Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) hhenry


hhenry
őstag

Rohadt jó! :C

(#2) laceszgamer


laceszgamer
addikt

Ha április 1 lenne most azt hinném vicc. :D De amúgy jopofának néz ki: :D

[ Szerkesztve ]

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#3) mg1992mg


mg1992mg
senior tag

Kövezzetek meg, de nekem a Hot Wheels is nagyon adta a 3. részhez, és ez is nagyon bejön most.. Persze a like / dislike arányt nézve a videón látszik, hogy sokan nem ezen a véleményen vannak. :D
A kis Lego Speed Champions McLaren Senna a polcomon kedveli ezt a kigészítőt.. :)

(#4) rottenbull


rottenbull
senior tag

Mar a trailert sem birtam vegig nezni. Ez nalam nagyon melle ment.

(#5) hhenry válasza rottenbull (#4) üzenetére


hhenry
őstag

Valóban nincs túl sok köze a játékhoz de mivel DLC így mindegy is

(#6) rdt89


rdt89
addikt

Kapják be, hogy előfizet az ember megelőlegezve a bizalmat és ezt a lego hulladékot kell majd "játsza". Minden szarba ott van már a lego egy ctrl+c majd ctrl+v és lego design és kb mindent is lemásol. A HW még adta de ez egy förmedvény :W :W :W

(#7) oriic válasza rdt89 (#6) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Hot Wheels is népszerű, ez is az lesz.

Live-Die-Respawn

(#8) btf válasza mg1992mg (#3) üzenetére


btf
aktív tag

Nálam is itt figyel a játékban látott Senna és az F40 az íróasztalomon.

A DLC témája nekem bejön, pont most kattantam rá 1 hónapja a Speed Champions készletekre.

[ Szerkesztve ]

“Keep away from people who try to belittle your ambitions. Small people always do that, but the really great make you feel that you, too, can become great.” - Mark Twain | "PS4 Pro = PS4 Professional" - Alex Battaglia (Digital Foundry - 2021)

(#9) joey04


joey04
titán

Hát ez nem fogott meg. :DDD

Bár (sajnos) biztos sikeres lesz.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#10) CJ4567 válasza oriic (#7) üzenetére


CJ4567
veterán

Discordon pár szervert elnézve elég vegyes a reakció. Pár "komolyabb" játékos már törölte a játékot, fel vannak háborodva, mert LEGO, én kíváncsi vagyok, még jó is lehet.

No Sana No Life

(#11) rdt89 válasza oriic (#7) üzenetére


rdt89
addikt

De a Hot Wheels jól nézett ki és jó volt, de ez már nálam is sok, pedig én a mai napig játszok a Terep 2-vel is. :D

(#12) velizare


velizare
nagyúr

ez baromi jó! a fiam imádni fogja!

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#13) persil


persil
nagyúr

Nem ertem mi a rinyalas targya, ha nem tetszik nem jatszol vele, ez csak egy dlc, nem a forza alakul at orokre -.-

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#14) GodGamer5


GodGamer5
addikt

A legós zene, még mindig ütős. :)

[ Szerkesztve ]

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#15) XuChi


XuChi
addikt

Semmilyen értelmes téma nem jutott a fejlesztők eszébe ??? Lego ??? Gratulálok!

Hawaii, Japan, Svájc, Ausztiria, stb stb....., jah neem ez nem kell, inkább lego :W

[ Szerkesztve ]

(#16) AxBattler válasza GodGamer5 (#14) üzenetére


AxBattler
félisten

Jaja, minden szipiszuper! :D

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#17) Renok


Renok
senior tag

Ez nagyon adja, tuti benevezünk rá, gyerekek meg feleségem is imádni fogják! :C

(#18) laceszgamer válasza CJ4567 (#10) üzenetére


laceszgamer
addikt

Sose értettem az ilyen embereket, mintha kötelező lenne játszani vele, vagyis ezzel a részével. Igazából nem hiszem, hogy MS könnycseppeket fog morzsolni mert kitolnak magukkal és nem játszanak. :D

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#19) SwaZy1337


SwaZy1337
tag

Hát én nem tudom mit várjak tőle, elsőre nekem nagyon nem jön be, de kiderül 13-án :))

"Ha nem is érdekel az üzlet, a tájékoztatást megköszönni nem bűn..."

(#20) Csapoati válasza XuChi (#15) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Izé, ez nem új rész, hanem csak egy dlc.

A "komolyabb" játékosok pedig, akik törölték a játékot, nos, azok az igazi óvodások. :D

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#21) XuChi válasza Csapoati (#20) üzenetére


XuChi
addikt

Azok is lehettek volna csak egy DLC-k ;)

(#22) rdt89 válasza persil (#13) üzenetére


rdt89
addikt

Jogos amit írsz, de akik kiadták a pénzt az Ultimat-re azoknak ez elég pofán csapás. Én egy kis igyorsulásos vagy tuningolós részt jobban elviseltem volna vagy egy Rally kiegészítőt, mint anno az első részben.

(#23) laceszgamer válasza rdt89 (#22) üzenetére


laceszgamer
addikt

Olyat nem tudnak készíteni ami mindenkinek tetszeni fog, ez most iylen fun kieg lett, majd a kövi meg komolyabb lesz.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#24) Nortonor


Nortonor
csendes tag

Ahogy a GTA Online néhány évet és DLC követően önmaga paródiájává vált, úgy a Forza Horizon is elindult ezen az úton. Már a harmadik rész Hot Wheels-es húzását is túlzásnak és nevetségesnek tartottam, de bíztam benne, hogy a negyedik rész majd normális DLC-ket fog kapni.
Persze utólag okos az ember, de szerintem nem vagyok egyedül az ultimate csomag előrendelői közt aki most csalódott.

(#25) Csapoati válasza XuChi (#21) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Komplett új helyszíneket szerintem külön részekre érdemes tartogatni. Jó lett volna egy Fortune Island-nyi szigetecske valahol máshol? Bennem biztos maradt volna hiányérzet, ahogy a Blizzard Mountain után is maradt. Annyira jó volt az a havas rész, megért volna egy külön részt.

Nortonor: A Fortune Island nem volt elég normális? Szerintem az eddigi legjobb hangulatú Horizon dlc volt, csak a térkép lehetett volna vagy 2x ekkora.

rdt89: Ízlések és pofonokj, nem tetszhet minden mindenkinek. Ezért volt meg a lehetőség külön is megvenni a dlc-ket. Én egyáltalán nem arcul csapásként élem ezt meg, pl a Trials Fusionnél is óriási móka volt az utolsó dlc, ahol egy unikornison lovagló pisztolyos macskával kellett elborult pályákat teljesíteni a szokásos motoros téma helyett. Nagyon élveztem, pedig papíron óriási blődségnek hangzik!

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#26) JamesHun


JamesHun
addikt

bitang jól nézz ki

SeriesX: JamesSHun

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.