Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) zolee5016


zolee5016
őstag

Anyunak,nővér-nek megvolt? a 80-as évek illata :DDD :DDD
,

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#52) Vakegérke válasza zolee5016 (#51) üzenetére


Vakegérke
veterán

Egy kicsit korábbról meg a Camea szappan. Meg voltam őrülve, ha megéreztem, mert a nagy szerelmem is ezt használta. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#53) zolee5016


zolee5016
őstag

mamám játékszere.....órákat elvolt vele..
,

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#54) mephi666 válasza zolee5016 (#53) üzenetére


mephi666
nagyúr

erről jut eszembe:

:D hogy maradhatott ki? :D

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#55) zolee5016 válasza mephi666 (#54) üzenetére


zolee5016
őstag

a jó öreg rakéta....huhu.... :R

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#56) mephi666 válasza zolee5016 (#55) üzenetére


mephi666
nagyúr

nővérem ilyenen "motorozott" :DDD '72es születésű

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#57) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Egy ilyen moci volt az álmom, amely sohasem teljesült.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#58) mephi666 válasza Vakegérke (#57) üzenetére


mephi666
nagyúr

125ös pancsa? :B fateromnak volt ilyen

#60: akkor mellélőttem :)

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#59) potyautas válasza Vakegérke (#57) üzenetére


potyautas
csendes tag
LOGOUT blog

Apunak volt egy ilyen. Oldalkocsival és "lassított" kihajtással.

(#60) Vakegérke válasza mephi666 (#58) üzenetére


Vakegérke
veterán

Nem. P12, 250 köbcentis. :)

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#61) Eastman válasza mephi666 (#54) üzenetére


Eastman
őstag

Tudjátok, hogy gyárilag volt hozzá festékszóró szett? Mivel átkapcsolva fújni is tudott. ;) Lakást, kocsit lehetett vele festeni.


+


+

Ott figyel a festéktartó üveg a képeken.

[ Szerkesztve ]

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#62) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Jut eszembe, volt egy ajánlatom egy BMW R51-re is oldalkocsival, kemény 3.500 Forintért. Meg is tudtam volna venni, bár másfél havi fizetésem volt. Csakhogy utcán nem hagyok motort, hogy valaki ellopja.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#63) Mr X


Mr X
veterán

Kedves régi emlékek. :) Végigolvasva a hozzászólásokat, a fényképezőgépeket leszámítva mindegyik pipa.

(#64) Mr X válasza Eastman (#61) üzenetére


Mr X
veterán

Mi a pingponglabdát lebegtettük vele. :) Ez a porszívó kiszolgálta a komplett gyerekkoromat, és talán még ma is működik.

(#65) Vakegérke:

Jelen. :)

[ Szerkesztve ]

(#65) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Bocskorszíj nevű szörnyűséget rágcsált már rajtam kívül valaki? :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#66) Eastman válasza Vakegérke (#62) üzenetére


Eastman
őstag

Közben megtaláltam az analóg fotós CCD-s ötletet. [katt!] Remélem, hogy megvalósul és leporolhatom a Zeniteket. Imádtam őket, mert kő egyszerűek. Optikák, közgyűrűk, szűrők itt parkolnak.

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#67) Gerisz válasza Vakegérke (#65) üzenetére


Gerisz
addikt

Én medvecukorként ismerem. Vagyis így nézett ki kicsi koromban, azóta nem ettem.

(#68) proci985 válasza Vakegérke (#65) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

ez svédeknél lakris néven fut és imádják. Magyarországon talán (sós) medvecukor néven ismertebb. amit linkeltél az talán a Haribo féle implementáció.

külföldiek számára viszont a dolog olyan, mint a finn salmiakki, ami gyakorlatilag ízesített ammónium klorid, és egyesek szerint ez egy finn visszatérő vicc, amit a túristák szivatására találták ki (lakrisról is hallottam már ilyen véleményt). mondjuk a csokis salmiakki annyira perverz, hogy már finom.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#69) Vakegérke válasza Eastman (#66) üzenetére


Vakegérke
veterán

Láttam, olvastam.

Talán begyöpösödtem, de nem hiszem, hogy a digitális technika felveszi a versenyt azzal az élménnyel, amit akkor éltem át, amikor pancsolva előhívtam a filmet, és a nagyítógépbe fűzve a negatívot én magam alkottam meg a papírképet eljátszogatva a megvilágítási idővel, meg az újabb pancsikolás időtartamával.

Már nem foglalkozom a fotózással. Van egy Sony digi-gépem, nem éppen újdonság, de azért tud valamit. Már nincs kinek, nincs miért használnom.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#70) 8th válasza mephi666 (#54) üzenetére


8th
addikt

Ismerős, nekünk is volt egy szürke anno. Apropó. Nekünk egy 30éves ruszki hűtőszekrényünk van. Mindig furán néznek amikor ezt megemlítem és általában néhány percen belül elhangzik a "de miért nem cserélitek le" kérdés. Mert nincs semmi baja, azért. Lehet sőt biztos, hogy többet fogyaszt mint egy korszerű mai hűtő de ez a hűtőszekrény még sosem látott szerelőt :N . A mágnesgumi elöregedett egy kicsit de annyi. Túlélte a rendszerváltást, két költözést és csak megy és megy. Ezek a ruszki cuccok szerintem egy atomháborút is túlélnének eszünk ágában sincs lecserélni amíg el nem romlik. De akkor is inkább költök rá egy tízest mint, hogy vegyek egy újat amit eleve úgy terveztek meg, hogy a garancia idő lejárta után azonnal szétessen atomjaira, hogy vehess egy újat.

mod: Én eddig azt hittem csak urban legend a rakétához való festékszóró szett. :B

[ Szerkesztve ]

(#71) Eastman válasza Gerisz (#67) üzenetére


Eastman
őstag

Ez is megvan?

#69 Vakegérke

Tuti, hogy élményben nem veszi fel vele a versenyt.

#70 8th

Egy egy termék ami kijött a szovjet gyártosorokról annak 60%-a kuka, de az a 40% ami működött, az a világ végéig menni fog. :D :K

[ Szerkesztve ]

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#72) zolee5016


zolee5016
őstag

Az a hűtő netán CAPATOB?
kakasnyalóka
na meg ez ugye
.

[ Szerkesztve ]

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#73) Vakegérke válasza Eastman (#71) üzenetére


Vakegérke
veterán

Hú, kakasos nyalóka! Mit kellett könyörögni, míg anyám vett nekem. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#74) 8th válasza Eastman (#71) üzenetére


8th
addikt

Létezett egy olyan nyalóka is ami teniszütő formájú volt és egy fehér kerek rágógumi volt a teniszlabda benne. Téli fagyi? Négercsók? Ma is kapni mindkettőt. Ja igen. Gumicumi megvan? :P [link]

[ Szerkesztve ]

(#75) Vakegérke válasza zolee5016 (#72) üzenetére


Vakegérke
veterán

Cigirágó. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#76) zolee5016


zolee5016
őstag

Egy doboz amiben benne van a gyerekkorom
Ha ránézek minden visszajön,benne most egypár régi fénykép van..de kibontani sem kell
.
és megvan a konzum-os párja is...... :K

[ Szerkesztve ]

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#77) zolee5016


zolee5016
őstag

Van még valamim ami már meghalt,mert a benne lévő elem megfolyt.
Ballagási ajándékom volt
.
Gondolom nemcsak mi versenyeztünk "hánygombos" "mennyizenélős" :D

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#78) 8th válasza zolee5016 (#76) üzenetére


8th
addikt

Fehér papír + aranyszínű "ezüstpapír" rajta zöld hópelyhekkel illetve zöld fenyőfákkal. Nem tudom miért de ez rohadtul megmaradt bennem gyerekkoromból. Karácsonyfa díszeink ilyen dobozokban pihennek. Bár szerintem az országban mindenkinek. :)

[ Szerkesztve ]

(#79) zolee5016


zolee5016
őstag

csak egy szó :K :) ................
.

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#80) nyogo83


nyogo83
senior tag

Csoki témához:) utolsó kettôt megint lehet kapni.

[ Szerkesztve ]

(#81) deicide


deicide
veterán

Az én kedvencem általánosból, cirka '85-ben. Az 50 filléres termék.

[ Szerkesztve ]

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#82) zolee5016 válasza deicide (#81) üzenetére


zolee5016
őstag

kétpofára tömtük..... :B

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#83) mephi666 válasza zolee5016 (#82) üzenetére


mephi666
nagyúr

ez szó szerint filléres cucc volt :) mi is nyomtuk becsülettel

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#84) deicide válasza zolee5016 (#82) üzenetére


deicide
veterán

:K

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#85) bzoley válasza Vakegérke (#65) üzenetére


bzoley
veterán

Most is itt van mellettem. Vagyis nem pont ez, ennek a modern változata. Arra már nem emlékszem mennyire tért el az eredeti íze, valamennyire talán hasonlít.
Ugyanitt elérhető a modern grillázs, és tejkaramell.
Utóbbiról jut eszembe, régi nagy kedvenvócem volt az eredeti Krowka(ha jól írtam). Zsákszámra zabáltam.

[ Szerkesztve ]

(#86) Eastman válasza bzoley (#85) üzenetére


Eastman
őstag

;)

[ Szerkesztve ]

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#87) deicide válasza bzoley (#85) üzenetére


deicide
veterán

Imádom a krówka-t, Édesanyám nemrég volt Lengyelországban és hozott, olyan, mint régen.

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#88) bzoley válasza Eastman (#86) üzenetére


bzoley
veterán

Ezt viszont annyira nem. A többi társával eggyüt. Bár néha elnyamnyogtam egyet-egyet. Nyúlós, mindenhova ragadós izé, brrrrr :)

deicide:
Elég rég nem volt hozzá szerencsém. Nem rég vettem valami másolatot magyar néven, de nem volt az igazi.

[ Szerkesztve ]

(#89) Gerisz válasza Eastman (#71) üzenetére


Gerisz
addikt

:K
Búcsú rulez :)

bzoley: Én találtam krowka-t, csak nem ilyen rövid, hanem hosszú rúdban van.

(#90) Eastman válasza bzoley (#88) üzenetére


Eastman
őstag

A mai fogászok nagyrésze még mindig azokból az éveinkből él. :DDD

[ Szerkesztve ]

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#91) bzoley válasza Eastman (#90) üzenetére


bzoley
veterán

Ez simán hihető :)

(#92) Eastman


Eastman
őstag

[ Szerkesztve ]

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#93) zolee5016 válasza Eastman (#92) üzenetére


zolee5016
őstag

:C
[

[ Szerkesztve ]

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#94) Eastman válasza zolee5016 (#93) üzenetére


Eastman
őstag

Hoppá!

[ Szerkesztve ]

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#95) zolee5016 válasza Eastman (#94) üzenetére


zolee5016
őstag

Volt egy másik játék is...Kis szines 6szögek valami mágnestáblán kellett őket képpé rendezni...
meg a mágneses betűk ,számok.....

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#96) bzoley válasza zolee5016 (#93) üzenetére


bzoley
veterán

Eszembe nem jutott volna, hogy ilyen is létezett, pedig találkoztam is vele apró koromban.

(#97) mephi666 válasza Eastman (#94) üzenetére


mephi666
nagyúr

hú, ilyen nekem is volt :) meg lutra album a 80-as évek vége - 90es évek elejéről? a wwf-es megvan 100%ra, az autós meg majdnem teljesen... de volt kutyás-macskás is meg talán donaldkacsás is később

#98: az nem rémlik :B

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#98) zolee5016 válasza mephi666 (#97) üzenetére


zolee5016
őstag

És a foci nb-1-es planétás album?

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#99) Eastman


Eastman
őstag

Tisztán emlékszem, mikor ez a fajta játék divat volt:

Basszus, beugrottak hétköznapi képek, illatok. :))

Szerk:

[ Szerkesztve ]

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#100) zolee5016


zolee5016
őstag

mephi666
,

[ Szerkesztve ]

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.