Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#72) #90088192 válasza t72killer (#70) üzenetére


#90088192
törölt tag

Magamat nem tudom felhozni peldanak, egyikre sem sajnos, de nagyon fontos a kornyezet is, amit irtal a haverokrol.
Nekem szerencsem volt, es Jo emberek koze keveredtem a vegen(Volt egy nagyon nehez periodus is...) es nagyon sok tenyezoben befolyasoltak az eletemet, de a legfontosabb, megmutattak, hogy az en gondolataim is ugyanannyit ernek mint barki mase. Nagyon sok beszelgetes, nalamnal sokkalta idosebb emberekkel, sok atvett tapasztalat.
Persze sokat kell az egyennek Sajat tapasztalatot is gyujteni, hiszen a Hiba a legjobb tanito, mert Teljes ralatast ad az adott problemara. Ezt nem ertik vagy nem akarjak erteni, nem akarnak hibazni, mert felnek.
Es itt jon be a kepbe a szulo felelossege, hiszen ezektol a hibaktol probalja megovni a CSemetet. NEM szabad minden hibatol, sot, vannak olyan dolgok amit kotelezo atelni, kulonben pont az fog hianyozni az emberbol ami azza tenne. Meg kell tanulni csalodni, szomorunak lenni es elfogadni bizonyos dolgokat, ezek fogjak megmutatni Az orom, a boldogsag a massag(egyeniseg) Erteket. Hibazni is meg kell tanulni mert az fogja adni a jol vegzett munka oromet, es ebbol adodoan a Tanulas Oromet.

Talan az Inside Out az egyik legjobb pelda erre, de Sorolhatnam Nekem mi jott be errol a Temarol.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.