Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) szablya


szablya
tag

Nem is tudtam, hogy a foghagyma távol tartja a szúnyogokat :Y Királyság! :DD

Egy masszőrnek szokták szaglászni a száját, vagy mi? :F

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#2) Probber válasza szablya (#1) üzenetére


Probber
őstag

A fokhagymától nem csak az ember szája lesz büdös, hanem az egész ember.
Amolyan belülről áradó bűz, ami az egész testünkön keresztül áramlik a szabadba. :D

[ Szerkesztve ]

"Rendben, mi a munka? Reklám! Egy kelet-európai üditőnek amit Splort-nak hívnak. A világ első cékla ízű kólája!"

(#3) CséZé válasza Probber (#2) üzenetére


CséZé
őstag

nem bűz az, csak érdekes illat :)

(#4) keIdor


keIdor
titán

vámpírokat is távol tartja.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#5) potyautas válasza keIdor (#4) üzenetére


potyautas
csendes tag
LOGOUT blog

Mindenkit:) Miért éppen a vámpír lenne kivétel?

(#6) keIdor válasza potyautas (#5) üzenetére


keIdor
titán

A vámpírokat főleg.:) Vampires hate garlic...

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#7) mexicanraven válasza keIdor (#6) üzenetére


mexicanraven
aktív tag

"some garlic"

Lehet ismerős az idézet.
Egyébként a vámpírok fosnak a fokhagymára, nem űzi el őket :))

when the sun shines, we'll shine together

(#8) JetiRulez


JetiRulez
őstag

Kihagyhatatlan! Lehet, hogy elviszem holnap a pirítót a nyaralásra. :K
Csak az a baj, hogy a fokhagyma szag fogmosás és szájvizes gargarizálás után is 2 napig érződik. :(
Na ettől aztán "köpköd a vámpír"! ;]

[ Szerkesztve ]

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

(#9) JetiRulez válasza JetiRulez (#8) üzenetére


JetiRulez
őstag

Vissza is jöttem a nyaralásból, Agárdról. A kenyérpirítót nem vittem magammal, viszont sütöttünk szalonnát és megpirítottam a kenyeret nyárson. Fokhagyma helyett, meg vöröshagymát burkoltunk, de ugyanolyan jól esett. :K

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

(#10) kovacsroli válasza szablya (#1) üzenetére


kovacsroli
senior tag

Nem elég hogy a szúnyogokat távoltartja, de még a nőket is:D

Ha hülye vagy az olyan mintha meghalnál. Te nem érzed, csak másoknak fáj.

(#11) művésznő4 válasza kovacsroli (#10) üzenetére


művésznő4
csendes tag

Pedig ha tudnátok, hogy némelyik nő, férfiakat megszégyenítő kilószámra eszi a hagymát, ti magatok is elcsodálkoznátok! ;]

Khmm.... :B :D

(#12) eziskamu


eziskamu
addikt

Kullancs ellen nem véd? :DDD

(#13) mephi666 válasza mexicanraven (#7) üzenetére


mephi666
nagyúr

én mondjuk kimondottan szeretem a fokhagymát :K ...főleg brassóiban meg lángoson... kezdek megéhezni...

a szúnyogok ellen meg tényleg az egyik legjobb... ha meg megy mellé a szesz+cigi, akkor rá sem mernek nézni az emberre :DD

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#14) kovacsroli válasza művésznő4 (#11) üzenetére


kovacsroli
senior tag

Hmmm...ismersz esetleg ilyet?:D Mert akkor összeillenék vele :))

Ha hülye vagy az olyan mintha meghalnál. Te nem érzed, csak másoknak fáj.

(#15) művésznő4 válasza kovacsroli (#14) üzenetére


művésznő4
csendes tag

Hááát...éppen ismerek egyet...:B:P

Pedig néha tényleg elég kínos, mikor már a 3. fogmosás után is érződik, de én akkor is imááádom! :D :C
Tegnap is anya úgy megharagudott, mert megettem a pörkölthöz való vöröshagymáját... :B :))

(#16) kovacsroli válasza művésznő4 (#15) üzenetére


kovacsroli
senior tag

Én ilyenkor ha valakivel találkozok egyből szólok, hogy igen, nekem van hagymaszagom:)
Azért remélem nem magában eszed. Vagy harapod, mint az almát? :DDD
Tetszik mikor egy kis mosolyt csalsz az arcomra munka közben :))

Ha hülye vagy az olyan mintha meghalnál. Te nem érzed, csak másoknak fáj.

(#17) mephi666 válasza művésznő4 (#15) üzenetére


mephi666
nagyúr

bő 2hete segítettünk barátnőm tesójáéknak, mert 40fős banzáj volt tervezve és 18kiló pacalt főztünk... szombaton volt a nagy főzés, de pénteken este már nagyban melóztunk: előre megpucoltuk a hagymát és felaprítottuk... mármost ez a fázis teljesen rám hárult: (megpucolva) 3.5kiló vöröshagymát kellett lerendeznem... felkészültem rá: megittam pár felest és nagyban söröztem, mert enyhén spiccesen nem csípi már a szemet... ;] mindenki más már nagyon szenvedett a konyhában, aki körülöttem volt... én rutinosan csináltam :) szombaton még 2 egész fokhagymát megpucoltam főzés közben, az is belement... hiába mostam csomószor kezet és hiába fürödtem normálisan, még napokkal később is hagymaszagúnak éreztem a kezem...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#18) kovacsroli válasza mephi666 (#17) üzenetére


kovacsroli
senior tag

Állítom még most is az, csak már megszoktad :DDD

Ha hülye vagy az olyan mintha meghalnál. Te nem érzed, csak másoknak fáj.

(#19) Csemike


Csemike
csendes tag

7:06-tól :D [link]

[ Szerkesztve ]

(#20) művésznő4 válasza kovacsroli (#16) üzenetére


művésznő4
csendes tag

Én ilyenkor ha valakivel találkozok egyből szólok, hogy igen, nekem van hagymaszagom:)
Hééé, ezt én is szoktam mondani... :DDD
De legtöbbször igyekszem akkor enni, mikor már tudom, hogy közvetlenül utána nem megyek sehova.
Hétköznap mondjuk ez nehezebb, mert akkor állandóan ezernyi helyre rohangálok, viszont hétvégééééén...... ;] Mindig élvezkedek, hogy végre jóóól behagymázhatok! :C
Nem, amúgy nem harapni szoktam! De szerintem ti is meglepődnétek, ha tudnátok, hogy mekkora hagyma evő vagyok! :P
Egész konkrétan a hagymát is hagymával eszem! ;]
Örülök, ha kicsit megkönnyíthetem a munkaidődet! :B

mephi: Ismerős...:U
Az az érdekes, hogy nekem szinte nincs olyan, hogy ne menne bele a szemembe..:(
A család mindig jókat derült rajtam, mikor szinte bőgve tömöm magamba a rengeteg hagymát... :DDD

[ Szerkesztve ]

(#21) FRENK1988 válasza művésznő4 (#20) üzenetére


FRENK1988
veterán

"A család mindig jókat derült rajtam, mikor szinte bőgve tömöm magamba a rengeteg hagymát..." :DDD azon én is nevetnék ;]

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#22) művésznő4


művésznő4
csendes tag

UP! :D
Annyit beszéltünk a hagymáról, hogy iszonyúan megkívántam!
És jóóóól be is hagymáztam! :DD

Ráleheljek valakire? :DDD
Haaahhh... ;]

Áááhh, Csemike! :Y Nekem is egyből a Hypolit, a lakáj jutott eszembe! Köszi a linket! :C

Köszi FRENK, lényeg, hogy a barátok kiállnak egymás mellett... :DDD

[ Szerkesztve ]

(#23) kovacsroli válasza művésznő4 (#22) üzenetére


kovacsroli
senior tag

Jaj ne is mond én is annyira kívánom már mint az állat:D Itt az Audiban elég nagy bolt van lehet is kapni, de elég vicces lenne belehelni az egész irodát:D:D
Hm..egyszer lehet meg kéne játszani poénból:D

Tavaly nyáron Sárváron nekünkvalót ettem, párommal voltunk étteremben és hagymás rostélyost rendeltem, mondtam is, hogy sok hagymát kérek, erre odahoztak egy nagy tányért amin semmi nem látszódott a sült hagymakarikáktól :Y Gondolhatjátok milyen élmény volt, pláne utána romantikázni:D

Ha hülye vagy az olyan mintha meghalnál. Te nem érzed, csak másoknak fáj.

(#24) művésznő4 válasza kovacsroli (#23) üzenetére


művésznő4
csendes tag

Gondolhatjátok milyen élmény volt, pláne utána romantikázni:D
Hagymás csók... ;] Hhmmm.... :DDD

Nah jó, nem kínozlak tovább! :P
Nem is gondoltam volna, hogy találok még egy olyan hagymabolondot, mint én!...:B :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.