Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) lapa válasza Dany007 (#149) üzenetére


lapa
veterán

békebeli játékká változol? persze... tudod ki hiszi el ezt a baromságot. felnőtt emberek vagyunk *, ha nem vetted volna észre.

* legfeljebb szipogunk néha a soha nem lesz olyan máron.

matchbox amúgy annyira nem drága, lehet veszegetni a kult cuccokat (leendő) kölöknek. én már megvettem az összes g mercit, kivéve a gyalázatos légyirtó decalost.

de igen, akinél a lángos chevy volt, az mondta mi lesz a következő gamez. mi lejtőngurítást toltunk, otthontól suliig meg tolta mindenki végig a falon maga mellett, hogy jobban szalajtson.

[ Szerkesztve ]

(#152) 8th válasza madgie (#150) üzenetére


8th
addikt

Ó, a piacos "sárga kazettás" nintendo korszak nekem is megvolt. :DDD


ugye ismerős? :))

És a 16bites konzolok hőskorából:

Vagy ez C64-en:

Pc-n csak a Rise of the triad és a Doom első része pörgött ezerrel az is csak haveroknál nekem még jó sokáig nem volt pc-m, konzolos hülye gyerek voltam. :D

És később amikor bejöttek az első színes kijelzős Game Boy-ok? Apááám, csak ámultunk és bámultunk. Az igazi nagy durranás (számomra) a Sony Playstation megjelenése volt. MIkor megvettem nem tudtam betelni vele. Megesett az is, hogy lógtunk a középsuliból és két haverommal egész nap egymást püföltük Tekkenben + Mortal Kombat 3-ban. Na meg Gran Turismo, Crash Bandicoot ejj de jó volt. Sajnos hamar elmúltak azok az évek. :O

[ Szerkesztve ]

(#153) Kergeboci válasza 8th (#152) üzenetére


Kergeboci
tag

én spectrum és plusz4-es szférába csöppentem bele.

A mai napig emlékszem ezek 80%-ra, egy kicsi részükkel még ma is el tudtam szórakozni:
[http://www.plus4.org/]

Os iusti meditabitur sapientiam et lingua eius loquetur iudicium - Az Igazság ajka bölcsességet kell hordozzon, és a nyelve ítéletet kell szóljon. -- http://egyatucatbol.blog.hu/ --

(#154) Dr.Zoo válasza zolee5016 (#49) üzenetére


Dr.Zoo
senior tag

Mindkettőm volt... :DDD
Ezekszerint, öregszem? :U

"decretum... Ugros eliminandos esse / rendeljük, hogy a magyarok kiírtassanak."

(#155) Dany007 válasza lapa (#151) üzenetére


Dany007
veterán

Hehe, hát igen. Jön a "B" oldal tudod... :D
És ahogy egyre jobban telnek az évek az ember egyre jobban kezd rádöbbenni milyen jó és könnyű volt akkor...

@Eastman: Pontosan ugyanilyen rendőrautóm volt nekem is, és most már az én fiam játszik vele! =)

[ Szerkesztve ]

(#156) Eastman válasza 8th (#147) üzenetére


Eastman
őstag

Összetört elejű az nagyon sárkány volt. Firebirdök tetszettek még.


+

...de persze minden korban örültünk mindennek ami négy keréken gurult. :D (Szabi '77-es; keni-vágja a kérdést.)

#145 zolee5016
Dettó! Fürdőkád szélére szépen felsorakoztattam őket. ...aztán Vakegérke módszerével zuhantak a „tengerbe”.

Ez volt még nagy istencsászárság.


+

Én csak ácsingóztam utána, havernak volt. Szét is áztatta magát esténként.

[ Szerkesztve ]

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#157) dr.bubo


dr.bubo
őstag

Mi ezt nyomtuk egész nap :))

Router beállitása: http://www.rainman.sokoldal.hu/tplink_router_beallitasa / Port Forward: http://www.portforward.com/english/routers/port_forwarding/routerindex.htm

(#158) lapa válasza Eastman (#156) üzenetére


lapa
veterán

nekem hajóból az ez utáni szériából volt. harcoltam vele évekig többször, hogy valamilyen motorral felszereljem, de vízhatlan nem volt, tengelyekkel meg nemigen lehetett jól összerakni. (úgyértve motor a hajó gyomrában, valami tengely meg át a tat felett és e a vízbe)

aztán elégtételt vettem ifjúságom e fájdalmas nemmegkapásán. gyerkőcök imádják, hajó nélkül mint egy pingvin vagy fóka úgy kapar a kádban, ugrál meg minden.

[ Szerkesztve ]

(#159) potyautas válasza dr.bubo (#157) üzenetére


potyautas
csendes tag
LOGOUT blog

Ilyen TV-game-t Bécsből hoztam. Kérdeztem az eladótól, hogy mennyi? Mondott egy árat. Annyim nincs. Mennyije van? Mondtam egy összeget. Akkor vigye el annyiért! Nem sokáig bírta a botkormány. Olyan erősen irányítottam, hogy eltört. Egy ideig még nyomkodtam az érintkező lemezkéket, de úgy már nem volt az igazi.

(#160) Elims válasza Eastman (#47) üzenetére


Elims
veterán

Köszönöm ezt a blogot.
Visszarepített pár percre.
Ezek mind megvoltak,aztán még a lábhajtásos kisautó.

Nagyon szerettem,cca. 30éve.
Jók ezek a visszagondolós percek.. :-(

Szerk.: most látom.. Dr.Bubo megelőzött.
Csak az első oldalt néztem.
Amiket írtatok nekem is mind megvoltak,kivétel nélkül.
Nagyon komoly..nem gondoltam volna,hogy van még rajtam kivül,aki így gondol vissza. :-)

Aztán volt még a He-man,később a g.i.joe dolgok,stb. stb.

[ Szerkesztve ]

(#161) madgie


madgie
titán

Papírsárkány, valaki? Pár napos Kelet-Magyarország, hurkapálca, cellux, cukorspárga és igazi öröm... míg el nem vitte a szél :))

(#162) 8th


8th
addikt

Most bevillant, hogy suliban technika órán egy ilyen trabantot kellett kivágnunk és összeragasztanunk. Na jó nem teljesen ilyet mert az sötétkék volt csak arról nem találtam képet. :)

(#163) westcoastog válasza madgie (#126) üzenetére


westcoastog
veterán

:Y :Y
Ugyan ez megvolt, csak nem tudom merre lehet. :(

Moszkvicsom is volt, meg még pár dolog. :D
20 vagyok de pár dolog nálam is megfordult már, például az a filmvetítő szerkezet is, meg nem jut eszembe de több minden is tuti. Turbó rágó stb. :D

[ Szerkesztve ]

(#164) Elims válasza madgie (#161) üzenetére


Elims
veterán

Papírsárkány? Persze,bicikliről próbáltuk az elsőt..dirib-darabra tört. :-/ :-)

80' évek,pisztoly? :-)

Aztán ha már így összejöttünk..
Ha lenne vkinek otthon olyan E.T. bábuja,aminek a fején van egy kis tekerő és villogni tud a szeme,kérem üzenjen rám,megegyezünk!! Ha nem működik akkor is.
Ehhez hasonló.

[ Szerkesztve ]

(#165) this is life


this is life
Ármester

Egy eszkoz a zene hallgatashoz :D

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#166) lapa válasza this is life (#165) üzenetére


lapa
veterán

ahh és a levis.

plusz elemvédő tekerő.

milyen volt már, amikor először szólalt meg a zene az ember fejében. hányszor tekertem, hányszor kapta be a 90 percest, hányszor bontottam a kazit, hogy a gyűrt részeket kivágjam, aztán celluxal szalag visszaragaszt.

(#167) this is life válasza lapa (#166) üzenetére


this is life
Ármester

Hat tudtak aznosok :DDD , szegeny mk27 mar akkoriban is csunya es kazetta zabalo volt, nem sokaig hasznaltam anno , mert valahog sikerult osomnek szert tenni egy philips kazettasra es ez halalra itelte az mk-t. Azert ez ismott volt a szeren akkoriban , es meg a szabad europa is jott rajta

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#168) eastsider


eastsider
nagyúr

múltkor Pécsen egy 30 körüli csávót láttam bicajt tolva, bicaj kormányon klasszik Sokol 403-n rádiót hallgatva :D

(#169) lapa válasza this is life (#167) üzenetére


lapa
veterán

volt ilyesmink egészen kiskoromban (amikor a 2 antennás tudományosan jobb volt, mint az 1), eléggé kultnak tartottam. de nem biztos, hogy ez volt. ennek klikkre bekattanós füle van?

emlékszem, nekünk olyan volt, aminek a fém előlapja telibe kör alakú lukacskás volt.

[ Szerkesztve ]

(#170) madgie válasza this is life (#167) üzenetére


madgie
titán

Nekünk valami ehhez hasonló, korai Crown ghettoblaster-ünk volt, faterral feldobtuk a mogyorószínű (ronda-okker, de mindegy) Wartburg kalaptartójára és ment a család a Tiszára :))

(#171) dr.bubo válasza madgie (#170) üzenetére


dr.bubo
őstag

Jó kis magnó volt az. :K

Szovjet technika:

Magyar:

Router beállitása: http://www.rainman.sokoldal.hu/tplink_router_beallitasa / Port Forward: http://www.portforward.com/english/routers/port_forwarding/routerindex.htm

(#172) 8th válasza madgie (#170) üzenetére


8th
addikt

Nekem ilyen magnóm volt akkoriban. Tesómtól örököltem ő kapott egy Sanyo magnót a barátjától.

És persze az elmaradhatatlan bakelit lemezjátszó a nappaliban. Anyámék 84-85 körül vették ma is megvan működik is csak nem kapni hozzá sehol hangszedő fejet emberi áron. :(

dr.bubo:

Egy hibátlan Orion Viking ma is fent porosodik a padláson. :)

(#173) Dr. Romano


Dr. Romano
veterán

Nyugatnémet rádió/erősítő (+ 2 hangláda). Még mamámék használták anno, azóta fönt dekkolt a padláson egy jó ideje már. Tavaly nyáron lehalásztuk, megtiszítottam, gyártottam hozzá egy DIN - jack átalakítót és most a kinti PC-hez van csatlakoztatva. Brutálisan szól és működik még ennyi idő után is :K

[ Szerkesztve ]

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#174) mephi666 válasza dr.bubo (#171) üzenetére


mephi666
nagyúr

felső 2 volt nekünk :) még 7-8 éve is ilyen junosztot nyüstöltem, amikor otthon laktam :B

#172: ilyen lemezjátszónk is volt, a hangfalait lenyúltam, aztán dübörögtettem :) szépen szóltak

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#175) KaiotEch


KaiotEch
nagyúr

Ha én huszonéves vagyok, de kb az itt összeírt dolgok 80%-át ismerem, vagy megvolt, akkor mégiscsak öreg vagyok? :)

(#176) madgie válasza KaiotEch (#175) üzenetére


madgie
titán

Csak hamar értél :)

(#177) Vakegérke válasza KaiotEch (#175) üzenetére


Vakegérke
veterán

Vén vagyok, akár a föld ;)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#178) potyautas válasza this is life (#167) üzenetére


potyautas
csendes tag
LOGOUT blog

WEF-206 :D Öcsém! Hogy ez mekkora technika volt! 6db góliát elem egy egész évig kitartott. Addig, míg szét nem folyt, és elette a sav az érintkezőket. A Szabadeurópa bejött rajta vagy 6 helyen.

(#179) this is life válasza potyautas (#178) üzenetére


this is life
Ármester

Faterom is ilyenen kagylozta a szabad europat :DDD na persze csak titokban..... :DDD es a lelkemre volt kotve hogy ne fecsegjek rola... ilyenen voltak az elso zeneim...

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#180) this is life


this is life
Ármester

Na es a lanyok kedvence

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#181) Vakegérke válasza this is life (#180) üzenetére


Vakegérke
veterán

Moncsicsi :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#182) potyautas válasza this is life (#179) üzenetére


potyautas
csendes tag
LOGOUT blog

Unitra ZK-140. Ilyen magnónk volt a kisz-ben. főleg én kezeltem. Jól elszórakoztunk a 2X2 sávval :)

(#183) BITBOYS


BITBOYS
addikt

Imádtam: Aiwa R450 :)

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#184) Eastman


Eastman
őstag

"10 darab zsilettpenge összefogatva úgy, hogy mindegyik közé került két gyufaszál, majd a két szélsőre mehetett a 220V. Pillanatok alatt felforralt egy vödör vizet :)"

https://toretro.blog.hu/2020/09/11/top_8_kendacsolas_a_kadar-korbol

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.