Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

sztem nem kellene kimenned közterületre, de majd Lauda megmondja ;] :DDD

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#2) Hieronymus


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

Kár volt törölni a másik bejegyzést.
Kötekedők mindig vannak és lesznek.
Ha kötekedni akarnék, de nem akarok, akkor a követési távolság és a relatív gyorshajtás irányába terelném a beszélgetést. :DDD

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

(#3) raczger


raczger
őstag

"Na itt hány szabályt szegtem meg?"
Az összeset ;]

www.movat.hu - http://bit.ly/2mIziA4

(#4) JoeYi válasza Hieronymus (#2) üzenetére


JoeYi
őstag

törölte mert rájött hogy nem tud álszent módon okoskodni mellette, hogy bezzeg a biciklisek meg az autósok milyen szabálytalanok meg bének, miközben ő csak dinamikusan vezet ;]

Ő tipikusan az a vezető aki maximálisan felvan háborodva ha egy bringás átmegy a piroson, de amit ő csinál az belefér

[ Szerkesztve ]

(#5) Kolondrum


Kolondrum
félisten

Relatív gyorshajtás? Követési táv? Hagyjuk már óóóh. 30-as táblánál 140 az a durva az valóban sok, de ezek semmik.

raczger! A vidi kedvéért a stop táblát is láttam. ;)

JoeYi! Pontosan, engem elővesznek mindenért azokat meg nem. :))

Pont a legjobbkor indultak be a HSZ-ek épp a plafonon vagyok épp a motor miatt. Melóig csak peace lesz. :))

[ Szerkesztve ]

(#6) #56573440


#56573440
törölt tag

végig indexeled a jobbos után az utcát, nem látod sötétben a villogó ledet, majd azzal a lendülettel balra fordulsz... és élből a szembejövőbe kanyarodsz a végén. mindezt másfél perc alatt ;]

de legalább ide vettél fel kesztyűt nem úgy mint a mátrába ;]

(#7) Kolondrum válasza #56573440 (#6) üzenetére


Kolondrum
félisten

Én legalább villogok, más azt sem. :P
Mindegy, jobb ha senkivel nem talizok úton. :R

(#8) Kolondrum válasza #56573440 (#6) üzenetére


Kolondrum
félisten

Örülök, hogy ennyire aggódtok értem, még jó, hogy ti ültök ott és nagyon érint ami ott történik/het.

(#9) #56573440 válasza Kolondrum (#7) üzenetére


#56573440
törölt tag

"Én legalább villogok, más azt sem. :P"

szerintem meg ne menjünk bele hogy melyik a veszélyesebb a rossz irányba villogás, vagy az index használatának hiánya. de betudom annak, hogy nem szoktad még meg, gondolom a videó kedvéért próbálgattad :D

"Mindegy, jobb ha senkivel nem talizok úton. :R"

ez is egy lehetőség, hiszen a normálisan vezetek inkább és az adrenalin éhségemet az erre tervezett helyeken a megfelelő felszerelésben elégítem ki az túl nagy elvárás lenne ;)

nekem egyébknét 8, és csak poénkodok, csak nem értem mit akarsz bizonyítani az ilyen videókkat :D

[ Szerkesztve ]

(#10) Kolondrum válasza #56573440 (#9) üzenetére


Kolondrum
félisten

Én pontosan tudom, hogy minden viccnek a fele igaz. :))

(#11) Kolondrum


Kolondrum
félisten

Holnap jövök valamivel, most delete. :DD

(#12) #56573440 válasza Kolondrum (#10) üzenetére


#56573440
törölt tag

jah ez mind igaz attól még hogy nem gondolom komolyan ;]

egyébként meg mit vársz? túl sokat van lent az első kerék hogy azt mondhassuk vagány tökös csávó vagy, túl sok hiba van hogy megveregessük a vállad hogy egy jóravaló motoros képét hazudod, innentől és a címből az ilyen jellegű kritikákra vágytál :DDD

így se jó meg úgy se :DDD

(#13) Kolondrum


Kolondrum
félisten

Csináltam vidit de 50-es tempoval is élvezhetetlen lett video lapse üzemmódban. Többet nincs türelmem, így is mintha álltam volna. Na mind1!

(#14) Lauda válasza Mr.Csizmás (#1) üzenetére


Lauda
félisten

:) Kifejtenem a velemenyem, de nem fogom. Nem pazarlom az idomet es a velemenyemet egy olyan ember topikjara, aki hasrautesre kitorli a neki nem tetszo blogot, mint ahogy tette legutobb is. :) Ha ennyire nem tiszteli a tobbieket, nem erdemli meg, hogy irjak a blogjaba.

[ Szerkesztve ]

(#15) Kolondrum válasza Lauda (#14) üzenetére


Kolondrum
félisten

Mivel csak azzal tudtok jönni mi nem ok. Majd én is megyek ne aggódj!

(#16) Lauda válasza Kolondrum (#15) üzenetére


Lauda
félisten

En ugy latom, szo sincs arrol, amit irtal. Ne csak mas ember szemeben keresd a szalkat. Elobb talald meg a magadeban. :)

(#17) SwissBread válasza Lauda (#16) üzenetére


SwissBread
újonc

Ironikus hogy pont te mondod. Nem gyakran kommentelek, de azért követem az itteni életet, és hogy is mondjam, te pont beleillesz abba a mindent jobban tudó kötekvő troll szerepbe.

<script type=text/javascript> Document.write(aláírás); </script>

(#18) Kolondrum válasza Lauda (#16) üzenetére


Kolondrum
félisten

de akkor soha nem szolhatok le senkit hejj! :)) autóval azért egyszerűbb betartani a dolgokat, mert nagy széles jármű ami nem fér el akárhol, illetve nem olyan fürge mint a motor/bicaj, kivétel pár nem átlag autót. Ergo én meglátom a lehetőséget amivel élek, autóval nincs mit meglátni. Pl dugóban.
Amúgy megnézetm a vidimet, 2x addig tartott az út mint rekord tempóban, de normál tempómban is 5 perccel tovább. Csak mint érdekesség. Kifejezettem rossz napom van ma ejj.

[ Szerkesztve ]

(#19) Lauda válasza SwissBread (#17) üzenetére


Lauda
félisten

Valoszinu megsem koveted megfeleloen az "itteni eletet" ha ez a velemenyed.

(#20) Kolondrum válasza Lauda (#19) üzenetére


Kolondrum
félisten

Próbáltam mindent betartva közlekedni, de nem lehet, le is tolnak, meg nekem az lassú idegörlő. Viszont van ahol kőkeményen betartok mindent, mert nem akarok dityuba kikötni. Az a pár dolog van ami kötelező, utána már a másik fél a hibás ha túléli persze. Kemény, de így van.

(#21) SwissBread válasza Lauda (#19) üzenetére


SwissBread
újonc

Bizonyára...

<script type=text/javascript> Document.write(aláírás); </script>

(#22) Hieronymus válasza Kolondrum (#20) üzenetére


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

Az a pár dolog van ami kötelező, utána már a másik fél a hibás ha túléli persze. Kemény, de így van.

Ezzel azért vigyázz.
Van ismerősöm, aki azért ült, mert a hozzátartozók nagy pénzösszeget tudtak mozgósítani. A sztárügyvéd prémiuma egy ház ára volt, a költségeken felül.

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

(#23) Kolondrum válasza Hieronymus (#22) üzenetére


Kolondrum
félisten

Nem hiszem, hogy tudod miről van szó. Van fekete doboz.

(#24) buherton válasza #56573440 (#9) üzenetére


buherton
őstag

Két nő is megjátszotta, hogy jobbra indexelt és balra fordult :D , de volt olyan is, hogy index nélkül vágott be balra. Szerencsére kapcsolok időben, hogy ha az előttem lévő azt se tudja, hogy fiú-e vagy lány, akkor nem előzök, mert érhetnek meglepetések.

tely, baly, fojó, mennyél, mingyárt, telyföl, tolyás, malyd, kapú, egyenlőre, ejsd, jáccani, ahoz, fúj, hüje, muszály, alat, álok, lasan, fojtatás, ál, fontós, költsön, eggyüt, lyob (jobb?), mek, mongyak, milyért - !!! Tanúlyunk már meghejjessen irni... !!!

(#25) Kolondrum válasza buherton (#24) üzenetére


Kolondrum
félisten

Te jóember nekem egy izzó van mindkét irányhoz. Csak azt jelzi, hogy valamelyik oldal villog.

[ Szerkesztve ]

(#26) buherton válasza Kolondrum (#25) üzenetére


buherton
őstag

Ezért is nem neked ment! :) Nekem meg egy izzó sem volt... :D

tely, baly, fojó, mennyél, mingyárt, telyföl, tolyás, malyd, kapú, egyenlőre, ejsd, jáccani, ahoz, fúj, hüje, muszály, alat, álok, lasan, fojtatás, ál, fontós, költsön, eggyüt, lyob (jobb?), mek, mongyak, milyért - !!! Tanúlyunk már meghejjessen irni... !!!

(#27) Kolondrum


Kolondrum
félisten
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.