Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) GuineaPigMan


GuineaPigMan
tag

Mindenképpen beszerzek akkor egy hónap EA Access-t, mert nagyon ki akartam próbálni, csak még nem jutottam el oda, hogy megvegyem. Szerencsére már nem is kell. :R
Olvastam róla jót is, és rosszat is, szóval kíváncsi vagyok.

Samsung Galaxy A72, MSI Modern 15, Series S, Galaxy Tab S2, Galaxy Watch 5, Galaxy Buds 2

(#2) - = Zk = - válasza GuineaPigMan (#1) üzenetére


- = Zk = -
félisten

engem az irányítása offra tett, így uninstall lett a vége... ha jobb lenne a netem, lehet ismét leszedném,m hogy rálessek

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#3) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

és jött a hír nemsokkal ezelőtt: lelövik a további támogatást a játékhoz, fókuszálnak a köv nfs-re :C
zsépvót EA :))

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#4) Maxxy10


Maxxy10
addikt

Ha jól tudom egy hét különbség volt a Fallen Order ès a Heat kiadása között, gondolom ez is mutatja, hogy a a SW mennyivel jobban fogy.

(#5) - = Zk = - válasza Maxxy10 (#4) üzenetére


- = Zk = -
félisten

SW-ét még nem baxták el annyira, mint az NFS szériát..

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#6) callmeakos válasza - = Zk = - (#3) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Pont írni akartam hogy nem kell ennek annyira örülni, mert ezzel gyakorlatilag RIP a játéknak :U :D

All→M8

(#7) - = Zk = - válasza callmeakos (#6) üzenetére


- = Zk = -
félisten

nyugi, az EA csírájában fojtja el az efféle dolgokat :))

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#8) rdt89


rdt89
addikt

Én még megjelenéskor próbáltam ki a 10 órás trial-t, de 1 óránál többet nem bírtam a játékkal. Mikor adják már oda normális fejlesztőknek a játékot? :(

(#9) GuineaPigMan válasza rdt89 (#8) üzenetére


GuineaPigMan
tag

Én úgy tudom, hogy a Rivals óta a Ghost Games csapata hegeszti az NFS címeket kevesebb-kevesebb sikerrel, de az új részt most a Criterion fogja csinálni.

Samsung Galaxy A72, MSI Modern 15, Series S, Galaxy Tab S2, Galaxy Watch 5, Galaxy Buds 2

(#10) rdt89 válasza GuineaPigMan (#9) üzenetére


rdt89
addikt

Az se sokkal jobb...
Black Box kellene ide vissza!

(#11) callmeakos válasza - = Zk = - (#7) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Pedig ez tényleg egy egész jó NFS lett. A történetben is volt lendület, ami sajna a végére picit kifulladt, de messze ez volt évek óta a legélvezetesebb. A Criterionból én csak a bajt nézem ki, a 2012-es Most Wanteddel kimutatták a foguk fehérjét.

All→M8

(#12) - = Zk = - válasza callmeakos (#11) üzenetére


- = Zk = -
félisten

ha már utolsó NFS, nekem a RUN volt amit még élveztem... sztori+kontrolleres irányítás...

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#13) callmeakos válasza - = Zk = - (#12) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

A Run is egy teljesen jó rész volt, és méltatlanul alulértékelt. Az a lavinás szakasz a mai napig epic.

All→M8

(#14) Joccc07


Joccc07
addikt

Nem is baj. Oda való. Megjelenéskor megvettem. 100/100 de ennyi volt. Ugyanolyan tartalommentes mint az előzőek. Ahogy - = Zk = - is írja Run volt a legjobb. Ott tudtad, hogy vége akkor vége. Míg itt reménykedsz, hogy tesznek be új pályákat, autókat vagy bármi tartalmat és minden évben pofára esel. 1 autós DLC.....Vicc. :W

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#15) markknight


markknight
veterán

Poén, hogy haverommal pont a napokban vetettem meg :O :D

(#16) btf válasza callmeakos (#13) üzenetére


btf
aktív tag

A Run az egyetlen NFS jelenleg az Origin accountomon, megnéztem ez az utolsó Black Box-os NFS.

Igazán felrakhatnák az Undergroundot és a Most Wantedet (2005) az Origin storeba, szerintem lenne rá igény.

“Keep away from people who try to belittle your ambitions. Small people always do that, but the really great make you feel that you, too, can become great.” - Mark Twain | "PS4 Pro = PS4 Professional" - Alex Battaglia (Digital Foundry - 2021)

(#17) mg1992mg


mg1992mg
senior tag

Ez a rész csak egy bárgyú próbálkozás a sikeres Forza Horizon széria koppintására. 2005 Most Wanted óta nem találják el, hogy mit kéne újra lerakni az asztalra. Ha elkaszálnák a sorozatot, se lenne kár érte.

(#18) callmeakos válasza mg1992mg (#17) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Eskü ivós játékot kellene csinálni abból, hány ember hozza fel ezt a Most Wanted témát minden NFS érdekeltségű cikknél. No offense.

All→M8

(#19) - = Zk = - válasza callmeakos (#18) üzenetére


- = Zk = -
félisten

én nfs témában az NFS 3-4et szoktam felhozni.. Run nálam az utolsó még élvezhető NFS

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#20) mg1992mg válasza callmeakos (#18) üzenetére


mg1992mg
senior tag

Az, hogy fel van hozva, az csak jelzi, hogy a legtöbb ilyen megszólalásnak sajnos alapja van. :(

(#21) Kisgépkezelő válasza callmeakos (#13) üzenetére


Kisgépkezelő
senior tag

Nekem is az egyik kedvencem az elmúlt évtizedből. Talán nem véletlen, hogy a régebbi részek közül az az egyetlen ahol még mostanában is lehet ellenfeleket találni egy kis multis versenyzéshez.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.