag

Az eredmény a hasonló ügyek eredményekhez hasonlítva is üdvözlendő..

1.) Lehet az ilyen jogerősen elítélt formákból adatbázist kellene készíteni.. Pl.: cselekmények darabszáma, régió, összeg, fénykép :D

2.) A leírt esetben érdekelne mi volt az indok hogy az ember "több millió" forintot kifizetett végül - mi lehetett a "lendített tartalom" ?

3.) Egyébként meg előre semmit nem fizetünk! ;)

Kérdezz.

(#222) Bandee2


Bandee2
tag

A 80ezer Ft-os útiköltség kifizetése helyett simán vehetett volna magának egy telót... elég fontos infók lehettek azon a régi telón h ennyit kiperkált érte.. biztos nem akarta elveszíteni a nagymamája telefonszámát :D

(#223) davidsone


davidsone
addikt

Naneee!!! Ki az a madár aki ilyet bevesz és útiköltség néven 80ezret utal??!!!!
ilyen nincs. :Y
erre születni kell :DDD

[ Szerkesztve ]

...reklámozzák, terjesztik, beszippantják az agyadat, megerjesztik...

(#224) alienpapa


alienpapa
senior tag

pa-pa-pa-patkány

''Science has failed our mother Earth.'' - S.O.A.D.

(#225) Peethy válasza davidsone (#223) üzenetére


Peethy
őstag

Ezt én is nehezen dolgoztam fel...

(#226) Muerte


Muerte
addikt

Remélm pár évig pihentetik a sitten,a baj csak az h ott is ingyen él az adófizetők pénzéből.

(#227) x_o_n


x_o_n
veterán

Tiszta szégyen hogy ilyen emberek vannak...hogy megusszàk,mert sajnos 99,9% megussza.

(#228) PH-User


PH-User
addikt

Remélem, hogy a rohadt Yana076 is bekerül egy jó pár évre. :U
Ennek pedig örülök. :R
Az szomorít el, hogy rajta kívül még nagyon sokan vannak, akik ezt művelik... :(

''Amíg szól a zene muszáj felkelni és táncolni.''

(#229) H.Ezredes válasza PH-User (#228) üzenetére


H.Ezredes
őstag

Sajnos így van de még eljön az-az idő amikor keményen ráb@sznak..... De aki már rutinosabb róka itt azokat jóval nehezebb átejteni/nem is nagyon lehet én úgy gondolom...

►Herman Ezredes™◄►BMW Garage™◄► BMW szervizelés és tuning ◄► Minden ami BMW !! ◄

(#230) sladka_pani


sladka_pani
aktív tag

Most olvastam csak véletlenül... hát én is csak azt tudom hozzáfűzni, hogy az ilyeneknek a börtönben a helye, de sajnos ez EGY DARAB SZAR a trágyadombról, ami nem tisztítja ki a levegőt. Viszont aki belelépett a szarba (milliókat küldött neki), és nem is akart onnan kiszállni, az fulladjon is bele, azt érdemli.

...nem mondtuk el, nem hangzott el, mit jelent az Oi! Oi! Oi!...

(#231) Hank18


Hank18
csendes tag

Elolvastam, de most őszintén ki az a hülye aki átadja a telóját és még 40-et, utána még 80-at...aztán meg még mit tudom én mennyit??? Vicc. Gratula.

[ Szerkesztve ]

Hank18

(#232) donkadavid válasza sladka_pani (#230) üzenetére


donkadavid
tag

Egyetértek megérdemli ha ennyire hülye volt! Néha annyira szánalmas ez az ország, egyeseknek miért nyújt élvezetet az hogy kipostáztatják magukhoz a csomagot és nem veszik át? :W :W

(#233) syC


syC
addikt

"
...Megállapodtak egy újabb találkozóban, de a gyanúsított arra már nem ment el, mondván külföldre kellet utaznia, ahonnan nem tud haza jönni, mert nincs pénze a visszaútra. A sértett ennek költségét is magára vállalta, 80.000 forintot utalt át neki, majd ezt követően további valótlan tartalmú állításokkal újabb pénzt, több millió forintot.
"

Hát aki ezek után még utal, az megérdemli!

(#234) flash-


flash-
veterán

"Rosszabbul járt egy budapesti férfi, aki szintén egy internetes hirdetésre jelentkezett. 40.000 forintért mobiltelefont vásárolt tőle, de azt nem kapta meg azonnal, sőt saját meglévő készülékét is átadta a csalónak, hogy arról az adatokat mentse át az új készülékre. Megállapodtak egy újabb találkozóban, de a gyanúsított arra már nem ment el, mondván külföldre kellet utaznia, ahonnan nem tud haza jönni, mert nincs pénze a visszaútra. A sértett ennek költségét is magára vállalta, 80.000 forintot utalt át neki, majd ezt követően további valótlan tartalmú állításokkal újabb pénzt, több millió forintot."

Hát én ezt a budapesti férfit elmegyógyintézetbe zárnám,hogy lehet valaki ilyen idióta hogy látatlanban ennyi pénzt ad?Az ilyen már megérdemli.

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#235) syC


syC
addikt

Ez a bekezdés sokaknak szemet szúrt :D Az emberi hülyeség tényleg határtalan..

(#236) greggggg válasza syC (#235) üzenetére


greggggg
aktív tag

lehet h hardveraprós urban legend.

greggggg felhasználónak 5 piros pontja 0 fekete pontja van.

(#238) --HARDCORE--


--HARDCORE--
senior tag

nézzük mit ér a börtön... [link]
hát.. lehet nincs is igazi büntetés már az életben.. lehet már csak aza büntetés ha diploma nélkül éhbérét küzdve élsz, vagy épp elveszik a házad, bedől a hiteled és megfagysz az utcán.. ez azért keményebb mint bent melegedni az adófizetők pénzén a börtönben meleg kaját enni, olykor tanulmányokat folytatni állami támogatással, kábeltvzni meg netezni... szép új világ!

Csatlakozz a ReVoluthoz, ne fizess a semmiért a magyar bankoknak! "Kedvezményes SMS értesítés KIKAPCS! ___Üdv.: Zsolt___

(#240) banánocska


banánocska
aktív tag

Vannak sokkal rosszabb csalók. Hermann Gyulát akarom majd itt látni:)

[ Szerkesztve ]

(#241) robi baggio válasza hcl (#206) üzenetére


robi baggio
tag

Akit így be lehet csapni az megérdemli.A mai világban mindenki felejtse el a jóhiszeműséget.De ez a csávó legalább igényes tetkót csináltathatott volna a behúzott pénzekből! :D
Senkitől ne vegyetek semmit előre utalással.
Vaterán sok ilyennel lehet találkozni,h az árú helye külföld,előre utalás,nincs időm személyes találkozóra,stb....
Ha pénzt akar keresni a barom akkor fektessen bele,mert ha qrva jó áron tudja külföldről a cuccot akkor tuti el is adja és nem marad rajta.Csak hát patkány csöves szar üzlet politikával,vagy a nehezen megkeresett pénzetekre pályázik....
Én egy esetben utalok haza..Ha az asszonynak pénz kell! :D
Szép lehúzás mentes napot mindenkinek! :R

http://www.personenschutz-robert.at

(#242) alibaba78 válasza robi baggio (#241) üzenetére


alibaba78
őstag

Kemeny 1 evvel ezelotti hsz-re reagaltal. :U

(#243) robi baggio válasza alibaba78 (#242) üzenetére


robi baggio
tag

Az volt szimpi! :)
Tököm tudja,h írjak új beszólást!
Elnézést ha megbántottalak,bocsánat. :R

http://www.personenschutz-robert.at

(#244) Tomate


Tomate
veterán

"Rosszabbul járt egy budapesti férfi, aki szintén egy internetes hirdetésre jelentkezett. 40.000 forintért mobiltelefont vásárolt tőle, de azt nem kapta meg azonnal, sőt saját meglévő készülékét is átadta a csalónak, hogy arról az adatokat mentse át az új készülékre. Megállapodtak egy újabb találkozóban, de a gyanúsított arra már nem ment el, mondván külföldre kellet utaznia, ahonnan nem tud haza jönni, mert nincs pénze a visszaútra. A sértett ennek költségét is magára vállalta, 80.000 forintot utalt át neki, majd ezt követően további valótlan tartalmú állításokkal újabb pénzt, több millió forintot."

Hát ha valaki ennyire fogyatékos meg is érdemli... :(((

(#245) Graphics válasza Tomate (#244) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Milyen műszaki cikkért utalt bárki is több millió forintot :(

Eladó Poco F4 GT - 12/256GB kivitel, szürke, minden tartozékkal - 91999 FT - ingyen szállítással

(#246) MiAFak válasza Plazmacucci (#48) üzenetére


MiAFak
tag

De ez az ügy azèrt màr tènyleg K.O , hàt hogy az úr istókàba lehet így palira venni valakit?! Én azt mondom meg is èrdemli ! És ez a vevőre is vonatkozik. Meg esèlyes hogy nem minimál bèrt keres ha "milliòkat" csalt le róla a csóka , szóval meg èrdemli!

Gondold meg 2x is , mielött írsz egy levelet. :)

(#247) MiAFak válasza Graphics (#245) üzenetére


MiAFak
tag

Szerintem elírtàk ès nem műszaki cikk lenne , ha nem egy arany rùd .. :D

Gondold meg 2x is , mielött írsz egy levelet. :)

(#248) fps8


fps8
senior tag

Ez még egy jó eset. Én 2009-ben "vettem" telefont egy "Szűcs Balázs" nevezetű Kaposvár környéki fickótól, és még csak előzetesben van... Bár már volt ítélet és várom a pénzem, de 3 év???...

"War... war never changes"

(#249) lugosi válasza MiAFak (#246) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

"Meg esèlyes hogy nem minimál bèrt keres ha "milliòkat" csalt le róla a csóka , szóval meg èrdemli!"

Magyarul ha valaki nem minimálbért keres, akkor megérdemli hogy átverjék?
Te minimálbért keresel? Ha nem, akkor téged is verjenek át? :F
Gondold át szerintem az értékrended...

Egyébként ez is nagyon szomorú, hogy nálunk alapszabály kell hogy legyen, hogy ne vásároljunk előre utalással. Az ebayről csak így lehet vásárolni, és működik. Mind a vásárlás, mind a vevő védelme. Ezen is érdemes lenne elgondolkozni.

[ Szerkesztve ]

(#250) x360elite válasza lugosi (#249) üzenetére


x360elite
őstag

Sziasztok.

Ne már gyerekek. Milyen teló volt az, hogy emberünk ennyire ment utána??? Talán gyémántból volt? Ki az a barom állat, aki ennyire nem veszi észre, ha hülyére veszik. (elnézést, de nagyon dühít a dolog... természetesen sajnálom a szerencsétlent akit átvertek, de valahol az ő hibája is.) Már az első plusz pénz kunyerálásnál rendörséghez kellett volna fordulnia. Tudom, hogy utólag könnyű okosnak lenni, de attol még így van. Uram Isten szerencsétlen emberrrrr !!!!! :W :W

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#251) djdaniel válasza Tomate (#244) üzenetére


djdaniel
senior tag

Na ezen de jót röhögtem :DD
Kifizette 40k+ oda adta telefonját, és akkor még fizet több milliót hogy megkapja a 40ezres készüléket.

"Hát ha valaki ennyire fogyatékos meg is érdemli,,
Egyetértek veled :K

(#252) utánvétel


utánvétel
aktív tag

Több milliót mi a túróra fizetett ki? :F

*** A printer lassítja a papír haladását a szemetes felé... ***

(#253) Somesz1988 válasza Djuree (#198) üzenetére


Somesz1988
csendes tag

Pontosan. Mikor ezt a részt olvastam, utána nem tudtam, hogy sírva vagy röhögve vakarjam a tapétát. :W
És igen, sokan írták de én is mondom, a végén a plecsni király :D :C

Kíváncsi vagyok, volt e valaha olyan teszt, ami ezt érdemelte, nem csak plecsni nélküli hagyták (?) :DDD :D

[ Szerkesztve ]

Régi rendszerben piros-fekete 27-0 :) http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Somesz1988

(#254) pycur


pycur
tag

Én is jártam így tavaly, viszont engem meglepett a válasz. Ugyanis akkoriban 20e ft alatti érték nem számított bűncselekménynek csak szabálysértésnek, és a rendőrségnek nem volt joga! kikérni se a telefon társaságtól se a banktól a kapcsolati adatokat. Emiatt lezárták a nyomozást 1 hónap után.
Fél évvel később tesóm járt így szintén egy telóval, de ő már ezek alapján biztonságosabbnak érezte az ügyét mert ő 35000-et utalt át egy számlaszámra. Aztán ugye 1 hét, sehol semmi, hirdetés, mailcím, telefon megsemmisítve. Na ő is bejelentette hogy baj van, aztán jött a meglepi. A túl sok visszaélés miatt? megemelték a minimum bűntett értékét 40000 ftra, hogy ne nyomozzanak olyan sokat(gondolom).... Hát mondanom sem kell hogy miket gondoltunk.
De akkor ez azt jelenti hogy 40e ft alatt szabadon lehet pénzt kicsalni a másiktól?

Az agy a hardver, az ész a szoftver, az IQ pedig a verziószám. :D

(#255) stef6 válasza pycur (#254) üzenetére


stef6
tag

Úgy van ahogy mondod, butikokba bemennek és tudják hogy mennyi az az értékhatár hogy ha elkapják rendőrt hívnak akkor csak lebasznak és mehetsz, régen egy haverom feleségétől rendőr füle hallatára úgy köszönt el az elkapott tolvaj hogy viszlát még jövök.

06309953738

(#256) Teclis1993


Teclis1993
tag

Örülök hogy a yardok nem csak malmoznak és remélem mindenki vissza kapja a pénzét!

DE! a naiv emberek meg ne vásároljanak netten vagy figyeljenek oda 1-kis gondolkodással el lehet kerülni ezeket a rendőrségi és hasonló procedúrákat ami megint csak rengeteg pénz, csalók addig lesznek míg vannak naiv emberek akiket át lehet verni. Ha figyelnének és nem a nyálukat vernék azonnal mikor meg látnak egy hirdetést ahol az adott termék lényegesebben olcsóbb vagy egyéb akkor nem lenne ennyi csaló :D Én 38 000Ft-vell tanultam meg ezt és semmit nem tett a rendőrség pedig 22 személyt vert át az illető az Expreszen volt akit többel is.

Mellesleg most az 1000-böl egyet el kaptak hogy legyen mit mutogatni amúgy szarnak rá..

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.