Megvolt?
(Igazi jó csalamádés hamburgerről nem találtam képet, az került volna ide. De ez a kicsit megégetett buci az korrekt. )
Mi jutott eszedbe? Képek, emlékek, sztorik jöhetnek...
[ ÚJ BEJEGYZÉS ]
Megvolt?
(Igazi jó csalamádés hamburgerről nem találtam képet, az került volna ide. De ez a kicsit megégetett buci az korrekt. )
Mi jutott eszedbe? Képek, emlékek, sztorik jöhetnek...
Ezek közül sok olyan van, ami nekem is volt/van
"Egy mosolynál jobb a több"
Nekem nem sok, hála égnek ezek után érkeztem. A melegszenya sütő meg a knight rider képben van.
Poco F2 Pro - Vitara első légterelő eladó új bontatlan 2015-
Én is 89-ben születtem, szóval... de volt sok minden
amit a szüleim meg nagyszüleim megőriztek
Nem felejtem el, amikor a kerek szemű ladából majdnem kiestem az egyik kanyarban, mert kinyitottam az ajtót csak úgy... voltam vagy 4 éves
"Egy mosolynál jobb a több"
Ó még ilyeneket! Mindet ismerem, 79-es vagyok. Bár most már tudom hogy vén pötsch vagyok.
Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.
Sajnos(?) nekem is mind megvolt.
Words cannot express how much i don't care
Akkor én mit szóljak?
Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)
Diákigazolványod is volt? Ez a kis könyv alakú?
"Körülbelül százmilliárd, a Naphoz hasonló csillag található meg minden galaxisban." https://www.youtube.com/watch?v=McUdml5ZlA8
Nem, de volt úttörő derékszíjam.
Az első autóm meg egy ilyen Trabi volt.
A második is, csak az tört fehér 13 volt, ami a színét illeti. El kellett adnom, azóta nincs autóm.
[ Szerkesztve ]
Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)
óóó, ezek nekem is mind megvannak az emlékeimben (mondjuk 30+ vagyok) donald rágó helyett mondjuk turbo rágó is jó lett volna
...az a melegszendvics sütő meg nagyon nagy... ha tehetem szerezni fogok olyat, mert sokkal jobbat lehet benne sütni, mint sütőben
"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris
- Emlékeim szerint volt valami hasonló diákigazolványom, de nem vagyok benne biztos. Az biztos, hogy papír alapú volt és még a vércsoportomat is ráírták. Majd előkerítem.
- kazettás időszak ☑
- Donald rágó ☑ (rengeteg matricát meg képet összegyűjtöttünk belőlük)
- A képen látható gyerekek nem az enyémek.
- A 90-es évek elejéről még rémlik az a Pepsis és Coca Colás üveg.
- A mai napig ilyen sütőben sütöm a melegszendvicset és a pirítóst. Letört már az egyik lába, a felnyitó füle, de még működik. Van egy másik is valahol, az perfekt állapotú, ideje lenne már lecserélnem arra.
Offként írom, mint 30 alatti.
[ Szerkesztve ]
Happy New Yarrrr!!!! ️
Lényegében ezzel lépéssel köszönhet el a Trump-adminisztráció.
Sok minden nem változott az elődhöz képest, ha az alapokat nézzük, de apróságokban persze találni különbséget.
Például arról, hogy nem ROG Phone 4 lesz a neve. A Qualcomm chip viszont nem fog meglepetést okozni.
Ezúttal nem a játékosok, hanem a vállalati/bányász szegmens van a közkedvelt gyártó célkeresztjében, egyszerű, asztali házban hamar Navi sült készülhet a ketyeréből.
A BANDAI NAMCO Entertainment Europe büszkén jelenti be, hogy a két éve megjelent játék túllépte a 2.5 millió eladott példányt világszerte.
A német adatvédelmi biztos szerint súlyos törvénysértés történt, a megbüntetett vállalkozás vitatja ezt, és fellebbezni fognak.
Balesetet okozhatnak a meghibásodó kijelzők, 158 ezer autó visszahívását kérik a Teslától.
Snapdragon 4100-zal érdemes belefogni a Wear OS platformba, de tartja-e a lépést a Google órarendszere az Apple-ével?
Rajzfilmes látványvilágú akciójáték a sok mókával és Zelda-lopással feldobott görög mitológia világában – a Ubisoft új vizekre merészkedett.
Az igazságügyi miniszter a tech cégek "rendszerszintű visszaéléseivel" indokolta döntését.
Közel 280 millió dollár van azon a merevlemezen, amit egy brit férfi véletlenül kidobott, még 2013-ban.